Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narodowcy


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zacytować Ziemkiewicza. "Zamieszki wybuchają nie wtedy, gdy tego chcą demonstranci, lecz wtedy, gdy chcą tego politycy i policja", oraz "Gazeta wyborcza i telewizja już od dłuższego czasu skutecznie pracują nad tym, aby słowo narodowiec było równe z faszysta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrywanie drzewek, podpalanie samochodów, narażanie rodzin z dziećmi na utratę zdrowia lub życia poprzez rzucanie chociażby kostkami brukowymi, czy odpalaniem petard, kominiarki na mordach świadczące o tym, że jednak ma się coś na sumieniu , transparenty z napisami łks ....faktycznie to wszystko idea prawdziwego narodowca. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Chamy, bydło, prostaki dla których życie ludzkie, Polska są mniej warte niż ich chęć popisania się swoim debilizmem i skorzystaniem z sytuacji ,aby się wyżyć i zrobić zadymę. Prawdziwy narodowiec/patriota( a takich jest obecnie garstka) nigdy nie zbruka swojego kraju, ani nie narazi rodaków na niebezpieczeństwo . Nawet na chodnik nie napluje...bez względu na to kto rządzi. Ja też mogę przebrać się na jeden dzień w habit i wmawiać naiwnym, że jestem zakonnicą.

 

To całe warszawskie wczorajsze bydło w kominiarkach posadziłabym przed sobą i kazała napisać prosty test z zakresu wiedzy historycznej dot. Polski i walki o niepodległość. Ciekawe, czy te "patriotyczne" głąby potrafiłyby w ogóle zrozumieć pytania i uzyskać choć pół punktu z odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlew i bydło wychodzące na ulice byle zrobić zadyme i syf bo się "patriocie" nudzi to wyjdzie porzucać racami,kostką chodnikową, i h....wie czym jeszcze.

Niezależnie od tego kto by rządził bydło i tak będzie robić swoje,żal dupę ściska.

Ale w sumie to rok w rok jest,jakoś szczególnie to nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześniakowi kupiłem na urodziny zestaw policjanta...Chce zostać policjantem z drogówki i dawać mandaty. Dostał czapkę lizak i gwizdek, żeby sie bawić w policjanta. On lubi sie tak bawić. W swój dzieciency sposób stara sie odgrywac rolę dorosłych....tych którzy mu imponują i którzy sa wzorem.

 

Ten sam mechanizm obserwujemy u pewnej grupy narodowców. Zbierają sie i krzyczą"raz sierpem raz młotem..." "a na drzewach zamiast liści..." walczą o niepodległość( :smile: ), rzucają kamieniami. Walczą z wrogiem, policjąitd...itp...Adrianos "szybciej zginie niż zaakceptuje Polskę w obcych łapach" walczy o wyrwanie się "spod zaborów", walczy nawet z dyktaturą i autorytarną władzą..Oni słyszeli, widzieli i uczyli sie o patriotach. Chcieliby być tacy jak oni i to robią. Odgrywają patriotyzm. Niektórzy widzą swojego starego i nim gardzą, inni niewidzieli go wcale, nie mają żadnych obywatelskich, społecznych wzorów.Nikt ich nie wychowuje i do niczego jako jednostki nie dążą...Transformacja która była ciężkim okresem wychowała taką grupę. Im nie zostało nic innego.

 

Ziemkiewicz mówi...no i pewnie ma rację.Tylko trzeba dodać że oni nie zochydzją patriotyzmu samego w sobie, tylko ten o którym tutaj piszemy. Który jest dewaluowany przez samych najbardziej nim zainteresowanych...o czym Ziemkiewicz nie ma już ochoty wspominać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, podsumowanie krótkie: metody właściwe, ideologia do dupy. Gdyby to był ruch osób niewierzących, palących kościoły, rzucających cegłówkami w polityków, którzy przez swój średniowiczny zacofanizm kształtują obraz państwa niewiele bardziej cywilizowanego od krajów muzułmańskich, gdyby nie te ich pierdolenie o komunizmie którego co najmniej 3/4 "demonstrantów" nie ma prawa pamiętać bo urodziło się w "wolnej" Polsce - to sam bym poszedł kamieniami napierdzielać. To jest zalążek rewolucji, wkurwia mnie tylko niepomiernie że to rewolucja o ideologii sprzecznej z moimi przekonaniami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że za te szkody co wyrządziły grupy postronne marszu jest kilkanaście tysięcy zł strat to "politycy" dają sobie premię za które można byłoby zrobić takich marszy setki tysięcy, a jak wziąć całą politykę to Polska byłaby jednym wielkim marszem (z zamieszkami) a i tak bylibyśmy bogatsi bez ... z marszami niż z ... bez marszów

