Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie o rzetelność.


Alesis

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam tę stronkę. Od razu jak ją przeczytałem to poleciałem do apteki po magnez. Niestety jakieś zauważalnej poprawy nie uświadczyłem. Ale z drugiej strony na pewno łykanie magnezu nam nie zaszkodzi, a może pomóc. Nie ma się co jednak cudów po tym spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alesis, Ja mam bardzo duże zastrzeżenia co dotyczące tejże strony .. Owszem niektóre porady może i są sensowne, ale na pewno nie wszystkie, Ponad to autor uważa się za "guru" w dziedzinie medycyny , stawia autorytatywnie diagnozy po kilku słowach , narzuca ludziom sposób leczenia co wg mnie jest nie do przyjęcia, Na dodatek nawet się nie podpisał imieniem i nazwiskiem , co chyba nie świadczy zbyt dobrze o jego wiarygodności :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo koleś nie miał nerwicy tylko niedobór magnezu:

 

Pierwszymi objawami niedoboru magnezu jest syndrom niespokojnych nóg, drganie powiek. Możemy odczuwać ogólne osłabienie, poirytowanie, niepokój. Przy długotrwałym braku magnezu jesteśmy bardziej podatni na stres oraz mamy problemy z zasypaniem

 

Zauważyłem na necie wiele tematów osób, które wypowiadały się, że mają prawdopodobnie nerwicę lękową, taka popularna w tych czasach autodiagnoza. Po dwóch miesiącach pojawiały się posty tych osób jak to magnez ich nie uleczył... Pomógł bo nie mieli nerwicy tylko niedobór tej witaminy, a przez to różne objawy.

 

Jakby miał nerwicę lękową to zamiast łykać magnez siedział by na kiblu z powodu biegunki ze strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×