Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie!


harysia

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu skończyłam terapię grupową, w listopadzie zacznę indywidualną. Chętnie pogadam z każdym, zwłaszcza z osobami zastanawiającymi się nad sensem terapii grupowej. Jak wam idzie pisanie listów emocjonalnych? Co w ogóle sądzicie o listach emocjonalnych? Są potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć harysia. Ja chodzę na grupę wsparcia i jestem po terapii indywidualnej. Uważam, że taka grupa to jest coś bardzo dobrego, mogę powiedzieć nawet, że dla mnie jest ona bardziej pomocna, aniżeli terapia ind, która też przecież mi wiele dała. Co do listów emocjonalnych, to w moim przypadku dzienniczek uczuć się sprawdza. Dobra rzecz, bo zawsze mogę powrócić do niego i spojrzeć, w jakim stanie byłem kiedyś.. i widzę, co się zmieniło.

A poza tym Witaj na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harysia

 

Witaj.

 

Ja chodziłam na terapie trzy lata, nie wiem czy Tobie chodzi o dzienniczek uczuć czy tez o listy emocjonalne , które mamy pisać w domu.Mi np. kazano opisywać w nich cale swoje życie i złe chwile , które mnie spotkały.Nie pisałam , nie było to dla mnie rozwiązaniem , wspomnienia mnie jeszcze bardziej dobijały.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×