Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pogodzić się z samotnością?


Rekomendowane odpowiedzi

0Rh+, są takie KAMIENIE w naszej dżungli? 8)

Pewnie są , nawet gdyby nie było ;) ,to zawsze warto się wybrać do dżungli na spacer , znaczy na poszukiwania 8)

 

W odwodzie pozostaje chomik . Ze swoim węchem na pewno znajdzie . Podwiążę mu gardło jak chińczyki kormoranom ,by sam nie zjadł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, to co widzisz na zdjęciu- wygląda jak wygląda, podobno pachnie też nie za specjalnie, a jednak cena za kilogram tego przysmaku osiąga nawet tysiące euro za jeden głupi kilogramik. to są trufle białe, najdroższe grzyby świata. gdybyś miał takie ,,kamienie,, przed sobą i nawet byś ich nie spróbował, bo nieapetycznie wyglądają i niefajnie pachną, to jakbyś dowiedział się później czegoś więcej o nich, z pewnością żałowałbyś swojej decyzji. pozory mylą. myślę, że dodatkowy komentarz nt. kompatybilności trufli z tematem jest zbędny, bo sam dobrze wiesz o co mi chodzi. ;)

 

0Rh+, bittersweet, specjalnie dla Was najdroższa trufla na świecie, która została zlicytowana na aukcji za 200 tys. dolarów ( :shock: ) :

 

trufla.jpg

 

smacznego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, diablico? :shock: przecież to z dobrego serducha, troski o to żebyś jadła to co najlepsze, a nie odżywiała się zwykłymi parówkami :angel:

 

0Rh+, podziel się z Jane! bo ja nie mam nic słodkiego :(

 

Powietrzny Kowal, masz dużo śfinków???!!! pokaaa jakieś foty! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, gdybym to miał przed sobą to wiedziałbym, że to trufle więc bym spróbował. To, że są najdroższe nie oznacza, że od razu są smaczne ale chciałbym z ciekawości wiedzieć jak to smakuje. Natomiast związku z tematem nie widzę bo głównym walorem trufli jest smak i nie muszą ładnie wyglądać. Kobieta musi i już wzrokiem widzę czy mi się podoba czy nie.

 

jetodik, jakich absurdów? Wydaje mi się, że nie potrafisz zrozumieć innego myślenia niż Twoje i od razu nazywasz to absurdem, a sam proponujesz jakieś absurdalne rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, no, nie ma to jak robić sobie jaja z ludzkiego nieszczęścia.

 

:shock::shock::shock:

 

wszyscy wypowiadający się w tym wątku próbowali Ci pomóc, na różne sposoby starali się do Ciebie dotrzeć, ja też, ale wychodzi na to, że i tak nie przyniosło to skutku. czasami wręcz odnoszę wrażenie, że Ty sobie robisz z nas ,,jaja,, :roll:

 

Jane ,jak to nie masz nic słodkiego ? 8) , ale i tak się podzielę :smile:

 

a masz białą czekoladę? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, rozumiem, że twoim problemem jest to, że chcesz dziewczynę z nadwagą, bo cię takie kręcą, ale z drugiej strony nie chcesz takiej dziewczyny, bo taka o siebie nie dba i będzie miała przez to kłopoty zdrowotne.

 

W czym w ogóle problem? Że będzie miała kłopoty zdrowotne, czy że będzie je miała na własne życzenie?

Wybacz, że nie czytałem całego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×