Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, :lol:

 

mirunia, Hej Kochana! Dlatego ja sobie okna zostawiam na ostatnią chwilę, coby mnie szlag nie trafił... ;) Powinnam miec już czwartek wolny w robocie, więc wtedy chałupę do błysku doprowadzę.

Co do odstawiania, to niestety nie wynika to do końca z wychodzenia na prostą, tylko z tego że specjalnie nie działa, a uboki w postaci tej cholernej prolaktyny są. Więc doktor chce zobaczyc jak będę jechac na własnych hormonach i wtedy będzie ewentualnie kombinował z jakimś innym specyfikiem. Postaram się jednak działac bez chemii, zobaczymy... Bojam się strasznie , co będzie. :zonk:

Kochana, ta pogoda tak specjalnie Ci zrobiła, żebyś dziś poodpoczywała. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, amelia83, mirunia, Hey Kochane :*********

Ja wlasnie z miasta wrocialm , bylam po rzemyczek do wisiorkow bo miz abralko , pozniej w Bibliotece naukowej podpisac taka deklaracje wpisowa do Twoarzystwa milosnikow literatury grozy i w biedrze bo pieczarki i smietane bo bede robila zupe pieczarkowa.

A na 19 ide na urodziny.

 

Nie spalam tej nocy bo ten baran z dolu znow urzadzal dykoteke, pozniej znow bil swoja dziewczyne , zadzwonilam na policje , ale awantury trwaly do 5.30 rano.

 

kosmostrada, Slonce a moze bez lekow dasz rade! Moze bedzie dobrze. tego Ci zycze z calego serducha!!!! :great::great:

 

mirunia, u mnie tez wsrretnie , nie pada ale zimno jak ....

mam w planach na jutro gulasz. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie piję kawkę popołudniową po zakupach na bazarku z żywnością ekologiczną. Kupiłam pyszny salceson i serek , chleb i białą kiełbasę na jutro na obiad ( już sezon na białą rozpoczęty :smile: ).

Było też stoisko z fajnymi sadzonkami do ogrodu i do domu. Koniec miesiąca to nie zaszalałam, więc kupiłam tylko krzaczek werbeny cytrynowej i stoi sobie już na parapecie, a ja co jakiś czas wkładam w nią nos. :D

Piecze mi się dynia na zupę, zaraz zrobię ciasto i popołudnie minie.

Wyjęłam nasionka z dyni i suszę, ciekawe czy jak wsadzę do ogródka, to mi wyrośnie moja własna dynia piżmowa :?:

 

platek rozy, Hej Słonko! To aktywną masz sobotę i dobrze. :great: Życzę miłej imprezki!

Oj masz z tym sąsiadem, najgorsze, że nic poradzic nie można. :bezradny: Cieszyc się, że Ci dzień w dzień nie dostarcza atrakcji.

Poka naszyjniki, jak zrobisz, to chociaż oczy pocieszymy. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Hobbis na Bogow wszelkich Ty chociaz juz nie strzelaj takich byczorow :uklon::why::hide::D :*******

 

kosmostrada, Kochana aj jakie pysznotki nakupilas !!!! Uwielbiam dobry salceson i biala kielbaske ! :105: Bede na swieta robila zapiekana ze sliwami :mhm: pierwszy raz taka zrobie , wynalazlam przepisa.

 

Wisiory pokaze tylko jak juz otrzyma klient bo to miala byc wielka niespodziajka dla Jego kobietek.

Kochana ja chyba zbiore jakies podpisy w bloku zeby tego sasiada eksmisja postraszyli w spoldzielni za zaklocanie spokoju i agresje. :bezradny:

 

-- 28 mar 2015, 16:35 --

 

11101828_404778576360053_2980579519802753622_n.jpg?oh=09787b014a19ed04c37f34f38893d2aa&oe=556F99BE&__gda__=1433953928_01f330b13353a79108e32dee8e44ab83ANGELET

 

10402071_404733949697849_305953114381353444_n.jpg?oh=76891f289f4a5230d680802c8e4aa3f0&oe=5572E5FAI MOTYLEM JESTEM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Slonce daje Wam po oczach kolczykami :mrgreen::pirate: hihihih.