Nie popieram grup ("kiboli") bo rzeczywiście zachowywali się jak małpy, a uciekali przed policją jak idioci, czy dumny Polak uciekałby w taki sposób przed "żydem". Media robią g... we łbach "obywateli" wyolbrzymiając kilkadziesiąt osób gdy 50 tyś ludzi szło normalnie. Przyjdę na rządowe uroczystości, przebiorę się za np. bolszewika z rządu co pali, pluje na Polską flagę. Czy POLSKOJĘZYCZNE media uznają rząd za bolszewików co palą i plują na Polskę???

Media w TV i Internecie są w łapach niemieckich i zachodnich, powiecie "bredzi! Ksenofobik jeden"... to sprawdźcie!

Ja nigdy kogoś nie nawidzę bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianoos966, bredzisz i owszem, ale nie w tych sprawach o których podejrzewasz że cię o bredzenie podejrzewamy. Rewolucja musi być przeprowadzona siłowo, inaczej nie jest rewolucją. Problem w tym że program i postulaty narodowców są tak debilne że szkoda gadać. Sam dałeś się wtłoczyć w to co tak potępiasz - w ogłupienie mediami. Żydzi nie są jakimś pieprzonym szatanem wcielonym, ludzie jak ludzie. Za to ludzie którzy twierdzą że Żydzi to zagrożenie - to chorzy na umyśle maniacy. Ludzie którzy węszą we wszystkim spisek komunistów - to wariaci. Ludzie którzy chcą państwa wyznaniowego, którzy toczą batalię o pier*dolony krzyż - oni właśnie zasługują na porządny wpier*dol, kamienie i petardy.

 

Ja nie mam nic przeciw drastycznym metodom sygnalizowania władzy że społeczeństwo jest niezadowolone, ale niech ten przekaz będzie kur*wa sensowny!!! Jestem Polskiem - patriotą, więc jednym z pierwszych postulatów jakie bym wystosował to masowe wyrzeknięcie się wiary narzuconej nam przez szwabów i powrócił do naszych pogańskich korzeni. Komunizm to ty zdaje się widziałeś na obrazkach z kwejka, bo co się nie spytam kogokolwiek w pracy powyżej 40-ki to słyszę że żyło się dużo lepiej i spokojniej. Jedynie pieprzonym dorobkiewiczom ustrój przeszkadzał.

 

"Ksenofob", "rasista" itd to dla mnie określenia nie nacechowane negatywnie, bo są i rasy i narody które są spier*dolone i żadna polityczna poprawność nie wmówi mi że jest inaczej. Dużo większym problemem jest CEL ksenofobii/rasizmu, bo ludzie bezsensownie się czepiają chociażby Żydów, a zapominają o ciapatych, a to oni dużo bardziej zagrażają naszej zachodniej cywilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianoos966, bredzisz i owszem, ale nie w tych sprawach o których podejrzewasz że cię o bredzenie podejrzewamy. Rewolucja musi być przeprowadzona siłowo, inaczej nie jest rewolucją. Problem w tym że program i postulaty narodowców są tak debilne że szkoda gadać. Sam dałeś się wtłoczyć w to co tak potępiasz - w ogłupienie mediami. Żydzi nie są jakimś pieprzonym szatanem wcielonym, ludzie jak ludzie. Za to ludzie którzy twierdzą że Żydzi to zagrożenie - to chorzy na umyśle maniacy. Ludzie którzy węszą we wszystkim spisek komunistów - to wariaci. Ludzie którzy chcą państwa wyznaniowego, którzy toczą batalię o pier*dolony krzyż - oni właśnie zasługują na porządny wpier*dol, kamienie i petardy.

 

Ja nie mam nic przeciw drastycznym metodom sygnalizowania władzy że społeczeństwo jest niezadowolone, ale niech ten przekaz będzie kur*wa sensowny!!! Jestem Polskiem - patriotą, więc jednym z pierwszych postulatów jakie bym wystosował to masowe wyrzeknięcie się wiary narzuconej nam przez szwabów i powrócił do naszych pogańskich korzeni. Komunizm to ty zdaje się widziałeś na obrazkach z kwejka, bo co się nie spytam kogokolwiek w pracy powyżej 40-ki to słyszę że żyło się dużo lepiej i spokojniej. Jedynie pieprzonym dorobkiewiczom ustrój przeszkadzał.

