Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, też trochę się obawiam, żeby ten żeń szeń mnie nie nakręcił. Ale może tego body maxa, mi ciśnienie może troszkę podejśc , bo mam niskie. Pomyślę...

 

Coś mi w lapku grzechoce, coprawda działa, ale ewidentnie coś w środku lata... :bezradny:

 

-- 28 mar 2015, 19:36 --

 

Marcin2013, dobrze się wśród babek pokręcic, to człowiek oswojony z babskimi klimatami... Znawca kobiecej duszy z Ciebie będzie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Hej hej! +3 nie jest źle, chce Ci się poprawiac?

Zwykle mi się nie chce, ale z najpierwszego sprawdzianu z tego przedmiotu miałam piątkę, a na semestr od kilku lat nie było piątki, więc takie małe wyzwanie.

 

Natomiast z anatomii i fizjologii układu pokarmowego dostałam 2 i nie poprawiałam, bo to była opisówka i bym nie szczymała się tego jeszcze raz na pamięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, mirunia, to spróbuję tego body maxa, zwłaszcza jeżeli na listki można kupowac. I tak muszę do apteki podejśc po tą ziołowkę, co mi doktor polecił.

Chyba zaryzykuję, bo na razie kawę mogę znów pic, to i może po tych bodymaxach nie będzie mnie telepac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :D Chce Ci się te moje głupoty czytac...

 

Czasami aż mi wstyd, że tyle piszę o pierdołach, ale naprawdę mi to pomaga, więc wybaczcie... :uklon:

 

Ahma, Hej! To następna osoba za body maxem. Dobra biorę!

Przykro mi bardzo, że masz awanturę w domu... :(

 

-- 28 mar 2015, 20:06 --

 

Marcin2013, Kochany, ja tak żartem!!! Jak jestem zła, to emotek nie wstawiam. ;) Ja rzadko się gniewam. Jak na razie tylko jedna osoba na forum mnie zezłościła, ale też mi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Spamową :D

 

tosia_j, ja zamierzam również, ale tylko w celu pokrycia i tak chyba nie za dużej ilości siwych włosów. Mnie to nie przeszkadza, ale podobno to nieładnie wygląda :mhm: -zdaniem większości kobiet :D

 

Okna pomyłam dzisiaj...były juz naprawdę zakurzone mocno ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×