Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Etna

Spamowa wyspa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

chocovanilla, miłego spaceru wiosennego.

Ja suszę pazurki i być może pojadę na spotkanie literatów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aluś, ostatnio mam bardzo intensywny czas i nawet (mimo różnych przeciwności) szczęśliwy. Dostałam pracę :roll: Biegam, załatwiam, padam z nóg ;p A co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etna, a to fajnie bieganie jest mega :) u mnie w miare ale ostatnio mam jakies stany depresyjne i z nikim nie chce mi się gadać a w pracy ciągle z kimś muszę :cry: o ironio :-|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aluś, trzymam kciuki, żeby się poprawiło :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:papa::papa::papa: wrocilam

jak jechalam na terapie , to pech chcial ze autobus stanal w korku , wiec ja sie zrobilam juz niespokojna apozniej gonitwa mysli " nie moge wysiasc , na pewno wpadne w panike" i dostalam lęku takiego ze mi rece az zdretwialy :shock: , wiec mysle powiem kobiecie co siedzi obok mnie ze mdleje :mrgreen::mrgreen: a za chwile druga mysl , nie no ogarnij sie kamila , nie mdlejesz przeciez po co chcesz ludzi straszyc :o:o:shock::hide: oddychaj , oddychaj , i sie w miare uspokoilam . W panike nie wpadlam .

W powrotna droge juz jak zwykle wspaniale , pozniej bylam jeszcze po kolejne papiery do zus i na zakupach i czulam sie dobrze , mam ponoc zauwazac takie rzeczy a nie ten jakis epizod lękowy ktory minal po minucie .

Ide cos zjesc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie kochani , widze , ze u Was ok wszystko...u mnie depresja i na dodatek jakas grypa , trzęsie mnie bolą stawy.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

platek rozy, dzielna jesteś, dałaś radę :great:

hania33, mykaj pod kołdrę, weź jakiś paracetamol i herbatka z miodem i cytryną i dużo wit.C- nie daj się cholerze! :nono: depresja też odpuści jak miną objawy grypy i poczujesz się lepiej :papa:

u mnie dzisiaj ciut lepiej, szczególnie popołudniu i teraz wieczorem, rano jak zwykle do kitu :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mirunia, oby sie udalo , poniewaz spie cala noc i pol dnia :(

-- 04 kwi 2014, 19:49 --

amelia83, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

hania33, sen to zdrowie... a może osłabiona jesteś lekami i wiosną? Ja w dzień nie śpię, nie mam takiej potrzeby, napięcie a czasami lęk nie dadzą w dzień spać, dobrze, że w nocy śpię po leku. Poza tym pracuję, po pracy wiadomo, coś trzeba w domu zrobić... a odpoczywam trochę w fotelu. Czasami chciałabym się zdrzemnąć popołudniu, ale nie udaje się :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hania33, :***

u mnie lęki po przxebudzeniu sie minęły za to mam je w pracy czasami oststnio :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

semano ludzsa jak u Was leci, u mnie cały czas nerwy - zstawulem pofwel w pracy i mysllem ze go zgubulem. bylem juz niezle podrecony kier]dy oazalo se ze w aptece nie ma leku na tórym mi zalezy ale poszedłem do sasiednej tam byl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór amelia83, Auman, Faraway, wieslawpas, nerwosol-men, Sporo dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auman, KochajacyFacet, hejoo :papa:

wypiłam kakao chyba niebawem pojde spac bo mega zmeczona jestem, pakuje sie na jutro i zerkam na kota w butach na tvnie

-- 04 kwi 2014, 20:15 --

a Wy co dzis porabialiscie? ;)

-- 04 kwi 2014, 20:19 --

wypłoszyłam towarzystwo... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś może jaką kaską by należało dysponować, żeby mieszkać w akademiku i jakoś przy okazji wyżywić się, wyżyć etc ? Tak +/-, kwota rzędu kilku stówek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

amelia83, Ja też zmęczony, po całym tyg pracy. Chciałbym zasnąć, ale nie mogę.

Co dzisiaj hmm, praca. Miało być spotkanie z koleżanką, ale nie daje znaku życia. Brata zmył się z dziewczyną na całą noc do kina więc sam siedzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi