Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI


media

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zrobiłem. Tak wiem, że będzie krytyka. Słuchajcie chcę zrobić sobie badania hormonów. Tylko jak je zrobię to nie wiem co dalej. Cital zaburzył gospodarkę hormonalną to rozumiem, tylko nie wiem np jakie hormony zaburzył albo podniósł. Np wysoki poziom prolaktyny co powie? Wogóle nie ma żadnej poprawy i czuję że nie będzie. Potrzebuję mocnego pierdolnięcia i słów co i jak działać bo przede wszystkim czas a co jak czas nie pomoże. Agoniści dopaminy mam brać i jak brać żeby nie było tolerancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnonimowyKowalski i co takiego odkrywczego poradziłeś temu chłopakowi ? żeby nie brał sterydów bo sterydy to zuo.

Myślisz że i ja nie znam tego forum i co tam piszą....., kulturyści biorą małe dawki sterydów na odblok i żyją . Nikt nie mówi mu co ma brać a co nie , wskazujemy tylko możliwe rozwiązania , wszystko co sami stosujemy robimy na własną odpowiedzialność bo chcemy znaleźć rozwiązanie na ten problem a nie stać w miejscu z założonymi rękami albo czekać aż ktoś łaskawie za nas coś przetestuje i poda nam gotową receptę, bo pewnie po co tracić kasę , psuć sobie zdrowie itd lepiej czekać na gotowe.... żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kowalski czuję się normalnie rozpracowany :lol: , ze 20 - 30 stron wcześniej pisałem już o LD SSRI i jaki mechanizm może za to odpowiadać, mówisz o odczuleniu receptora, a ja mówię o jego zapchaniu.

sam widzisz że kręciłeś się jak większość wokół serotoniny dopaminy i tak w kółko i przypomina to gonienie własnego ogona. Przecież sterydy to także neurohormony i nikt tu nie mówi o końskich dawkach jakie biorą pakerzy, ja podałem tylko to jako przykład.... chcesz to próbuj SSRI to też jakieś rozwiązanie lepsze to niż nic nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sterydy to także neurohormony i nikt tu nie mówi o końskich dawkach jakie biorą pakerzy, ja podałem tylko to jako przykład....

lopez69, :brawo:

dokładnie się z Tobą zgadzam . Ostatnio brałem przez tydzień z rzędu po 12,5 mg mesterolonu ( dodam ,że psychotropy łykam juz prawie 30 lat , obecnie od 2011 regularnie codziennie paro , esci ,wczęsniej inne jakie tylko były dostepne ). Po tym mesterolonie mógłbym codziennie ( a jest to tylko 1/4 tabletki ) ruchać . Rucham tylko raz w tygodniu , co by się za bardzo nie wyeksploatować ;) dobrze , a porządnie i długo złupię żonie dupę :D .

Pomaga mi właśnie najbardziej ten lek + jeszcze Agonista dopaminy Pirybedyl ( 1/2 ) tabletki . Obecnie wiagry nie musz e brać , ale zuważyłe juz dawno ,że nawet dawka 25 mg daję lepsze doznania , a wacuś wtedy twardy jak kamień i można na nim pełne wiadra wody zawieszać i nawet sie nie ugnie . Na to ,żeby dłużej pogiercować w łózku biorę 2 mg fluoksetyntyny na wieczór . Pomaga .

Od dziś testuje clomifen - 1/4 tabletki . Naturalnie zwiększa teścia , a obniża kortyzol . Zobaczymy .Nie jest to dawka dla pakerów , ale kulturystą nie jestem i nie będę się zabijał ( dla ;lepszego wyglądu ) jebitnymi dawkami rzędu 100mg .

no jeszcze są leki dopaminowe ale one tobie nie pomogą, jedyne co mogą zrobic to to ze troche bardziej bedzie Ci sie chcialo. Endokrynolog tez Ci nie pomoze, podwyzszoną prolaktyne i kortyzol będzie tłumaczył stresem, mówił ze to takie czasu są itp i ewentualnue przypisze Dostinex lub bromokryptyne która tez nic nie da.

