Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czeste oddawanie moczu


Julia6

Rekomendowane odpowiedzi

Julia6, duzo pijesz? bierzesz jakies leki powodujace czestomocz? Badalas pecherz?
Normalny pęcherz wypełnia się stopniowo. Powoli też przyrasta czucie parcia (np. przy 100 mililitrach chce się troszeczkę, przy 200 mocno, przy 350 bardzo mocno, a pół litra moczu w pęcherzu trudno wytrzymać). Natomiast przy małym pęcherzu dzieje się to nieco inaczej. Tutaj już przy niewielkim wypełnieniu (np. 150 mililitrów) jest alarm, że koniecznie trzeba odwiedzić toaletę.

 

No wlasnie w szkole nie pije nic ! 1 łyk wody na godzine :?

Jak cos wypije, to mam wrazenie, ze od razu mam pelny pecherz.

Oddalam mocz do laboratotorium i wyniki byly dobre.

 

Biore tylko citabax i skrzyp polny.

 

 

Ja też biorę Citabax i zauważyłam, że coraz częściej sikam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2012 o 17:36, Julia6 napisał:

 

No wlasnie w szkole nie pije nic ! 1 łyk wody na godzine :?

Jak cos wypije, to mam wrazenie, ze od razu mam pelny pecherz.

Oddalam mocz do laboratotorium i wyniki byly dobre.

 

Biore tylko citabax i skrzyp polny.

JA JUŻ WIEM W CZYM PROBLEM! ;) TO SKRZYP POLNY!!!!!!! 😂
A więc ja nie miałem żadnego problemu z moczem, natomiast biorę codziennie 1 tabletkę skrzypu polnego, ale jak zacząłem brać codziennie po 2 tabletki to zacząłem mieć okropny problem z utrzymaniem moczu, w szkole mi już było ciężko utrzymać, jak czekałem na siostrę która ma samochód, żeby się dostać do domu, to nie umiałem ustać, tak mi się chciało że chodziłem w kółko :P
Na początku nie wiedziałem czemu tak jest, wystraszyłem się i szukałem tak jak wy, w internecie jakieś odpowiedzi, i natrafiłem na te forum, jak zobaczyłem że ty też bierzesz ten skrzyp polny, to już zdałem sobie sprawę, ale na początku nawet bym nie pomyślał, później wpisałem w internet co jest moczopędne, to tam znalazłem top najbardziej moczopędnych ziół, wchodzę i patrze a na którymś miejscu znajduje się SKRZYP POLNY, no i masz i w tym był ten cały problem, przestałem go brać i już nie mam tego problemu ;)
Dziękuję Panu Bogu że mnie natchnął żebym to wpisał w internet,  że mnie nakierował na te forum i mi to podpowiedział
"Szukajcie a znajdziecie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×