Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, domyslam sie...jeszcze w taka pogode na rower...szacun :uklon:

Ja to zastanawialam sie jak do pracy dojde ( a mam az 5 min z buta ;) )... No juz gorzej bylo na spacerze z burkami...kurfa one momentami nie wiedzialy co sie dzieje :hide: jedno drzewo obok nas pizgło...dobrze ze wytrzymaly te ktore sa przy parkingu...to bylaby dopiero masakra. A tak btw... Kto parkuje auto w takim miejscu w taka pogode :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, takie tam, A co ja Święta Panienka, że zioła zapalić nie mogę? :shock: Na pewno zdrowsze od alkoholu, mówię oczywiście o czystym produkcie zielarskim ( o co nie łatwo), żadnych trujących syfów. A że dostępu nie mam, to ostatni raz paliłam tak będzie z 10 lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, :D To żeś mnie zaintrygował...

 

Nie no chyba idę pod prysznic z fochem, bo ja tak lubię tą niegrzeczną dziewczynkę która jest we mnie, a tu za jakąś kurde stateczną matronę robię... ;)

 

:mrgreen::twisted:

 

na_leśnik, e no wez...jeszcze chwile z nami posiedz ;) ja jutro tez rano wstaje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, toć trzeba było podkreślić, że 10 lat temu... Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, to ja również grzeszyłem. Nie raz i nie dwa! No, ale trzeba przyznać, że "matrona" jest niezłą ksywą. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×