Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, uroki pracowania w służbie zdrowia 8) na dniach jeszcze będzie mnie oglądał lekarz, który jest specjalistą od zaburzeń rytmu serca, właśnie ze względu na moje zasłabnięcia, bo mojej koleżanki siostra też tak miała i o mały włos się to nie skończyło dla niej tragicznie (zatrzymała się podczas testu pionizacyjnego), ma wszczepiony stymulator i teraz ma spokój, to oddziałowa zarządziła, że mnie też trzeba sprawdzić 8) dobrze, że pracuje na kardiologii to do lekarza nie będę czekać rok, tylko tydzień 8)

 

Sigrun, to nie ja tak szaleje tylko u mnie w pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :********* pyszna zupka! Narobilas mi ochoty , az chyba sobie zrobie taka. Zeberka na miodzie tez uwielbiam :105:

Ciesze sie ze masz energetyczne dni . Takie dni sprawiaja ze sie chce zyc. :yeah:

 

Tesknie za slonkiem , bo tu od paru dni to tylko leje i wieje, wczoraj to juz tak lalo ze zalowalam iz w kaloszach nie poszlam., chociaz lepszy by byl stroj pletwonurka.

 

Sprzatam bo w sobote mam odwiedziny :roll:

 

Sigrun, acherontia-styx, Aurora88

witajcie :*******

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na EEG dziś jechać do Sandomierza.. Wyszło tak, że pojechałem busem o 9 rano do Tarnobrzega, poszedłem do taty do pracy i wsiedliśmy w auto. Mówił mi że dziś udało mu się skontaktować z moim ortopedom w skrawie mojego wyniku krwi tarczycy, że anestezjolog może się z takim lekko za wysokim wynikiem nie zgodzić na operację mojego barku i trzeba zapytać endokrynologa czy da się to jakoś uregulować do operacji :P No to pojechaliśmy do przychodni tam gdzie przyjmuje moja endokrynolog, bo na wizytę byłem zapisany dopiero na 25.11, a tata stwierdził że jak do szpitala mam jechać 29.11, to za mało czasu... Więc weszliśmy do pokoju gdzie pan rejestruje pacjentów i przedstawiliśmy mu sprawę, to poprosił panią doktor (to chyba jego żona), żeby przyszła na chwilę jak skończy z tą pacjentką co była wtedy u niej. No i przyszła i stwierdziła że ten wynik co miałem na badaniach krwi jest w granicach błędu laboratoryjnego, a jak mam mieć operację niedługo, to przepiszą mnie z tego 25.11 na dziś i mi zrobi USG, żeby sprawdzić w jakim staniem mam tarczycę. No to mieliśmy się zgłosić po EEG :P Na EEG pojechaliśmy, to się okazało że im się popsuł na neurologii sprzęt... Poczekaliśmy parę minut czy da się coś załatwić, czy przełożą mi na inny termin. No i po około 40 minutach zabrali mnie na oddział udarowy i tam mi zrobili EEG :P Ale okazało się że mój neurolog gdzieś wyjechał i nie ma go w tym tygodniu, więc nie mógł mi podpisać zaświadczenia że ze względów neurologicznych mogę mieć operację ortopedyczną... Trzeba to będzie w przyszłym tygodniu załatwić. Tata mnie zawiózł do endokrynolog, zgłosiliśmy że wróciłem i miałem zostać i czekać w kolejce. Tata wrócił do pracy ;P A ja czekałem, potem wszedłem na USG i okazało się że z moją tarczycą jak najbardziej w porządku wszystko :) Wypisała mi zaświadczenie, że miałem USG i endokrynolog stwierdza że nie ma żadnego problemu z tarczycą a lekko podwyższony wynik na badaniach krwi wyszedł przez chorobę afektywną. Więc tarczyca w operacji nie przeszkadza.

I po siedmiu godzinach udało mi się wrócić do domu :P :)

 

Ciekawe czy komuś chce się to wszystko przeczytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna decyzja, odpocznij. Śmiem zapytać czego się uczysz i w co grasz?

Heroes of Might and Magic III i głupi sprawdzian z analizy chemicznej, głupi głupek nie prowadzi wykładów, więc uczymy się przepisów z ćwiczeń.