 

"Ksenofob", "rasista" itd to dla mnie określenia nie nacechowane negatywnie, bo są i rasy i narody które są spier*dolone i żadna polityczna poprawność nie wmówi mi że jest inaczej. Dużo większym problemem jest CEL ksenofobii/rasizmu, bo ludzie bezsensownie się czepiają chociażby Żydów, a zapominają o ciapatych, a to oni dużo bardziej zagrażają naszej zachodniej cywilizacji.

 

1. To w mediach to ja słyszę że żydzi to najbiedniejszy naród świata + propaganda holokaustem. Oraz widzę wieczne żydowsko-USA(ńskie) kontakty (czego najpotężniejszy kraj chce ciągle od śmiesznego pustynnego państwa, co chwila pokazują żydów i amerykanów, dlaczego Izrael przywalał się z pretensjami o ubój rytualny, co ich to obchodzi! mają 200 innych krajów. Poza tym zobacz (jak z mediami) pozycje żydów na świecie, oczywiście kupa jest ich w "elitach" to jest jawnie udokumentowane, bo to co bredzą inni że jest ich więcej. Ale ich nie bierzemy pod uwagę gdyż NIE jest udokumentowane.

Napisałem "ŻYDZI" w cudzysłowie ponieważ użyłem słownictwa które mówi lud, nie oskarżam bezpośrednio żydów ale "ŻYDZI" = masoni i całe fałszywe elity.

2. Przeczytaj mój temat "co sądzicie o eurosocjalizmie" tam dowiesz się że NIE jestem za narodowcami gdyż na siłę wciskają religię itd. Dowiesz się że jestem głównie za Nową Prawicą. Ale w porównaniu do co niektórych wyznaję zasadę "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" dlaczego mam atakować narodowców gdy oni walczą z "reżimowym" rządem??

Ja ich akceptuje ale nie wielbię. Dopóki do rządu nie doszedł "pewien" "rudy" idiota ludzie nie popierali skrajnej prawicy, nie było tyle antysemityzmu. NIECH TERAZ NIE PŁACZĄ!

(żeby cię podrażnić): mówisz "pieprzonym dorobkiewiczom" czyż popierasz walkę ludu z burżuazją oraz rzecz jasna wrzucasz wszystkich jednego wora a odpowiedzialni są tylko postkomuchy które "zżarły" majątek narodowy bo nie było nacjonalizmu tylko obojętność Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich akceptuje ale nie wielbię. Dopóki do rządu nie doszedł "pewien" "rudy" idiota ludzie nie popierali skrajnej prawicy, nie było tyle antysemityzmu.

Ale żeś wymyślił z tym że przez Donka ludzie popierają skrajna prawicę, przecież to idiotyzm rządziło SLD, PiS poparcie byłoby podobne bo przecież te partie też są niedostatecznie narodowe. A te gadanie o żydowskim spisku jest tak nudne i miliony razy powtarzane że mi się nawet komentować nie chcę, a o ubój rytualny to większą drakę rozpętały muslimy i to przez nich a nie żydów na zachodzie Europy ludzie są wręcz zmuszeni do jedzenia Halal bo na wszelki wypadek tam tak sprzedają. Dla mnie Polska w ogóle może przestać istnieć ważne żeby była praca, do tego przyzwoicie płatna i sprawne państwo i nie ważne kto rządzi mogą nawet marsjanie, w sumie i tak nie mam zaufania do polskich władz to wolałbym Niemców czy skandynawów.

 

-- 12 lis 2013, 20:56 --

 

A co do tych 'narodowców" co rozpiździli wczoraj Warszawę choć nie wiem dlaczego ich tak nazywają bo dla mnie to zwykli prymitywni wandale, z nadmiarem agresji i testosteronu, kiedyś tacy ginęli na wojnach albo na 2-3 letnie obowiązkowej służbie wojskowej a dziś szaleją na stadionach i właśnie w takich manifestacjach. A ta cały ich nacjonalizm to w dużej mierze pretekst do rozładowania emocji, dokopania innym i poczucia się kimś lepszym. Ja bym ich wysłał na zachód aby wygonili muslimów bo tylko do tego mogą być przydatni dlatego też nie jestem całkiem przeciwko nim, może to być dobry rezerwuar do obrony przed czarno- beżową zarazą.

