Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, niedenerwuj sie ale ja tak pisze przepraszam ale inaczej nie potrafie przepraszam

Cos hobi. Narobil :-)

 

-- 26 mar 2015, o 18:19 --

 

hobbyturysta, wisisz mi 2 czteropaki teraz

 

jakoś potrafisz napisać poprawnie zdania co widać powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, ale się objadłam. Obiad poprawiłam deserem i teraz leżę i trawię, jak wonsz... ;) Muszę wyjśc z psem, żeby to wyłazic. Ale mi się nie chce... Pada i pada. Pies powyglądał przez okno i zdegustowany przyszedł na przytulasy na łożko.

 

platek rozy, Plateczkowa*****! Mam nadzieję, że jutro coś mi wpadnie w oko na targach i poklecę sobie w niedzielę ( bo w sobotę sprzątanie...). Zdolniacha jesteś, nie tylko kolczyki, ale i wisiory w oko klientkom wpadają. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór... :D

Wróciłam z dyżuru u Wnuczka. Było super przyjemnie...słodki Maluszek, w poniedziałek kończy roczek. Chętnie ze mną się bawi, chyba odbiera miłość babciną ode mnie :mhm:

Taka pogoda mi odpowiada, choć jestem senna.

Jutro mam masaż, cieszę się, bo bark boli nieprzerwanie...ciągnie aż do biodra.

Nie skończy się na jednym spotkaniu, wiem to.

 

Ja ostatnio też mam dziwny apetyt, moja Hashimoto daje znak o sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dobry obiadek miałaś! Ja dziś zrobiłam w woku makaron, kurczaka, warzywka na ostro. A na deser kupiłam tiramisu.

Malachitu nie noszę, bo niedobrze mi w zielonym, ale koral jak najbardziej. Już mam ekstazę nerwową na jutro. Piniondza nie mam dużo, więc znów będę w kropce, co wybrac z koralików. I jak co roku na pewno będę chora na te bursztyny, które z reguły mają Litwini - takie matowe. Ech, kiedyś sobie kupię... :105:

 

-- 26 mar 2015, 19:40 --

 

jasaw, Witaj!!! To dobrze, że już jutro masaż. Po jednym odczujesz już ulgę, czy dopiero po całej serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a makaron robisz ryzowy w woku????

Aj wiem jakie bursztynki :105: cudne sa.ja tez zaawsze mam pieniazki ograniczone na targach . A u Ciebie tez sie za wstep placi? U mnie jest 10 zl :x a juz za to by byly korale. Uwazam ze to zdzierstwo.

Malahit kupilam bo mialamz amowienie na konkretne kolory , zielen dla corki i dla matki czerwien. Pan jeden chcial zrobic prezent swoim kobietom :105:

 

-- 26 mar 2015, 19:42 --

 

jasaw :******** Aniu Kochana , super , czas spedzony z wnuczkiem owocuje dorym nastrojem i fluidami:)

 

ja zabiegi mam dopiero od 1 lipca :why::bezradny: takie u mnie terminy sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Zrobiłam normalny makaron jajeczny, ale niby taki specjalny do woka.

Na te akurat targi nie można wejśc z ulicy ( od czasu jak diamenty buchnęli ;) ). Moja koralikowa koleżanka mnie ze sobą na firmę rejestruje jako kupca, albo jak w tym roku mam załatwione zaproszenie. Na sierpniowe targi można wejśc na bilet, ale ja wchodzę tym samym sposobem co teraz. Koszt mam parkingu, bo w pobliżu nie ma gdzie za darmo zaparkowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×