Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze Skorbolamid wzięłam.

 

Dobra, napisałam na forum fanklubu kostiumowego, że wybrałam postać, którą chcę być, niech mi powiedzą, jak to uszyć i ulepić. Nie ma co marzyć, wyobrażać sobie siebie podziwianej przez tłumy jako ucieleśnienia postaci z gry, tylko trzeba ruszyć z robotą, samo się nie uszyje :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, tyu już ta dobrze wiesz :mrgreen:

 

O właśnie, zapomniałam na terapii powiedzieć, że jak mi ktoś coś odradza albo powątpiewa, zwłaszcza w sprawach sercowych, to biorę za zły omen, potem już nic nie jest takie samo.

 

Szpetne przeziębienie mnie złapało :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszłam do siebie, bo znowu mnie taki śpik złapał, że poleżałam w letargu starając się nie zasnąć. :shock: Ale że co to, w sensie że listopad? No bo już nie wiem, aż taką zamułę to miałam tylko jak mój psychiatra testował na mnie leki, tak że oczy mi się same zamykały.

Martwić się, czy co...

Wypiłam z przyjaciółką szokoladę jak mówi Plateczkowa, tak na rozpieszczenie. Miętową z bitą śmietaną. Może za dużo cukru mam ostatnio? ( folguję sobie to przyznam...)

 

na_leśnik, Nie powiem, trochę Ci zazdraszczam miejsca pobytu ze względu na dostęp do czystego naturalnego produktu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×