 

-- 12 lis 2013, 20:57 --

 

Ja ich akceptuje ale nie wielbię. Dopóki do rządu nie doszedł "pewien" "rudy" idiota ludzie nie popierali skrajnej prawicy, nie było tyle antysemityzmu.

Ale żeś wymyślił z tym że przez Donka ludzie popierają skrajna prawicę, przecież to idiotyzm rządziło SLD, PiS poparcie byłoby podobne bo przecież te partie też są niedostatecznie narodowe. A te gadanie o żydowskim spisku jest tak nudne i miliony razy powtarzane że mi się nawet komentować nie chcę, a o ubój rytualny to większą drakę rozpętały muslimy i to przez nich a nie żydów na zachodzie Europy ludzie są wręcz zmuszeni do jedzenia Halal bo na wszelki wypadek tam tak sprzedają. Dla mnie Polska w ogóle może przestać istnieć ważne żeby była praca, do tego przyzwoicie płatna i sprawne państwo i nie ważne kto rządzi mogą nawet marsjanie, w sumie i tak nie mam zaufania do polskich władz to wolałbym Niemców czy skandynawów.

 

-- 12 lis 2013, 20:56 --

 

A co do tych 'narodowców" co rozpiździli wczoraj Warszawę choć nie wiem dlaczego ich tak nazywają bo dla mnie to zwykli prymitywni wandale, z nadmiarem agresji i testosteronu, kiedyś tacy ginęli na wojnach albo wyładowywali się na 2-3 letnie obowiązkowej służbie wojskowej a dziś szaleją na stadionach i właśnie w takich manifestacjach. A ta cały ich nacjonalizm to w dużej mierze pretekst do rozładowania emocji, dokopania innym i poczucia się kimś lepszym. Ja bym ich wysłał na zachód aby wygonili muslimów bo tylko do tego mogą być przydatni dlatego też nie jestem całkiem przeciwko nim, może to być dobry rezerwuar do obrony przed czarno- beżową zarazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia... Czemu Narodowcy podpalili tęczę na pl. Zbawiciela w Warszawie? Przecież tęcza to symbol przymierzy człowieka z Bogiem. Narodowcy to przecież konserwatyści, a nie ma w Polsce konserwatyzmu bez Kościoła. Ktoś mi wyjaśni czemu to zrobili?

Zrobili to, ponieważ tęcza to również znak pedałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Tęcza to chyba dziś jednak gównie symbol praw homoseksualnych. No ale to że narodowcy niszczą dobro publiczne i nie chodzi mi o tęcze ale wyrywanie płyt chodnikowych, niszczenie aut, budynków, ataki na policjantów to przecież zaprzeczenie patriotyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)ataki na policjantów to przecież zaprzeczenie patriotyzmu.

Akurat policję powinno się napie*dalać aż pozdychają.

Ja tam nie jestem fanem policji ale jak ktoś mieniący się mianem narodowca mówi takie rzeczy to powinien się mocno zastanowić czy nim jest, bo oni przecież mają strzec porządku publicznego państwa, i całe to HWDP i nienawiść do policji jest dla mnie prymitywizmem do potęgi. Mam andziję że owi narodowcy nigdy nie dojda do żadnej władzy bo to prymitywy jakich mało, wystawią jakiś pseudointeligencików w okularkach typu Winnicki i mówią że wszystkiemu są winni inni i sobie nic do zarzucenia nie mają. Kiedys przeglądałem stronki NOP czy ONR i tak debili to nawet chyba na lewicy nie ma ciągle tylko o żydach i pedałach gadki jakby to był najważniejszy problem Polski i wiernopoddańczosć katolska też mnie drażni bo niby tacy nacjonaliści a włażą w dupę Watykanowi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)ataki na policjantów to przecież zaprzeczenie patriotyzmu.

Akurat policję powinno się napie*dalać aż pozdychają.

Ja tam nie jestem fanem policji ale jak ktoś mieniący się mianem narodowca mówi takie rzeczy to powinien się mocno zastanowić czy nim jest, bo oni przecież mają strzec porządku publicznego państwa, i całe to HWDP i nienawiść do policji jest dla mnie prymitywizmem do potęgi. Mam andziję że owi narodowcy nigdy nie dojda do żadnej władzy bo to prymitywy jakich mało, wystawią jakiś pseudointeligencików w okularkach typu Winnicki i mówią że wszystkiemu są winni inni i sobie nic do zarzucenia nie mają.