 

Gardło mnie tak boli, że dzisiaj rano nic nie mówiłam, a teraz zrezygnowałam z kursu tańca, bo nie będę w zimnym pomieszczeniu skakać z kaszlem :hide: K#^%@, 37,2*C :why: Ja nie wiem, jak ja przeżyje piąteczek, najwięcej godzin plus nauka :roll:

 

Pan W. przygotowywał grę edukacyjną dla dzieci, bo pora roku nie sprzyja zajęciom na boisku, więc latał za mną z kartką po świetlicy i się cieszył całe popołudnie. Ale że dotyczyło to jakby nie paczeć pracy i wymagało udziału innych nauczycieli, więc żadne to wyróżnienie ;)

 

Ogólnie nie wiem, co ja w nim widzę. :bezradny: Są chyba jakieś granice przyzwoitości niepozwalające zabiegać o względy faceta w golfie, który mówi włANczać.

 

Swoją drogą, zajrzałam przez ramię z kim smsuje, nawet z moim astygmatyzmem zauważyłam, że jakaś męska ksywa.

 

kosmostrada, pfff, to ja też przestanę sobie Ciebie wyobrażać (foch nr 2)!

 

I mowia ze to kobiety sa mistrzami w tej dziedzinie :lol:

W fochach? Przewodniczący fanklubu nie był na spotkaniu miesiąc temu i teraz też go chyba nie będzie :lol:

 

Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim, ale napościliście srogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła wyprawa, w międzyczasie byś zdążył jakąś górę zdobyć ;) Najważniejsze jednak, że wszystko udało Ci się załatwić. Trzymam kciuki :smile:

 

Aurora88, baaaardzo dawno nie grałem w to :D Co do reszty - miłość nie wybiera, a może z kolegą pisał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko podwyższony wynik na badaniach krwi wyszedł przez chorobę afektywną

 

A co ma chad do tarczycy...ze sie tak zapytam ?

 

Nie wiem... :P Ale tak wpisała rozpoznanie: Niewielka hipertyreotropinemia u osoby leczonej z powodu choroby dwubiegunowaj

 

. Mówił mi że dziś udało mu się skontaktować z moim ortopedom

 

Wiem ze sie czepiam...ale dlaczego Twoj ojciec kontaktuje sie z Twoim lekarzem a nie Ty ?

 

Tata zawsze taki był, że on wszystko zrobi najlepiej i najlepiej umie i wie, więc nie chciał mi dać numeru do lekarza, jak chciałem sam to załatwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no właśnie. Co ja robię :hide:

 

(Nie no, w zasadzie to nic nie robię, też jestem zwyczajnie miła i koleżeńska.)

 

Ale myślę, że podłoże może być takie jak rozkminy detektywamonka o preferencjach wyborczych koleżanek, o których niedawno wspominałam ;)

 

Niewielka hipertyreotropinemia u osoby leczonej z powodu choroby dwubiegunowaj

Czyli leki wpływają na hormon wpływający na uwalnianie hormonów tarczycy. Rozumiem, bo jestem farmaceutę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Ale tak wpisała rozpoznanie: Niewielka hipertyreotropinemia u osoby leczonej z powodu choroby dwubiegunowaj

 

Ale to chyba nie jest jednoznaczne ze stwierdzeniem ze jedno i drugie sie ze soba wiaze.

 

cyklopka, ale nie piwoduja chada ;)

 

ata zawsze taki był, że on wszystko zrobi najlepiej i najlepiej umie i wie, więc nie chciał mi dać numeru do lekarza, jak chciałem sam to załatwić...

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, chyba odwrotnie. Zaburzenia hormonów wpływają na nastrój/napęd :mhm:

 

A popęd ? XD

Też. Znałam kiedyś kogoś, kto miał wyciętą większą część tarczycy, bo rak i musiał brać hormony. Jak nie brał, to deprecha, jak brał, to mu się r#chać chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, chyba odwrotnie. Zaburzenia hormonów wpływają na nastrój/napęd :mhm:

 

A popęd ? XD

Też. Znałam kiedyś kogoś, kto miał wyciętą większą część tarczycy, bo rak i musiał brać hormony. Jak nie brał, to deprecha, jak brał, to mu się r#chać chciało.

 

Dobrze, że ja nie mam żadnych niebezpiecznych popędów... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, za włanczać byłby u mnie stracony :<

 

filip133, ja przeczytałam cały monolog ale nic z niego nie rozumiem :mrgreen:

A co do taty załatwiającego za Ciebie lekarza - nie jest Tobie czasem na rękę, że to robi za Ciebie? ;)

 

Dobrze, że ja nie mam żadnych niebezpiecznych popędów... :)

Popęd autodestrukcyjny~! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×