AnonimowyKowalski, normalnie jasnowidz ! :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi powiedzcie czemu tak się dzieje że nawet stymulacja ręką już nic nie działa. Nawet w taki sposób już nie chce stanąć. To najgorszy dzień w moim życiu. Jakie leki mogą w jakiś sposób pomóc. Wypisujcie wszystko co wam pomogło. Będę chciał wszystko brać aby coś pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadałem progesteron widełki <0,05-0,149 ng/ml ja mam <0,050ng/ml także myślę ,że kwalfikuje się od testu:

1) Clomiphene ED 150mg x 3 days, 100mg x 4 days, 50mg x 2 weeks, 25mg x 4 weeks; cabergoline 0.25mg E4D; 2 tygodnie po zaczęciu tego sposobu zacznij brać zinc gluconate 20-50mg + NAD (Nicotynamid) 500mg + vitamin E Zacznę początek lutego ,bo muszę trochę rzeczy skompletować(brak hajsu na ta chwile).Mam parę pytań dla osób ogarniętych w temacie lopez69,b49 itd.Czy jak zacznę tą kurację, to mogę zostać na spamilanie(60 mg podzielone na 3) i czasami korzystać z alproxu(korzystam srednio 1x w tygodniu).Brac to wszystko za jednym zamachem z rana po sniadaniu czy jakos podzielić ? Mam badanie z 2016 roku LH wywalone w kosmos ,co jeśli ono teraz tez jest wysokie ,a progesteron taki niski ? Coś nie tak z jądrami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to ,że nie można obniżyć progesteron do normy...Może te wszystkie lęki problemy z libido są u ciebie spowodowane zbyt dużym poziomem progesteronu? Spróbuj tego

ase #2 -masz wysoki progesteron- bierzesz RU (środek aborcyjny dla kobiet, na hackstasis ludzie opisują swoje próby, lepiej zajrzyjcie tam, bo sposób jest słabo sprawdzony) or pyłek sosny-można kupić, lub samemu zebrać miedzy marcem a majem.

Symptomy: wysoki cortisol, niski estrogen, normalny/wysoki DHT, wysoki potas

Sposoby na wyleczenie:

1) Miedź 10mg ED;po 3 tygodniach dodajecie zinc + NAD + magnesium + mangan + B6

2) High-dose manganese + co-factors

3) Estradiol + DHT

4) Andro (nie wiem co to jest) + relora (to jakieś zioło)+ licorice root (lukrecja)

5) Pine pollen + relora + licorice root

6) Pine pollen + relora + nettle (to chyba pokrzywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sterydy to także neurohormony i nikt tu nie mówi o końskich dawkach jakie biorą pakerzy, ja podałem tylko to jako przykład....

lopez69, :brawo:

dokładnie się z Tobą zgadzam . Ostatnio brałem przez tydzień z rzędu po 12,5 mg mesterolonu ( dodam ,że psychotropy łykam juz prawie 30 lat , obecnie od 2011 regularnie codziennie paro , esci ,wczęsniej inne jakie tylko były dostepne ). Po tym mesterolonie mógłbym codziennie ( a jest to tylko 1/4 tabletki ) ruchać . Rucham tylko raz w tygodniu , co by się za bardzo nie wyeksploatować ;) dobrze , a porządnie i długo złupię żonie dupę :D .

Pomaga mi właśnie najbardziej ten lek + jeszcze Agonista dopaminy Pirybedyl ( 1/2 ) tabletki . Obecnie wiagry nie musz e brać , ale zuważyłe juz dawno ,że nawet dawka 25 mg daję lepsze doznania , a wacuś wtedy twardy jak kamień i można na nim pełne wiadra wody zawieszać i nawet sie nie ugnie . Na to ,żeby dłużej pogiercować w łózku biorę 2 mg fluoksetyntyny na wieczór . Pomaga .

Od dziś testuje clomifen - 1/4 tabletki . Naturalnie zwiększa teścia , a obniża kortyzol . Zobaczymy .Nie jest to dawka dla pakerów , ale kulturystą nie jestem i nie będę się zabijał ( dla ;lepszego wyglądu ) jebitnymi dawkami rzędu 100mg .

no jeszcze są leki dopaminowe ale one tobie nie pomogą, jedyne co mogą zrobic to to ze troche bardziej bedzie Ci sie chcialo. Endokrynolog tez Ci nie pomoze, podwyzszoną prolaktyne i kortyzol będzie tłumaczył stresem, mówił ze to takie czasu są itp i ewentualnue przypisze Dostinex lub bromokryptyne która tez nic nie da.