Ja tam nie jestem narodowcem i mam prawo i powody nienawidzić policji. A policja na Marszu Niepodległości wcale nie strzeże porządku, tylko prowokuje zamieszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To w mediach to ja słyszę że żydzi to najbiedniejszy naród świata + propaganda holokaustem. Oraz widzę wieczne żydowsko-USA(ńskie) kontakty (czego najpotężniejszy kraj chce ciągle od śmiesznego pustynnego państwa, co chwila pokazują żydów i amerykanów, dlaczego Izrael przywalał się z pretensjami o ubój rytualny, co ich to obchodzi! mają 200 innych krajów. Poza tym zobacz (jak z mediami) pozycje żydów na świecie, oczywiście kupa jest ich w "elitach" to jest jawnie udokumentowane, bo to co bredzą inni że jest ich więcej. Ale ich nie bierzemy pod uwagę gdyż NIE jest udokumentowane.

Napisałem "ŻYDZI" w cudzysłowie ponieważ użyłem słownictwa które mówi lud, nie oskarżam bezpośrednio żydów ale "ŻYDZI" = masoni i całe fałszywe elity.

Raz - nie wiem z jakimi mediami masz do czynienia; praktycznie każda gazeta/telewizja/radio sympatyzuje z kimś lub czymś, niekoniecznie będąc obiektywnymi. Ja raczej newsy ze świata przyswajam przez pryzmat WikiLeaks - TV nie mam podłączonego, radia nie słucham, gazet nie czytam, jedyne co to przeglądam newsy na Onecie ale najczęściej poprzestaję na nagłówku, żeby później samemu odszukać wiarygodne źródło informacji i wyrobić sobie własną opinię. Nie wiem więc jak wygląda w mediach sprawa "imydżu" Żydów, ale nigdy jeszcze się nie spotkałem ze stwierdzeniem że to najbiedniejszy naród świata (serio gdzieś tak gadali..? daj pan linka bo aż nie chce mi się wierzyć, o ile to nie Fronda, Radio Maryja czy Fakt, to redakcja odpowiedzialna za takie informacje z miejsca nadaje się do wymordowania śmiechem ;) )... Dwa - relacje USA-Izrael i ich krytyka to moim zdaniem efekt "bólu dupy" krajów którym się nie udało z USA nawiązać takich relacji. Zwykła zazdrość, która manifestuje się właśnie takim a nie innym postrzeganiem ich interesów. Żydzi są niegłupi, USA to potęga - niejeden kraj chciałby mieć USA jako bliskiego, zadeklarowanego sojusznika. Gdybyśmy to my mieli takie "chody" u Ameryki, to najpewniej cyrk smoleński zakończyłby się już dawno, bo wrak samolotu wydano by po tygodniu, nie byłoby całej afery, bo za nami stałaby potęga nuklearna... Ja zresztą do Amerykanów "nic nie mam", wręcz przeciwnie, lubię ten kraj, jeśli miałbym kiedykolwiek gdzieś wyjeżdżać z Polski to właśnie tam. Trzy - spotkałem się z określeniem "propaganda holokaustu" - pada z ust antysemitów zazwyczaj. Moim zdaniem nikt kto nie był w Auschwitz czy Treblince nie powinien się wypowiadać na ten temat, tylko stulić pysk i okazać trochę szacunku dla ludzi którzy nikomu nie wadzili a których spotkało jako grupę etniczną taka potworność. Cztery - co do ilości Żydów w polityce, "elitach" i tak dalej, to mam na to proste wytłumaczenie - powód jest taki sam, dla którego na politechnice większość ludzi to w większym czy mniejszym stopniu matematycy - ci dobrze sobie radzą z liczbami więc tam urzędują, Żydzi dobrze sobie radzą z pieniędzmi - więc nie dziwne że pojawiają się tam gdzie pieniądze są istotną kwestią. Szczerze mówiąc wolę Żyda na stanowisku prezesa NBP niż rodowitego Polaka bo oni mają we krwi obrót pieniędzmi a my - chachmęt i afery. Jeśli chodzi o masonerię itd., to dla mnie to jest czysta abstrakcja, to coś jak ludzie wierzący w New World Order, chemitrails czy spisek producentów słodzików, którzy przez umieszczenie w nich rakotwórczego aspartamu dążą do kontrolowania światowej populacji (autentyczna teoria zasłyszana od jednego z największych świrów jakich znam)... czyli bullshit ;)

