Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie lubię kobiet - dlaczego - też tak ktoś ma?


Gość Strzyga

Rekomendowane odpowiedzi

sloik, Ivann to ruskie imię a ruscy wiadomo to pijaństwo i dzicz :mrgreen: no i jeszcze wysadzili w powietrze Leszka.

pijaństwo i dzicz, ale Polacy to w sumie tacy sami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik, Ivann to ruskie imię a ruscy wiadomo to pijaństwo i dzicz :mrgreen: no i jeszcze wysadzili w powietrze Leszka.

pijaństwo i dzicz, ale Polacy to w sumie tacy sami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik, ale w Polsce nie ma kiosków z tysiącami rodzajów wódki. :mrgreen:

a to dobrze? :( nie no, prawda, Rosja to inny świat, ale też dlatego taki ciekawy. Przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik, ale w Polsce nie ma kiosków z tysiącami rodzajów wódki. :mrgreen:

a to dobrze? :( nie no, prawda, Rosja to inny świat, ale też dlatego taki ciekawy. Przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - skorzystam z okazji i spytam czytające to dziewczyny - nie jest tak, że im gorzej się ze sobą czujecie, tym macie większą potrzebę "ukrycia się" za makijażem i nienagannym strojem? Obserwujecie jakiś związek między aktualną samooceną i potrzebą pięknego wyglądu?

Niech będzie, że ja odpowiem. Otóż trochę tak jest, ale to nie żadne odkrycie Ameryki. Prawie nigdy się nie malowałam, ale podczas ostatniej depresji odkryłam, że makijaż poprawia mi nastrój. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - skorzystam z okazji i spytam czytające to dziewczyny - nie jest tak, że im gorzej się ze sobą czujecie, tym macie większą potrzebę "ukrycia się" za makijażem i nienagannym strojem? Obserwujecie jakiś związek między aktualną samooceną i potrzebą pięknego wyglądu?

Niech będzie, że ja odpowiem. Otóż trochę tak jest, ale to nie żadne odkrycie Ameryki. Prawie nigdy się nie malowałam, ale podczas ostatniej depresji odkryłam, że makijaż poprawia mi nastrój. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz konkretniej (przykłady tych zmian)? Bo zaciekawiło mnie to.

 

No nie wiem... Np. raz czuję, że żyję, potem nic nie czuję, czasem wychodzę z ciała, mam problem z własnym odbiciem w lustrze - nie wiem kto to jest. Zgubiłam siebie. Zawsze tak miałam, że byłam dość rozchwiana, ale byłam sobą, chroniłam swoją wrażliwość.

 

Odkąd skończyłam liceum, patrzę na życie jak idiotka, jak ktoś bez uczuć i tożsamości. Czuję często nienawiść do ludzi. A najbardziej do tych wytapetowanych dziewczyn, o których wcześniej pisano tutaj. Ja sama zaczęłam taka być w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie baby trzeba gonić na drzewo, nie od dziś wiadomo że kobieta to stworzenie Boże...

W Rosji mówią że "tu nie Polska, tu chłop ważniejszy od baby".

Wszystko zostało odkryte ale wiedza opierająca się na tradycji i wojny sprawiły że została zapomniana. Nie wiele jest wartościowych kobiet, w większości to rogate diabły;)

A wykraczając po za ramy tematu, jak mężczyzna może chodzić do Pani psycholog i płacić za spotkanie?

przecież korzystanie z usług kogoś kto nie posiada jajek jest etycznie niemoralne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I denerwują mnie jak moja mama i babcia i wszystkie nie szanujące mnie kobiety z rodziny, traktujące mnie jak wywłokę.

 

Może poprostu zostałaś skrzywdzona przez kobiety( mamę, babcię lub inne kobiety z Twojego otoczenia) i odczuwasz do nich żal i dlatego nie lubisz kobiet. Myślę że to uczucie jakie do nich żywisz nie wzięło się bez powodu. A może właśnie poprostu nie lubisz pewnych cech charakteru, które charakterystyczne są najczęściej dla kobiet. Myślę, że nie można kogoś nie lubić tak bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzyga,

a jaka byla Twoja mama, opiekunka? Czesto gardzimy kobietami, szczegolnie tymi "slabymi", ktore posiadaja typowe kobiece cechy, poniewaz nienawidzylysmy tego u naszy matek, ze byly slabe, wspoluzaleznione itp itd. Nieswiadomie zawieramy wtedy pakt z sama soba, ze o nie my takie nie bedziemy.

Boimy sie z drugiej strony silnych kobiet, zdrowych, prawdopodobnie gdyz same czujemy sie nikim, bez fundamentalnej wartosci siebie...

Piszesz wszesniej, ze wydaje Ci sie ze to wszystko sen? Napisz cos o tym prosze, chyba mamy podobnie.

 

-- 25 mar 2013, 12:59 --

 

A co to jest Amfce? :shock:

 

Wlanie, co to jest Amfce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anexxis, ja mam osobowość schizoidalną w jakimś stopniu. Dużo marzę żyjąc. W sensie, że potrzebuję być sama, tworzyć swój świat, a potem jak wychodzę to śniąca trochę jestem. Do tego mam trochę narcyzmu, ale takiego co nie kaleczy innych, tylko bardzo wierzę w swój świat.

 

No i dzisiaj gadałam o tym z psycholog, trochę tak wychodzi, że jakby kobiety są towarzyskie i ciepłe, ja trochę mniej z tego wyobcowania w świecie marzeń, więc nie rozumiem kobiet, a co za tym idzie wkurzają mnie czesto, bo oczekują, że np. będę taka 'normalna', heh.

 

A facet, wiesz, z nim prędzej można pogadać np. o muzyce.

 

No i mam borderline, więc jakby to wszystko bierze się z moich skłonności do tych typów osobowości.

 

No i oczywiście, macie rację, kobiety mnie 'skrzywdzily', tzn. w taki sposób, że ich nie było a jak były to nerwowe - bo ciężkie życie miały. Dlatego 'skrzywdziły', bo ja w sumie nie czuję sie aż tak skrzywdzona... chyba... tylko wkurzają mnie takie histeryczne babki... a dużo takich znam... takie och ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×