Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś lubi mieć na avatarku przypadkowy obrazek z internetu, to nie mnie oceniać. Ja swoje wyszukuję bardzo długo, potem kadruję i w ogóle.

 

Kalebx3, ja jestem wierząca, ale i tak uważam, że mocno przyfazowałeś 8)

 

Dzisiaj okrutny dzień, bałam się wczoraj sprawdzianów, więc udawałam, że się uczę do późna i przysypiałam rano na dyżurze, a mogą być z tego problemy. :zzz: Poszłam na sprawdzian, napisałam 3 pytania z 5, bo dał inne, potem się śmiał z tych sprawdzianów :roll: Już go miałam odżegnać od czci i wiary, ale pozwolił mi zatrzymać probówkę ze srebrem :mhm: Chociaż w sumie już traci blask.

Mało nie dostałam zawału na sprawdzianie, bo dostałam smsa od babki z pracy i nie mogłam przeczytać, myślałam, że problemy. A ona mnie chciała pocieszyć, że dzisiaj jest Dzień Spania w Miejscach Publicznych :hide:

 

Głupio mi się tłumaczyć, ale to już 4-5 lat problemów ze snem i nic nie mogę zrobić.

Bo nie pójdę wcześniej spać i nie będę się nie stresować.

Bo ja nie zwykłam chodzić spać do póki nie jestem sama.

I nie zwykłam chodzić spać, jeśli mam poczucie, że powinnam była coś więcej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, tja, nadrabiam stracone lata żyjąc podwójnie. :mhm:

Ten zlocik w sobotę to jedyna rozrywka od paru tygodni. Pogadam coś o zwierzątkach żyjących na różnych planetach. Posłucham kolegów. Rzygam już babskim towarzystwem (przynajmniej w realu, nie na forum). Wypiję tonik.

 

Zaraz się wścieknę chyba. Ne mogę nie spać, bo zwariuję. Co zrobić? Rzuccie jakimś pomysłem

Ruska narkoza. Walniemy się na wzajem pałką w łeb i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

I co tam moi drodzy - śpicie, czy w ferworze zajęć?

U mnie chłodno, ale piękne słoneczko, trzeba jakiś fajny spacer uskutecznić i zacząć fotony kolekcjonować. :great:

Jedyne co upierdliwe, że wstawać mi się nie chce, powolna jestem, nadal energia uśpiona, jak buchnie to mnie rozniesie. :D

Wczoraj upichciłam gar fasolki po bretońsku, więc mam obiadek, tak że poza drobnymi zajęciami domowymi pozostaje mi tylko przyjemnie spędzać czas.

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Właśnie zakończyłam dyżur z Wnuczkiem /Rodzice byli na pogrzebie daleko, więc Maluszek od piątku był z nami/. Odpocznę oglądając skoki, obiad mam - krupnik i hamburgery-drugi raz kupiłam w Biedronce super produkt, należy jedynie wrzucić na patelnię grillową, z cebulką, naprawdę to jest dobre...

Wieczorem zamierzam upiec jakieś fit ciasteczka dla przyszłej Mamy mojego drugiego Wnuka :lol:

Wyjdę jednak na krótki spacerek, bo słoneczko piękne, a muszę kupić jakąś ciekawą mąkę w Almie.

 

Niezmiennie cierpię z powodu relacji z Synową...cały czas oczekuję czegoś, czego nie otrzymam. Teoria opanowana, ale życie jest życiem...eh :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×