 

Ja też stosuję "żydów" w cudzysłowie. O ile Żyd to przedstawiciel pewnej grupy etnicznej, tak "żyd" to dusigrosz który absolutnie nie musi być Żydem. Mój szef jest rodowitym Polakiem, katolikiem, antysemitą - i w życiu nie spotkałem większego "żyda" niż on :D

 

2. Przeczytaj mój temat "co sądzicie o eurosocjalizmie" tam dowiesz się że NIE jestem za narodowcami gdyż na siłę wciskają religię itd. Dowiesz się że jestem głównie za Nową Prawicą. Ale w porównaniu do co niektórych wyznaję zasadę "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" dlaczego mam atakować narodowców gdy oni walczą z "reżimowym" rządem??

Czytałem jak tylko go założyłeś, ale poległem w jednym z pierwszych akapitów i poleciłem ci zaopatrzenie się w słownik :P Dlaczego popieranie narodowców niekoniecznie uśmiecha mi się mimo że walczą z rządem który też mi się nie uśmiecha? Ano przez to co słusznie o nich zauważasz: jakby narodowcy doszli do władzy, to pożegnalibyśmy się z państwem mniej-więcej świeckim, Jezus obwołany zostałby królem Polski, aborcja, eutanazja, eugenika i temu podobne tematy nie miałyby nawet możliwości bycia branymi pod uwagę, bo przecież według nich życie jest święte (bronią praw embrionu, tylko po to by obdarować go darem życia a następnie zamienić w martwego żołnierza...), no, generalnie - już chyba wolę Polskę taką jak teraz niż taką jaką narodowcy sobie wymarzyli. Wróg twojego wroga najpierw jest ci przyjacielem, ale jak już pokona wroga, to zostaniesz z tym nowym przyjacielem i nagle okaże się że oni w d.... mają twoje zdanie, robią po swojemu - i stają się wrogiem. Wtedy więc automatycznie należy zbratać się z jakimś ich wrogiem, uznać za przyjaciela bo nie lubi tych których jeszcze niedawno lubiłeś..? Jak dla mnie - błędne koło. Z tego względu ja podobnego nastawienia u siebie nie przeforsuję, bo nawet jeśli w marzeniach widzę obecny rząd obalony, to nie chcę żeby obalili go katolicy-fanatycy, kibole i neo-naziści. Tak jak ty jesteś jak twierdzisz daleki od poglądów narodowców, tak ja mimo wielu wspólnych poglądów daleko jestem od lewactwa - jestem zwolennikiem złotego środka. Lewaki chcą równych praw dla gejów, parad, przywilejów; narodowcy palą tęczę, homoseksualistów wszystkich wrzucają do wora "pedały" i najchętniej by ich pozabijali (jednocześnie zakazując aborcji bo przecież życie jest święte...) - ja chcę czegoś pośrodku. Nie przeszkadzają mi geje. Kurde, mam nawet brata geja i nie sprawiło to że się go wyrzekłem, a pedalstwa nie znoszę. Tylko właśnie - pedalstwa. Nie homoseksualizmu. Bo jak dla mnie to nic mi do tego czy mój brat puka jakąś blondynkę, czy jakiegoś bruneta. Za to gotuję się w środku jak widzę na ulicy cioty w rurkach. Tyle że to nie jest efekt żadnego "homoseksualnego lobby" co generalnym zniewieścieniem rosnącym wprost proporcjonalnie do ilości umężczyźnionych feministek. To nie geje kupują młodzieży pedalskie ciuszki. Robią to ich rodzice. Więc - lewaki mówią że to nic złego, narodowcy - że to wina gejów, a ja - chyba jako jeden z nielicznych widzę że to wina RODZICÓW. No ale powiedzenie gdzieś wprost że rodzicom w dupach się poprzewracało jest skrajnie niepoprawne politycznie i chyba już tylko w internecie na forach można coś takiego powiedzieć bez natychmiastowych konsekwencji.

 

Dopóki do rządu nie doszedł "pewien" "rudy" idiota ludzie nie popierali skrajnej prawicy, nie było tyle antysemityzmu. NIECH TERAZ NIE PŁACZĄ!

