Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy w życiu i depresja


damian89

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tu nowy ale już się przywitałem,a dołączyłem do was ponieważ nie wiem co już robić ze swoim życiem,to 1 wielkie nieszczęście,ale zacznę od początku.Mam już 24 lata a wciąż tkwie w jakby martwym punkcie,rodzina mnie gnębi psychicznie :why: poniżają mnie,kosmiczne wymagania mają,co złego się stanie to tylko moja wina zawsze moja :why: jestem do kompletu nieśmiały,bez przyjaciół,bez miłości,nawet kolegów,i tak sobie żyje w pustce,nikomu na mnie nie zależy :cry: wychowałem się bez ojca,a matka mnie nienawidzi podobnie jak i siostrą,obrażają mnie ciągle,padają różne niecenzuralne wyzwiska a same swoje życie zmarnowały na własne życzenie a odemnie wymagaja niewiadomo czego bo nie moge znależć pracy,jest mi bardzo ciężko,mam napady paniki,lęki,bezsenność,potrafie z załamania pare dni nic nie jeść i nikt się mna nie przejmie,myśle że nawet by się cieszyli gdybym sobie coś zrobił i odszedł co już próbowałem :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Rozumiem Twoją sytuację. Wyobrażam sobie jak musi być Ci ciężko...

Pamiętaj, co by się nie działo nie rób sobie krzywdy! Nigdy. Nikt nie jest tego wart.

Byłoby super, gdybyś znalazł pracę (trzymam kciuki!) i wyprowadził się od toksycznej rodziny do chociażby niewielkiej kawalerki.

Widzisz, w ogromniej mierze na to, co się dzieje w naszym życiu decyduje nastawienie. Jeśli jest pozytywne, to dzieją się pozytywne rzeczy i niestety na odwrót.

Nie dziwie Ci się, że jesteś załamany. Ale postaram się Ciebie wesprzeć i wyciągnąć Cię z dołka. :)

 

Pytasz: jak? Ja już znam swoje sposoby. Połowa sukcesu to wsparcie drugiej osoby, nawet obcej, anonimowej. Mówię serio :)

 

Co lubisz robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×