AnonimowyKowalski, normalnie jasnowidz ! :silence:

 

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Clomid (clomiphene) podkręca prace przysadki. Czyli także poprzez wydzielanie ACTH podwyższa poziom kortyzolu. Czyli podsumowując-podwyższa kortyzol, testosteron, estrogen, dht. Skutki uboczne mogą być takie, że poziom kortyzolu będzie jeszcze większy niż przed braniem. A skutkiem tego bedzie to, że poziom testosteronu bedzie jescze niższy. Dla osób z Pssd ta sytuacja, nie będzie korzystna.Żeby nie było, że nie daje innego rozwiązania. Wpiszcie sobie w google ,,trypthophan metabolism''. Zobaczcie sobie w obrazkach, że z tryphtofanu jest robiona serotonina i witamina b3 (w formie NIACYNY). ----> W tym momencie osoby z tego forum z pssd maja za duzo serotoniny (skutek brania ssri)----->teraz-logiczne jest ze macie za malo witaminy b3 (niacyny), bo wasz organizm jest skupiony na produkcji serotoniny----->spróbujcie na początku suplemanetowac tryptofan (moze zaczniecie sami produkowac niacyne, gdy wasz organizm zobaczy ze macie duzo tryptofanu), potem W RAZIE NIESKUTECZNOŚCI tryptofanu witamine b3 (W FORMIE NIACYNY, PISZE CAPS LOKIEM BO JEST RÓWNIEŻ FORMA,,NICOTINAMID'' KTÓRA MA ODWROTNE WŁAŚCIWOŚCI) i potem znowu dajcie szanse tryptofanowi

ps. papierosy - nikotyna (substancja pokrewna niacynie) - możecie sobie popalać (1-2 dzieniie) najlepiej z jak najczystszego tytoniu, ale na bezrybiu i rak ryba, ze sklepu normalne fajki też są ok. osobiście nie polecam mentolowych.

ps2. niacyna ma skutki uboczne, jak wezmiecie za duzo, robicie sie cali czerwoni na 1 godzine i wszedzie was swedzi. Zacznijcie od jak najmniejszej dawki. Osobiscie polecam od 100% RDA i stopniowo iść w górę.

 

 

Ktoś tu pisał, ze dwie strony temu, że progesteron działa super. Z tego so piszą ludzie na forach pssd, on działa super, ale z czasem wymaga u wiekszosci ciągłego zwiększania dawek, jego odstawienie powoduje niesamowity ,,crash''. Nie polecam tego sposobu.

 

No i panowie nie bądźcie jak niedouczeni lekarze i dziamdziajcie się w badaniach. Zróbcie wszystko jednego dnia - raz a dobrze. ACTH,LH,FSH,Testosteron,Estradiol,Kortyzol,Dheaso4,prolaktyna. Po tym będzie wszystko widać jak na dłoni. Co pracuje a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że pod wpływem klomifenu większa część krążącego we krwi kortyzolu staje się nieaktywna metabolicznie. Organizm, aby poradzić sobie z problemem, zwiększa produkcję tego hormonu na tyle by ilość wolnej jego formy była adekwatna do potrzeb ustrojowych. Można powiedzieć, że nadmiar kortyzolu występujący przy przeprowadzaniu badań jest więc jedynie pozorny i ma on charakter wtórny w stosunku do spadku poziomu wolnego kortyzolu.

Skutkiem przyjmowania Clomifenu jest jednak nie tylko wzrost poziomu gonadotropin i testosteronu, ale także kortyzolu – hormonu katabolicznego dla tkanki mięśniowej. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że nie jest to powód do obaw, gdyż wzrost produkcji kortyzolu wynika ze zmniejszenia jego biologicznej aktywności i ma tym samym charakter TYLKO kompensacyjny.

Tyle znalazłem odnośnie Twojego powyższego zdania b49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że pod wpływem klomifenu większa część krążącego we krwi kortyzolu staje się nieaktywna metabolicznie. Organizm, aby poradzić sobie z problemem, zwiększa produkcję tego hormonu na tyle by ilość wolnej jego formy była adekwatna do potrzeb ustrojowych. Można powiedzieć, że nadmiar kortyzolu występujący przy przeprowadzaniu badań jest więc jedynie pozorny i ma on charakter wtórny w stosunku do spadku poziomu wolnego kortyzolu.

