Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie!


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie i nurtuje mnie pewna kwestia. Odczuwam "ciężkie emocje" na poziomie klatki piersiowej i promieniuje to do gardła uczucie ciężkości i "rozpieprzu emocjonalnego" te sytuacje mam tylko i wyłącznie kiedy czuje się bezsilny i te emocje sprawiają, że nie potrafię sobie poradzić na dany moment. Najczęściej się pojawiają te emocja/uczucia, kiedy jestem w związku z kobietą, kiedy ona zaczyna specjalnie mnie olewać czy też sprawia specjalnie bym był zazdrosny. Często jest to tak silne, że nie potrafię się na niczym skoncentrować i łzy same do oczu napływają, nie potrafię usiedzieć na miejscu, bo mnie "rozwala" emocjonalnie. Co to może być?

 

Gdy zażywam pół tabletki chociaż, paxtinu lub parogenu to to mija od pstryknięcia palcem. Czyżby to coś było, bo lek na to działa? Dostałem te leki kiedyś i zostały mi jeszcze. Generalnie też pomaga na ten "rozpieprz emocjonalny" kiedy pobiegam czy poćwiczę bardzo, ale szybko to wraca.

 

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, Witaj.

Myślę, że te Twoje stany mogą być związane z nieumiejętnością radzenia obie z emocjami, np. z zazdrością.

Poza tym nie wiem dlaczego nie porozmawiasz z dziewczyną dlaczego stawia Cię w takich sytuacjach.

Może mało się nią interesujesz i ona chce zwyczajnie zwrócić na siebie uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziękuje za odpowiedź.

 

Może i masz rację, tutaj akurat przytoczyłem kobietę z przeszłości, która była nieźle "popieprzona", kiedy byliśmy już trochę dłużej i było zauroczenie, to powiedziała, że "i tak się rozstaniemy, bo ja muszę cierpieć" pytałem dlaczego, a ona "potrzebuje cierpieć by mieć inspiracje do pisania poezji".

 

 

W jaki sposób nauczyć się radzić z takimi sytuacjami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak o to pytałem, jeśli to nie pytanie retoryczne. Innych trudności nie zauważyłem :)

 

Myślałem nad tym tylko mam obawy czy znajdę w swoim mieście naprawdę dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×