Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły to raczej nie... :) Miałem na myśli coś bardziej nienormalnego, nie wiem, typu, dostawianie się ciągle do kogoś, próby obmacywania, czy myśli o gwałcie... :P Nieważne, ja może ciężko dziś myślę, bo taki zakręcony dzień i jeszcze wcześniejsze wstawanie rano...

 

A to że tata załatwia - w sumie na rękę mi teoretycznie.. Ale z drugiej strony jak mam te 27 lat to wolałbym sam załatwiać swoje sprawy i czuć się bardziej jak dorosły, a nie dzieciak za którego trzeba wszystko robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powinniśmy pójść na piwo, wino, miód, kawę, ciastka?

 

'Pracuję' teraz w samym centrum miasta i codziennie przechodzę obok Starego Rynku, który wygląda tak pięknie i mam tak wielką ochotę pójść na piwo, wino, ciastko albo cokolwiek. I patrzeć zza okna kawiarni na brukowane uliczki i kolorowe kamienice.

 

:105: ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony jak mam te 27 lat to wolałbym sam załatwiać swoje sprawy i czuć się bardziej jak dorosły, a nie dzieciak za którego trzeba wszystko robić

 

Jakbys wolal sam to bys tak zrobil...a nie robisz. Wiec pierdzielisz...jest Ci z tym po prostu wygodnie. Mnie by bylo wsryd zeby majac 27 lat wyreczac sie rodzicem... Zaczynasz powoli mi przypominac mojego brata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys wolal sam to bys tak zrobil...a nie robisz. Wiec pierdzielisz...jest Ci z tym po prostu wygodnie. Mnie by bylo wsryd zeby majac 27 lat wyreczac sie rodzicem... Zaczynasz powoli mi przypominac mojego brata...

 

E, przesadzasz z tym wstydem. Ja czasami tak nie ogarniam co się robi z lekarzami, że jestem wniebowzięta jak mnie ktoś za rękę pociągnie ;) ale tak się nie zdarza, od zawsze wszystko sama, ech :P Chociaż faktycznie Filip mógłbyś się zacząć z tym ogarniać, na dobry początek brania swojego życia we własne ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Mówisz, że przeziębienie w toku... Mam nadzieję, że się nasza droga farmaceutko kurujesz jakimiś specyfikami?

Golf jest ok, ale błysk w mym oku mógłby przygasnąć na słowo włanczać. ;)

No ale nie wiem, jak Ty zrezygnujesz z tego obiektu westchnień, to kto tu pociągnie naszą soap operę? Nieee... :why:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorbolamid, herbatkensy i cukierki :hide: Nie tylko gardło, ale boli mnie cały człowiek.

 

A może powinniśmy pójść na piwo, wino, miód, kawę, ciastka?

Ciastek kupnych nie mogę, a czy piwo czy kawa to się trzeba zastanowić.

 

Jesteśmy mistrzami, stwierdzam jednak, błyskotliwa rozkmina wpływu poziomu hormonów tarczycy oraz poprawnego zastosowania gramatyki polskiej na libido :lol:

 

Ale dobrze, mechanizm kwaśnych winogron zastosować należy, jak lisica nie chapnie, to będzie zawsze można machnąć łapą na faceta, który mówi włANczać :papa:

 

the_fox_and_the_grapes_by_dreoilin-d5tvcf6.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś nic nie mówiłem, byłem zamknięty w sobie i w ogóle, potem byłem dwa razy w psychiatryku przez myśli samobójcze, a potem walnęło mnie metro i policja zakwalifikowała to jako próba samobójcza. Więc co tu się dziwić że rodzice się martwią i skoro kochają syna, to starają się sami mu pomagać i otaczać opieką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×