Ludzie zawsze będą narzekać na rząd, nie pamiętasz jak było jak Kaczory rządziły? Też jedna wielka parodia. I antysemityzmu było wtedy tyle samo co teraz, bo antysemityzm to jedna z naszych najdebilniejszych ale i najpowszechniejszych cech narodowych... Czemu nie do końca się dziwię, bo Polacy w dużej mierze niestety są zmanipulowani przez kościół oraz podatni na takie bzdety poprzez brak ochronnej bariery w postaci wykształcenia. Babcia mojej kumpeli twierdzi że Jezus był Polakiem - to chyba wystarczy za podsumowanie :D Ba, dobrze też wiem że gdyby spełniły się moje marzenia o tym jak kraj powinien wyglądać i być rządzony - to też nie ma szans na to żeby się to wszystkim podobało. Zaryzykowałbym stwierdzenie że miałbym jeszcze więcej wrogów niż "rudy idiota" :P

 

(żeby cię podrażnić): mówisz "pieprzonym dorobkiewiczom" czyż popierasz walkę ludu z burżuazją oraz rzecz jasna wrzucasz wszystkich jednego wora a odpowiedzialni są tylko postkomuchy które "zżarły" majątek narodowy bo nie było nacjonalizmu tylko obojętność Polaków.

Arrrgh... "burżuazja", "postkomuchy"... Mi to się na takie hasła chce śmiać tylko :D Wali mnie czy ktoś był komuchem, katolem, SSmanem - byleby rządził krajem tak, abym nie musiał na niego narzekać. Kurde, dla mnie prezydent czy premier mogą być gejami, komuchami, Żydami, "żydami" czy Wróżkami Zębuszkami - bylebym ja miał przez ich rozsądne rządy zapewnione:

 

- dach nad głową

- pracę i pensję która nie tylko "starcza do pierwszego" ale która pozwala GODNIE żyć

- bezpieczeństwo na ulicy

- prawo zgodne z etyką i moralnością wypływającymi z tradycji ale pojmowanymi przez pryzmat dzisiejszych czasów.

 

To wszystko. Przy spełnionych tych czterech warunkach - nie trzeba się zagłębiać w tematy typu "opieka zdrowotna", "emerytura", "aborcja" i tak dalej. Te cztery rzeczy zawierają w sobie odpowiedzi na wszystkie te kwestie. Nie podoba mi się to że niektórzy muszą przechodzić katorgi w MOPSie - i mówię tu o uczciwych ludziach, nie patologii która ssie zasiłki na wódę, ale o chociażby rodzinach wielodzietnych, które przy rodzicach tyrających za najniższą krajową muszą wspomóc się dofinansowaniem od państwa - a inni mają po dwa domy, cztery samochody i domek letniskowy nad jeziorkiem. Rzeczywistość wygląda tak że wielu ludzi ma "za mało" a relatywnie niewielka grupa ma "dużo za dużo". Po co komu cztery samochody przy trzyosobowej rodzinie? Tylko dla szpanu, bo praktycznego zastosowania bez mocnego naciągania tu nie widzę.

 

Jedno mnie zastanawia... Czemu Narodowcy podpalili tęczę na pl. Zbawiciela w Warszawie? Przecież tęcza to symbol przymierzy człowieka z Bogiem. Narodowcy to przecież konserwatyści, a nie ma w Polsce konserwatyzmu bez Kościoła. Ktoś mi wyjaśni czemu to zrobili?

Bo ci "narodowcy" to banda tępych dresów, którzy pod wymówką polityczności poszli rozpierdzielać co tylko im stanęło na drodze. Nawet jeśli któryś z tych idiotów słyszał o czymś takim jak "tęcza więzią człowieka z bogiem" to przekręcają to tak, że wychodzi na to że "tęcza to znak więzi człowieka z bogiem, i tutaj jest ZBRUKANA PRZEZ PODŁĄ HOMOPROPAGANDĘ!!! więc trzeba ją rozpierdolić!!!" :?

