Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, pewnie trzeba trochę poczekać. U mnie chyba lepiej działają już, ale sobie zwiększyłam o jedną tabletkę bo nie było dobrze, zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, prawidłowe ciśnienie jest nawet do 140/90 to górna granica, ale nie lubię takiego, zaraz panikuję i łykam na obniżenie :D Magnez też łykam od kilku dni 2xdz. a potas sporadycznie Aspar - jak sobie przypomnę. za dużo tych leków jest do brania, czuję się po nich osłabiona i zmęczona, szczególnie po tych co obniżają ciśn.

Faraway czy to kaldynum to duże jakież tablety/kapsuły? bo trudno mi połknąć takie wielkie, jak małe to kupię sobie ten potas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to na recepte te duze kapsulki ja po prostu z nich wysypuje te kuleczki i polykam je... bo ja zadnej tabeletki nie polkne.. wczesniej mialam kalipoz ale jego nie przyswajalam bo mialam potas mimo tego ze go jadlam po 4 tabsy dziennie 3,2... a kaldynum jem 2 razy dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to na recepte te duze kapsulki ja po prostu z nich wysypuje te kuleczki i polykam je... bo ja zadnej tabeletki nie polkne.. wczesniej mialam kalipoz ale jego nie przyswajalam bo mialam potas mimo tego ze go jadlam po 4 tabsy dziennie 3,2... a kaldynum jem 2 razy dziennie

 

Faraway, dzięki za wyjaśnienie, już sobie poczytałam w necie o nim, ma podobne kapsułki z granulkami do Katelin, który mam w domu i raz wzięłam tylko, bo takie ogromniaste te kapsuły z granulkami i też stopniowego uwalniania... to nie wiem czy można wysypywać, bo w ulotce jest napisane: nie przegryzać :roll:

 

Anel, koty są fajne, tylko wszystko drapią i wszędzie włażą, najlepiej czują się na wysokościach :mrgreen::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×