Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was :) dawno mnie nie było. To znaczy czytam Was ale nie pisze, taki nawał pracy w pracy ;) u mnie różnie. Dzis na przykład boli mnie od rana głowa, czy zatoki, nie wiem. Od rana też słabo mi sie robiło. Nie wiem czy to zbliżający się okres, czy fakt ze zostaje sama w domu, ze weekend (bo ja lepiej sie czuje niestety w tygodniu). Tyle czekałam na ten weekend, ze odpoczne ze sie wyspie a tu takie złe samopoczucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :********* hey Kochana , ja u Madzi jeszcze chwilke a pogoda sie tak popsula ze masakra . Leje jak z cebra :hide: jak sie czujesz Kochana?

 

Jutro ide na urodziny sasiadki a pojutrze na Targi Jedzeniowe ale nie sniadaniowe tylko inne , w roli glownej ma byc zupa ale inne potrawy tez beda :)

 

Megi :******** moze to migrena? mnie migrena meczy tak ze i wymiotuje i slabo mi sie tez lubi robic i w glowie sie kreci... caly wachlarz nieprzyjemnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię napar, nie odwar - czyli gotowanie przez kilka minut.

Napar to zalewanie wrzątkiem, odwar to zalewanie letnią wodą, podgrzewanie i gotowanie.

 

Mam w niedzielę kartkówkę z Technologii Postaci Leków :twisted:

 

-- 27 mar 2015, 12:57 --

 

mirunia, dzieki ale ja terz pisz z telefonu gdzie mi nic nie podkresla wielokrotnie przepraszalem Za pisownie no poprostu tak pisze ale idzie mnie zrozumiec

A ja mam w telefonie tak, że sam mi wstawia słowa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, polecam :mrgreen:

Wprawdzie teraz przy zwiększonej dawce leków trochę wolniej się uczę i zapominam słowa, ale jakoś to leci. Dzisiaj przed szkołą jeszcze robię zajęcia z klientem, mam nadzieję, że będzie grzeczny :nono:

 

Marcin2013, ja rozumiem co piszesz, bo wiem, że piszesz tak jak mówisz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!

Ja robię napar, nie odwar - czyli gotowanie przez kilka minut.

Napar to zalewanie wrzątkiem, odwar to zalewanie letnią wodą, podgrzewanie i gotowanie.

 

Mam w niedzielę kartkówkę z Technologii Postaci Leków :twisted:

 

-- 27 mar 2015, 12:57 --

 

mirunia, dzieki ale ja terz pisz z telefonu gdzie mi nic nie podkresla wielokrotnie przepraszalem Za pisownie no poprostu tak pisze ale idzie mnie zrozumiec

A ja mam w telefonie tak, że sam mi wstawia słowa :o

 

Nie rozumiem, przecież właśnie tak napisałam w skrócie... :mhm:

 

U mnie też pochmurno i pada. Zaraz mam masaż...liczę na poprawę w kwestii bólowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×