 

Debilna retoryka, drążąc temat - to tylko zdjęcie, mogło zostać obrobione w Photoshopie, może być propagandą narodowców albo lewactwa - nie wypowiadaj się jeśli tam nie byłeś i nie widziałeś na WŁASNE OCZY...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie policja w Polsce w sporej mierze zajmuje się głupotami, ściąganiem kasy od zwykłych ludzi za jakieś mini lub pseudoprzekroczenia, a prawdziwi bandyci sa nietykalni no ale żeby rzucać płytami chidnikowymi w nich i ogólnie być wobec nich tak pełnym nienawiści to głupota, no ale przecież ci najaktywniejsi "narodowcy" to zwykle kibolskie półmózgi które szukają okazji do zadymy. Jak takich widzę na mieście to mam ochotę ich rozstrzelać, albo gdzieś na Sybir niech kanały kopią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie policja w Polsce w sporej mierze zajmuje się głupotami, ściąganiem kasy od zwykłych ludzi za jakieś mini lub pseudoprzekroczenia, a prawdziwi bandyci sa nietykalni no ale żeby rzucać płytami chidnikowymi w nich i ogólnie być wobec nich tak pełnym nienawiści to głupota, no ale przecież ci najaktywniejsi "narodowcy" to zwykle kibolskie półmózgi które szukają okazji do zadymy. Jak takich widzę na mieście to mam ochotę ich rozstrzelać, albo gdzieś na Sybir niech kanały kopią.

Te "kibolskie półmózgi" jak ich nazwałeś, dzielnie bronią co roku rodziny z dziećmi przed agresywną, przekraczającą swoje uprawnienia policją. Jak policja atakuje porządnych ludzi, to trzeba się bronić chociażby rzucając płytami chodnikowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Tak policjanci chcą spacyfikować rodziców i ich dzieci i gdyby nie kibole to by ich pozabijali, takich głupot jeszcze nie słyszałem. Mnie w Polsce jeszcze nigdy żaden policjant nawet nie zaczepił, znam paru policjantów i wszyscy to umiarkowani prawicowcy nienawidzący gejów i lewactwa ale tego publicznie nie pokazują bo muszą być neutralni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Tak policjanci chcą spacyfikować rodziców i ich dzieci i gdyby nie kibole to by ich pozabijali, takich głupot jeszcze nie słyszałem. Mnie w Polsce jeszcze nigdy żaden policjant nawet nie zaczepił, znam paru policjantów i wszyscy to umiarkowani prawicowcy nienawidzący gejów i lewactwa ale tego publicznie nie pokazują bo muszą być neutralni.

Policja na Marszu Niepodległości napierdziela kogo popadnie, również kobiety i dzieci. Gdybyś był choć raz, to byś widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Nie obchodzą mnie takie posrane marsze, ale nie wierze w to że policjanci bez powodu atakują kobiety i dzieci, atakują gdy tamci stanowią niebezpieczeństwo dla innych czy mienia publicznego i raczej nie sa to dzieci i kobiety tylko debile w kominiarkach. Ja bym tam wysłał ZoMO i spacyfikował jak to robiono za komuny i powsadzał na wiele miesięcy do paki to może by im się odechciało zadym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Nie obchodzą mnie takie posrane marsze, ale nie wierze w to że policjanci bez powodu atakują kobiety i dzieci, atakują gdy tamci stanowią niebezpieczeństwo dla innych czy mienia publicznego i raczej nie sa to dzieci i kobiety tylko debile w kominiarkach. Ja bym tam wysłał ZoMO i spacyfikował jak to robiono za komuny i powsadzał na wiele miesięcy do paki to może by im się odechciało zadym.

Policja atakuje tłum tylko dlatego że jest w nim kilku prowokatorów (kto wie czy nie policyjnych, jak w tamtym roku). Z resztą w tym roku policja nie powinna w ogóle zbliżać się do Marszu, tak było ustalone. Niestety psiarnia jest bezkarna i łamie wcześniejsze ustalenia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja atakuje tłum tylko dlatego że jest w nim kilku prowokatorów. Z resztą w tym roku policja nie powinna w ogóle zbliżać się do Marszu, tak było ustalone. Niestety psiarnia jest bezkarna i łamie wcześniejsze ustalenia.

Marsz został zdelegalizowany o ile dobrze pamiętam, więc ja to się dziwię że tak łagodnie ich potraktowano, powinni do tych debili strzelać ostrą amunicją, światowy iloraz inteligencji podniósłby się pewnie o ułamek procenta... Jak policja atakuje "tłum bo jest w nim kilku prowokatorów" to nie należy najeżdżać na policję, tylko na ten tępy tłum który owym prowokatorom nie wpierdolił z miejsca i nie wydał policji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×