Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzis u lekarki dostalam antybiol na pecherz i jeszcze kilka dni l4.

Pozniej bylam w carfie na malych zakupach ale czulam sie tak ciulnie ze szkoda pisac nawet.

 

Zapisalam sie do psychiatrki za dwa tygodnie --- nie wiem czy mi zapisze ale bede chciala jakis inny neuroleptyk dzialajacy na lęki. Chlor moge tylko na noc bo sieka mne strasznie no i jest strasznie stary wiec do kitu w stosowaniu dluzszym.

 

Na neuroleptyki nie reaguje tak zle jak na antydepresiaki wiec moze sulpiryd? Pamietam ze mialam go w 2010 ale wtedy mialam klopot z bezsennoscia a on mnie aktywizowal zamiast usyspiac i go odstawilam. Nie pamietam czy mialam na nim inne uboki.

 

chmurka66, bynajmniej latwo ze soba skonczyc nie jest i trzeba jeszcze miec na uwadze z e moze sie nie udac . A jak se nie uda a czlowiek zostanie warzywem? to dopiero zrobi klopotu i sobie i innym . Moja rada Ty powedz lekarzowi jak sie czujesz i to szczerze ( o tych urojeniach tez) bo masz zle leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na neuroleptyki nie reaguje tak zle jak na antydepresiaki wiec moze sulpiryd? Pamietam ze mialam go w 2010 ale wtedy mialam klopot z bezsennoscia a on mnie aktywizowal zamiast usyspiac i go odstawilam. Nie pamietam czy mialam na nim inne uboki.

 

To może idź w alko bo chociaż nie trzeba recepty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, ja na studiach jak bylam mloda i zdrowa to sie machnelam raz czy dwa ale wtedy to nie bylo takiego zjazdu a teraz na drugi dzien to sie czulam gorzej niz zle :hide:

 

Ide moje lęki wyprowadzic na spacer.

 

Do Biedry na przekor nerwicy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że wieje dziś. Nawet włos nie utrzymał mi się w domyślnej pozycji. :roll:

Załatwię ci korepetycje u eksperta 8)

 

Speaking of, zapomniałam papieru do rysowania kupić :( A bym miała ciekawostkę z tymi włosami :mhm:

 

W ogóle to wy wszyscy z waty cukrowej? Deszczu i wiatru nie widzieli?

 

Wróciłam od terapeutki. Opowiedziałam anegdotkę o panu Patryku, ale bez szału. Natomiast tak jak postanowiłam, powiedziałam, że omawianie spraw bieżących i sytuacji w domu uważam za przerobione, tak że chciałabym już zacząć pracować nad tym, żeby zaczynać nowe rzeczy już samodzielna i bez bagażu :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam , ide zaraz myc glowe i rane wietrzyc.

 

Kupilamw Biedrze kalendarz adwentowy dla coreczki kolegi bo jade do niej przed Mikolajkami to chce cos dac. Dokupie jeszcze jakas zabawke bo ona bardzo lubi zwierzatka.

Herezje o tej porze dnia na zakupach mniejsze ale i ludzi w Biedrze malo.

 

cyklopka, ja ostatnio tez jechalam na strepsilsie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×