Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, niby, że do rudych włosów nie pasjuą...bardzo sie myli, jak widać zresztą na załączonym obrazku.. Nie słuchaj koleżanek, zwykle zazdrosnych o wszystko, po prostu podoba Ci się - kupuj, noś, itd...mnie nie zrażają opinie innych. Dobrze mi z tym.

 

W Polsce często kobzą błędnie nazywane są dudy (błąd wynika ze zbieżności nazwy – dudy podhalańskie noszą nazwę "koza").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, tak, właśnie doczytałam, że koza, nie kobza. Kobza podobna jest do lutni albo bałałajki. A wkurzyłam się, bo to ja się interesuję folkiem a nie ona, niektórzy ludzie mają mentalność "nie wiem, to się wypowiem" :roll: Też kiedyś niedoszły mąż mi tłumaczył, że nazw Powstanie Warszawskie i Powstanie w Getcie Warszawskim można używać zamiennie, bo oba były w Warszawie 8) Bo powiedzieć "słusznie zauważyłaś, że ktoś pomylił dwa wydarzenia, ja bym tego nie zauważył, bo nie ogarnąłem tematu" było ponad jego możliwości, bo przecież on więcej wie o życiu niż ja. (Zwróć uwagę na "niedoszły" :P ).

 

Teraz jestem prawie blondynką, ale cerę mam bardziej oliwkową niż większość koleżanek-Polek, czyli powinnam nosić cieplejsze kolory, ale mam już dość cieplejszych kolorów, potrzebuję odrobiny kontrastu.

 

Ach, i lubię też robić na przekór, ostatnio widziałam artykuł "czego nie wolno zakładać po 30-stce" i od razu przyszła mi ochota na szorty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jest takie powiedzenie - "chcesz mieć rację, czy święty spokój"...kieruję się nim od dłuższego czasu i przestałam wdawać się w dyskusje bezsensowne, z rozmówcami, którzy na ogól mają swoją prawdę...

Co do kolorów, to człowiek potrzebuje odmiany co jakiś czas. Ja kiedy założyłam w sklepie żółty płaszczyk, wiedziałam, że go kupię i nie patrzyłam, czy pasuje do mojej bladej cery. Teraz, gdy przyjarzałam się spokojnie, uznałam, że własnie dobrze kontrastuje z moją bladością, no w każdym razie mi się podoba:)

 

-- 28 mar 2015, 20:01 --

 

tosia_j, ja mam troszkę na skroniach i nawet lubię je. Ale może faktycznie przy mojej bladej twarzy dziwnie wyglądają??? Nie wiem... :mhm:

Mam swoje bardzo ciemne, kupiłam brąz orzechowy, by w ogóle ocieplić głowę, być może w przyszłym tygodniu zrobię to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, cyklopka, Absolutnie się z Wami zgadzam dziewczyny - nosimy to co nam się podoba i na co mamy ochotę, nie słuchając "życzliwych". Ja też nie sugeruję się kolorowymi magazynami - lubię pooglądac i zainspirowac się, ale niekoniecznie must have mnie musi dotyczyc. ;)

 

tosia_j, jak już zaczynasz rozważac tą możliwośc, to znaczy że i na Ciebie przyszedł czas... :D No to umawiaj się do fryzjera moja droga, albo ruszaj po farbę do sklepu. Zobaczysz lepiej się poczujesz bez siwych. Ja też lubię naturalnośc, całe piękne srebrzyste włosy, czemu nie, ale nie paskudne siwe pasma. :nono:

 

Wróciłam z apteki. Jutro body max w akcji! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ale są kobiety, które mają takie koleżaneczki od dzieciństwa i sobie tak z nimi funkcjonują, że nie mogłyby inaczej. Ja muszę dopiero przywyknąć 8)

 

kosmostrada, a ja ostatnio przeglądałam sporo katalogów, sklepów internetowych i stylu ulubionych* aktorek, które podsunęły mi sporo fajnych pomysłów :great:

 

*ulubionych aktorek kolegi ;p

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Zastanawiałam się, ale na razie bojam się mieszac za dużo ziół. Mam teraz tą magiczną herbatę od mojej przyjaciółki, biorę jeszcze miesiąc tabsy, mam brac to nowe ziołowe piguły . Myślę, że jak odstawię doktorowe specyfiki, to wtedy zastanowię się nad czystkiem. A czujesz wyraźnie efekt jego działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Przystojny pan aptekarz polecił mi bodymax plus, 30 tabletek. Jak mnie będzie telepac, to dam menszowi :mrgreen:

Nie znoszę tego przejścia na czas letni, im wcześniej wstaję tym gorzej się rano czuję. :why:

 

-- 28 mar 2015, 21:42 --

 

cyklopka, wiesz, że już na to czekam z utęsknieniem, jak mi doradzisz co z czym i ile. Tobie zaufam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, za dwa tygodnie chyba sobie popełnię grzywkę, a grzywka będzie blond :105:

 

kosmostrada, ja nienawidzę każdej zmiany czasu, zwykle następuje, kiedy zaczynam się przyzwyczajać do naturalnej zmiany pory zmierzchu i pogłębia mi różnicę. Przy moim zaburzeniu to chyba "święty Boże" nie pomoże :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chyba mijają 3 tygodnie, ale dokładnie nie wiem, kiedy zaczęłam go pić.

Zauważyłam znaczną poprawę w przemianie materii. Nie mam problemów wiadomych i gdy mam bóle w rejonach jamy brzusznej, spowodowane albo skutkiem ubocznym zażywania leków, czy też niewłaściwą dietą, wypijam kubeczek ziółek i odczuwam prawdziwą ulgę. Coś się dzieje też w okolicach zatok, jakby oczyszczały się, czy coś w tym rodzaju.

Jesli pozwolisz, napiszę Ci kilka słów na pw, OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry kochani :))

ja mam nudny weekend :roll: ale z kotecka, nie chce jej zostawiać bo wczoraj wyszłam na 2 godz i tak bardzo za nią tęskniłam no jak za dzieckiem :)))

plan na dziś doczytać ksiazke jak rzucic palenie i nie palic od jutra :mhm::shock:

jak samopoczucia i jak spędzicie niedziele? :*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×