Skutkiem przyjmowania Clomifenu jest jednak nie tylko wzrost poziomu gonadotropin i testosteronu, ale także kortyzolu – hormonu katabolicznego dla tkanki mięśniowej. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że nie jest to powód do obaw, gdyż wzrost produkcji kortyzolu wynika ze zmniejszenia jego biologicznej aktywności i ma tym samym charakter TYLKO kompensacyjny.

Tyle znalazłem odnośnie Twojego powyższego zdania b49

 

 

Clomid zwiększa produkcję ACTH (aktywacja przysadki) i poprzez to zwiększa produkcję kortyzolu(nadnercza). Wg.mnie to jest proste jak drut. A co tam sobie naukowcy piszą, to jestem w stanie zweryfikować, jako to , że że nie badali po prostu ACTH i kortyzolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b49

1) Clomiphene ED 150mg x 3 days, 100mg x 4 days, 50mg x 2 weeks, 25mg x 4 weeks; cabergoline 0.25mg E4D; 2 tygodnie po zaczęciu tego sposobu zacznij brać zinc gluconate 20-50mg + NAD (Nicotynamid) 500mg + vitamin E

 

Tutaj pisze żeby zastosować Nicotynamid , a u gory napisałeś ,że niencyna dla ludzi ktorzy maja za duzo serotoniny ,to dlaczego w tym cyklu wyżej proponują nicotynamid ??Który działa odwrotnie ? Może dlatego ,że po clomi ,karbo jest za mało serotonicy i korzystniej jest troche zwiększyc serotonine ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie piszą ,że niancyna to to samo co Nikotynamid

 

nie to nie to samo. na mnie działa inaczej. proste rozwiazania sa najlepsze, tak wiec kup jedno i drugie- spróbuj i zobaczysz.

 

ja tych protokołów nie tworzyłem, ale z tego co rozumiem ten który podałes jest na sytuacje gdzie PROGESTERON JEST ZANIZONY. W takiej sytuacji niacynamid jest jak najbardziej na miejscu.

to co ja opisuje- to sytuacja gdy progesteron jest zawyżony, wtedy działamy tak jak ja opisuje (niacyna i tryptofan).

 

kurde z resztą to jest tylko propozycja oparta na sporej wiedzy i na logicznym myśleniu. Trzeba spróbować samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie

Ja z kolei poszedłem ostatnimi czasy w strone tego protokołu CDNutsa (na PH jakiś dureń forsuje teze ze to oszust).

Piąty miesiąc sie katuję no i powoli...coś drgnęło (bez rewolucji ale powoli, powoli do przodu)

-miałem guza na fiucie...zniknął

-łuszczyca zniknęła

-poranne wzwody się pojawiają i nie

opadają zaraz po tym jak wstanę...no i czuję że mam fiuta a nie jakby kawałek drewna przyczepiony na sznurku :D

-od czasu do czasu jakaś

spontaniczna erekcja

-spft glans sie naprawił

-jest motywacja do życia

-muzyka brzmi ok

-nie ma drgawek

-orgazmy ok

Zobaczymy co dalej....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Możecie napisać co otrzymam z badania hormonów? testosteron, prolaktyna,kortyzol, acth, dhea,estriadol? Stałem się impotentem. Pomóżcie mi wytłumaczyć do dadzą mi te wyniki. Cital wiecie.

lh i fsh powodują produkcje testosteronu i estradiolu- czyli te badania powiedzą ci czy może twój problem tkwi w przysadce czy w jadrach

acth - powoduje produkcje kortyzolu, dheaso4, dheaso4 jest półproduktem do wytwarzania testosteronu i estradiolu, mało półproduktu=mało testosteronu;kortyzol w za duzych stezeniach przeciwdziała testosteronowi

prolaktyna-wysoka przeciwdziała testosteronowi, możec sugerować problem z przysadką

ps. dołożyłbym do tych badań progesteron i aldosteron

 

generalnie zasada jest taka: LH,FSH,Acth aktywują tzw zły cholesterol (to chyba LDL, o ile sie nie myle) do produkcji kortyzolu/testosteronu/estradiolu/progesteronu/aldosteronu. bardzo ważne sa proporcje. dlatego trzeba badać te wszystkie hormony na raz. lekarze tego po prostu nie rozumieją. a to jest logiczne i proste jak drut. Po zapoznaniu sie z wynikami można stwierdzić co szwankuje. Czy są to jądra/jajniki czy nadnercza czy przysadka. Co można usprawnić.

Kosztuje te badania pare stówek, ale dzięki nim uzyskujecie pełen obraz siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×