Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, jeśli liczysz na jakieś pikantne foty to się przeliczyłaś. Zlot się odbywa w spokojnej, kameralnej atmosferze a przynajmniej taki jest jak ja na nim jestem, nie wiem co się dzieję w mieszkaniu Agasayi w nocy :mrgreen: . Ja osobiście nie robiłem żadnych zdjęć, ale ktoś robił to pewnie niedługo się ukarzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, kameralnie :?::shock: Nasz atak na gdyńską plażę i autobus miejski nie sprawiał wrażenia kameralnej imprezy :P:pirate:

No jest zajeb.iście jak zwykle :mrgreen:

*Wiola* *Monika* Lilith, szkoda, że Was nie ma. Zwłaszcza, że kolega Grzybek chciał przypodobać się Szanownej Moderacji i stawiać browarki. :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola* *Monika* Lilith, szkoda, że Was nie ma. Zwłaszcza, że kolega Grzybek chciał przypodobać się Szanownej Moderacji i stawiać browarki. :P;)

Yhy , Tak mówił bo nas nie ma :mrgreen:

Cieszę się ,że się dobrze bawicie :great: Mam nadzieję ,że chociaż z opowiadań troszkę mi się Wasz nastrój udzieli ;)

 

 

Ps. Mój durny telefon zżera smsy. :evil::evil::evil::evil:

Czy może ktoś z Was do mnie pisał? Mam sygnał odbioru a w skrzynce nic :evil::evil::evil:

 

-- 19 sie 2012, 13:34 --

 

Mushroom, :great: Piotruś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie :D Szkoda tylko, że tak krótko :( Niestety pracować musi ktoś, by odpoczywać mógł ktoś ;)

Zobaczyłam Cię na żywo, szkoda tylko, że tak krótko. Ale i tak miło Cię było poznać. :)

 

A do Sopotu chyba większość nie będzie w stanie dojechać. :( Także pozostaje Gdynia i okoliczna plaża. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×