Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Ja zadowolonam, bo mam pchnięte projekty do przodu, ale miałam takie dziwne sny dzisiaj; najpierw koszmary, potem przyjemniej i tak bardzo dużo mi się śniło. Trochę się tak dziwnie czuję bez procha, ale to psychicznie; niepokój, bo nie wzięłam i myśl jak to będzie. Ale już jutro wezmę :)

 

No i się spociłam w nocy :D

 

Aneta, ja też tak mam, że łapię się na myśli że dobrze się czuję, nic mnie nie dręczy,jestem Melką jak dawniej (np. wczoraj na uczelni byłam w końcu sobą jaką siebie pamiętam) a potem "nie powinnam się tak dobrze czuć! a co jeśli mi coś jest?!" Masakra.. Ale naprawdę naprawdę prochy pomagają, po miesiącu widzę poprawę i wierzę, że będzie tylko lepiej. Polecam wszystkim ! :great::smile:

 

Wiem, że się nie powinnam macać.. i stwierdziłam że nie będę, bo przecież i tak poczuję wieczorem jak będę globulkę wkładać.

A boję się, bo czytałam że np. są przypadki że cytologia dobra wychodzi a w wycinkach są zmiany :hide: I ja się boję, że jestem tym przypadkiem. Poza tym przed cytologią tą drugą robiłam irygacje srebrem, które zabija bakterie a czytałam że nie należy się kochać ani robić irygacji przed cyto.. tylko że irygacja to mi się wydaje że to jest wlanie nie wiadomo jakiej ilości płynu (np. w irygatorze Tantum Rosa jest litr! i to się wszystko wypłukuje) a ja używałam tylko 5ml... poza tym chyba by mi nie wypłukała zmian dysplastycznych, co nie? Tylko bakterie ewentualnie. Już sama nie wiem. I z abc mi cholery nie odpisały, że niby interpretacja wyników :evil: A ja chciałam wiedzieć tylko czy obraz mozaiki w kolposkopii może być wywołany przez stan zapalny. Ale chyba napiszę jeszcze raz.

 

Aha, bo straciłam wątek. Ja nie sikam w nocy, tylko muszę iść do kibelka przed samym snem, bo mnie będzie męczyć że nie polazłam.

 

O, i zauważyłam dość nieprzyjemną przypadłość :( Ostatnio częściej mam tak że mi nieprzyjemnie pachnie z buzi, a myję zęby tak samo często jak zwykle. Przeczytałam że przy zatkanych zatokach, nosie i problemach z gardłem może tak być. No, ja mam nadzieję, że mi nic tam nie gnije w środku ani to nie r żołądka :shock: Ale mi się wydaje właśnie że zapach nie wydobywa się z samej buzi tylko właśnie z żołądka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, i jeszcze tego się boję co tu napisali na wiki:

"Większość kobiet ze zmianami przedrakowymi – CIN/SIL nie ma charakterystycznych objawów; jedyne występujące objawy mogą być związane z zapaleniem szyjki macicy (cervicitis). "

 

:hide:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina, ale na grypę się nie umiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ta świńska by się przyplątała do Ciebie? poza tym świńska grypa jest uleczalna a umierają ludzie tylko bardzo słabi, starzy i chorzy albo kobiety w ciąży mogą stracić dziecko wtedy. ale Ty nie masz świńskiej grypy, matko, skąd Ci to się wzięło :P Za każdym razem jak gardło boli i ma się katar czy gorączkę to nie oznacza, że to świńska grypa ! Trzymaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się jak nie wiem czytajac Twojego posta Mel! :great: Ale bardzo fajnie , że na Ciebie tez leki działają pozytywnie! :D

Ewelinka! Nie masz świńskiej grypy!Nawet zwykłej nie masz! Ból gardła to nie grypa!

 

Zmartwiłam się tylko tym częstym sikaniem w nocy... a jeśli to coś złego?????Kiedys czytałam, że r. jajnika nie daje objawów bardzo długo albo dziwne objawy występuja, np. częste sikanie, dziwne pobolewania w j.brzusznej, no i sie teraz martwie, bo i sikam i dziwnie mnie boli pod żebrem :why: Albo to nerki! O matko ! a jak to cos z nerkami nie tak? :why::why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Masz racje Ewelinka! To wszystko przez media nieszczęsne. Nakręcają nas a my głupie się dajemy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałam awarie internetu :(

 

AnetaTo dobrze, że to jednak mięsnie. A ma szjeden jakby bardziej wypukły? Ja mam z tej jednej strony taki uskok z tego mięśnia a z drugiej nie. I jak się zmacałam cała to i ta moja kulka pierwsza to chyba jakaś część żyuchwy, bo ja bmocno wsadze palce z drugiej strony co coś tam podobnego mam. Tylko mam inaczej kość do mięsnia przytwierdzoną - chyba przez to skrzywienie i nie mogę tyle wyczuć. Bo bałam sie, że te moje kulki to jedna i się tak rozrosła :zonk:

 

Nie martw się tym sikaniem, ja też chodze w nocy do łazienki i moja mama i siostra też. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, wydaje mi się , że z lewej strony mam trochę bardziej wypukłe. Ale to pewnie w związku z tym, że częściej żuję lewą stroną :D . Na pewno u Ciebie tez tak jest. Nie masz powodów do niepokoju :D I nie wsadzaj juz tam palców, bo obrzęk się zrobi

:?

Ewelinka, nie bój sie , nie masz świńskiej grypy.

kasiątko pewnie masz problemy z jedzeniem i dlatego ta awitaminoza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz tak często nie mierzę jak miesiąc temu. Teraz zapominam i mierzę raz na 2-4 dni. Albo raz na tydzień :D

Ale teraz mam inne zmartwienie. Zrobiła mi sie malutka kuleczka na wewnętrznej stronie dłonie, a dokładnie na 3 od góry zgięciu palca środkowego. To było jakieś 2 miesiące temu i troche bolał. Wyczytałam ,że to tzw "ganglion" i zostawiłam w spokoju tymbardziej, że już kiedyś mi sie to pojawiało, potem znikało, pojawiało sie i ja o tym zapominałam. No i od 2 miesięcy znowu to mam. Po miesiącu zapomniałam , a teraz kilka dni temu znowu sobie przypomniałam, bo jak to dotykam to trochę boli. no i sie martwie, że jak to nie temn ganglion tylko coś innego??? :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anetka tylko czemu wczesniej po tej stronie nie wyczuwalam tego cyzli po lewej a po prawej odczuwalam a teraz na odwrot :( rano wstalam z zatkana dziurka choc psikam sola do nosa i nic to nie pomaga nio jedynie po chwili sie odetka cholerka ja nie wiem bo juz mam to jakis czas inie wiem czy wiazac to z jakas choroba cholerka moj maz to sie tam niemartwi niczym mowi ze co najlepiej sie zamknacwdomu i nigdzie nie "wychodzic".

maksinek nie masz schizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina zapewniam Cię, że nie masz świńskiej grypy. A to co czujesz to mięsień, albo jakaś inna tkanka.

 

maksinek nie masz schizo, ale opowiedz nam swoja historię.

 

Aneta to może być ganglion, bo na pewno nie rak. A czy to jest jakby płynem wypełnione?

 

Ja już się tam nie macam. Poczytałam sobie znowu o tych mięsakach ( tu powinien być emotikon jak walę głową w mur :x ). I trochę się wystraszyłam, ale one podobno bardzo szybko rosną (te guzy). I na zdjęciu to się twarde wydają. A u mnie to chyba nawet nie guz. I raczej przez te dwa miesiące nie urosło. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×