Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pogodzić się z samotnością?


Rekomendowane odpowiedzi

torres, rozumiem, że twoim problemem jest to, że chcesz dziewczynę z nadwagą, bo cię takie kręcą, ale z drugiej strony nie chcesz takiej dziewczyny, bo taka o siebie nie dba i będzie miała przez to kłopoty zdrowotne.

 

W czym w ogóle problem? Że będzie miała kłopoty zdrowotne, czy że będzie je miała na własne życzenie?

Wybacz, że nie czytałem całego wątku.

 

Nawet nie o to chodzi, że na własne życzenie bo ktoś może mieć taką wadę, ale nie może być tak, że podoba mi się coś co jest ewidentną wadą i jeśli dziewczyna chciałaby to zmienić to będzie to sprzeczne z moim interesem.

 

Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
torres, czy konsultujesz się z jakims specjalistą, chodzisz na terapię ? mi Twoja postawa nieodparcie kojarzy sięz pewnym zaburzeniem, ale nie chce Cie tu diagnozowac przez internet :roll:

 

Z ciekawości możesz mi napisać z jakim :) Ja nie mam zdiagnozowanych żadnych zaburzeń osobowości, psycholog stwierdziła jedynie depresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, Chyba cię rozumiem.

Jak ktoś ma niepełnosprawną ruchowo dziewczynę, która nie ma rąk i ją akceptuje, to jest ok. Ale jakby celowo szukał dziewczyn bez rąk, bo takie go kręcą, to by już było dziwne.

 

Ale wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Lekka nadwaga i bardziej wydatne krągłości, to w końcu nie kalectwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, Wyjdź kiedyś na ulice i popatrz ile dziewczyn ma lekką nadwagę. Chodzą szczęsliwe i mają facetów, którzy też są szczęśliwi z nimi. Przecież 10 kg więcej to nie jest kalectwo albo wyrok śmierci :D Rozumiem 50 kg ale nie 10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otyłość czyli jakoś ok 20 kg nadwagi jest już stanem chorobowym więc te 10 kg nadwagi też nie może być zdrowe. Tube, są takie dziewczyny ale raczej ich faceci są z nimi pomimo nadwagi, a nie dlatego, że im się to podoba.

 

Osobiście znam z 5 takich facetów, którzy jarają się takimi z nadwagą, podniecają ich i są z takimi, jakbym pomyślał dłużej to myślę, że jeszcze z 10 albo i więcej bym mógł wymienic takich gości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ale wszyscy faceci, których znam mogliby pójść do łóżka z kobietą, która niekoniecznie jest w ich guście, np jara się takimi z nadwagą ale mógłby mieć szczupłą kobietę i ona by mu się podobała. A dla mnie inne kobiety niż te w moim guście, których jest niewiele są aseksualne. Gdybym miał dziewczynę w moim guście i ona by schudła to przestałaby mi się podobać i nie byłbym w stanie uprawiać z nią seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, to akurat nie jest trudne. Pytanie tylko po co chcesz schudnąć - dla chłopaka, dla opinii innych czy dla zdrowia? Jeśli dla zdrowia to powinnaś mieć dobrą motywację i znalezienie sposobu nie powinno być problemem. Jeśli nie to szukasz wymówki i będzie Ci trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, wejdź na fejsa Ewy Chodakowskiej. Niesamowita kobietka :) Ja ćwiczę chociaż jestem szczupła a moja koleżanka już sporo cm straciła i to tylko w miesiąc. Spróbuj, i nie za miesiąc czy za tydzień tylko dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ewa Chodakowska to już promowanie chłopskiego wyglądu u kobiet, sama wygląda okropnie więc na czym się tu wzorować :P

 

Ahma, dlaczego uważasz, że to nie takie proste? Takie myślenie to blokada umysłu i ktoś kto tak myśli rzeczywiście będzie miał ciężej bo sam podnosi sobie poziom trudności :P Najpierw zastanów się czy to nie takie proste i czy aby nie dałoby się zrobić tego w prosty sposób. Jeśli są jakieś przeszkody to weź kartkę, przedziel ją na pół i po jednej stronie napisz zalety ze schudnięcia a na drugiej zalety z tego, że nie schudniesz (np to, że możesz jeść bez ograniczeń, nie musisz ćwiczyć itd). Teraz sprawdź co jest dla Ciebie ważniejsze bo może jednak wolisz te zalety z niechudnięcia niż zalety schudnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile kobiet ruszyła z kanapy sprzed telewizora? Chodzi o schudnięcie w tym wypadku a nie nabranie masy mięśniowej, nikt nie karze nikomu wyglądać jak Ewa. Są ćwiczenia i na to i na to...

 

-- 15 wrz 2013, 15:26 --

 

Poza tym nie chodzi mi już o nią tylko ogólnie o ćwiczenia, pełno jest tego na yt. I chodzi o to żeby ruszyć tyłek i zacząć coś robić a nie siedzieć i narzekać, ale jak wolicie to piszcie sobie te kartki czy co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aktywność to najlepiej robić co się lubi. Jeśli chodzi o odchudzanie to ćwiczenia bez diety niewiele pomogą, tak samo krótkotrwałe diety typu Dukan pomagają tylko na chwilę, a potem jest jeszcze gorzej. Bo najpierw trzeba sobie ułożyć psychikę w ten sposób, że odchudzam się dla zdrowia. Każda inna motywacja jest zła i nie odniesie skutku na dłuższą metę. Chyba, że ktoś jest skrajnie zaburzony i przez to, że myśli co inni o nim myślą odchudza się po to żeby "lepiej wyglądać" wpada w anoreksję albo ćwiczy tak jak Ewa Chodakowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głodówki? :o To jest zupełny bezsens bo zwalniasz na maksa metabolizm, będziesz chudnąć powoli i to głównie z mięśni, a potem zaczniesz jeść i będziesz tyć - nie do mięśni tylko w tłuszcz.

 

-- 15 wrz 2013, 15:53 --

 

Poza tym głodówka to nie jest dobry pomysł przy zaburzeniach psychicznych. Wiem bo przerabiałem przymusowo w szpitalu po operacji i dla psychiki to był koszmar, wszystko co najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×