Ty tez widze w nastroju?

ja troche mialam dzis placzliwy z rana ale pomyslalam o nie , nie dam sie! Trzeba porobic cos przyjemnego.

Teraz umylam glowe zeby wygladac jak ludz na urodzinkach, uloze wlosy na prostownicy przed wyjsciem samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wlasnie mam to samo jak susze to sie robi mi takie na glowie siano :o:bezradny: a Co bedziesz porabiala Slonce?

Ja oczywiscie lekkiego stresa juz mam przed impreza:(

jak zawsze od kiedy choruje.

 

Zalatana23, Hey :********* o ja tez spacerki uskuteczniam , na kije chce wrocic jak sie wypogodzi i ociepli.

A kolo Ciebie piekne sa rejony :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po obiedzie, ciasto upieczone, jakaś taka wypompowana jestem, wszystko mnie teraz strasznie męczy... Co jest do cholery :?: Może sobie jakiś żeń szeń kupię , czy co, bo w końcu bez przesady, nie można tak funkcjonowac... :time:

 

Zalatana23, Hej hej, nasza spacerowiczko długodystansowa!

 

platek rozy, a mi się bardziej te skrzydełkowe podobają. Zawsze jak patrzę na Twoje kolczyki, to żałuję, że nie mam dwóch uszu przekłutych. :D

Mamy te jazdy przed wyjściem, ale nie można się dac francy, bo życie towarzyskie nam jest potrzebne.

 

mirunia, Oj żeby ból głowy Ci przeszedł! To pewnie jak zwykle ciśnienie paskudne.

Ja też mam siano na głowie, jak suszarą wydmucham... :bezradny:

 

hobbyturysta, Cze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nie ma co sie forsowac :nono::nono: pozniej czlowiek tylko cierpi.

Oby bol glowy minal! Ta pogoda taka francowata :bezradny:

 

Zalatana23, no nie na kijach z psem to sie chodzic nie da :D zdecydowanie!

 

kosmostrada, Moze to jakies przesilenie wiosenne i taka oslabiona jestes?

Ciesze sie ze kolczyki znajduja u Was uznanie :uklon::uklon::uklon::oops: Te skrzydelkowe chyba i sama dla siebie zrobie takze pare bo lubie polaczenie lawy ze zlotem i mlecznym rozem

:105::105::105:

 

A ja robie siem , robie siem na bostwo , pomazialam pazuraski , zaraz ide makijaza trzasne i uloze wlosy , sukienka wisi juz uprasowana.

Ale i tak maly niepokoj wedruje pod skora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Hej hej! +3 nie jest źle, chce Ci się poprawiac?

Zupa dyniowa jest si, ale powiem Ci, że z tej piżmowej wychodzi za słodka, ja wolę jednak z naszej. Piżmowa myślę że bardziej nadaje się do wypieków, no w ogóle do potraw na słodko.

 

platek rozy, mam nadzieję, że to wiosna mnie tak rozkłada na łopatki. Postaram się na razie w panikę nie wpadac i przeczekac, ewentualnie jakiś suplement zażyc.

A niech ten robal niepokoju po Tobie łazi, to normalne u nas, zdechnie jak wyjdziesz... :D

 

Chłopaki poszli na mecz, a ja popaczę na moje nabytki z targów, pokombinuję, bo na klecenie już za ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, O a jakie kamienie kupilas? :105: co pieknego ?Mam nadziejez e sobie nie popsuje imprezki przez niepokoje i lęki.

cyklopka, tez dyniowa uwielbiam :********* :105::105:

 

Ide juz, kiecka ubrana , kozaczki tez i rajstopki cieplejsze , makijaz zrobiony .

Milego wieczoru Kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×