Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

New-Tenuis,

a mnie rozwaliło, jeśli S11 zginie to zdajesz sobie sprawę jaka to będzie strata w historii ludzkości i centrum dowodzenia dwa kompy i z tyłu flaga amerykańska i jak laskę wciągnęła macka a dziadek zero reakcji tylko sprawdził czy moneta złota zębami hehe i ten jego uśmiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis,

a mnie rozwaliło, jeśli S11 zginie to zdajesz sobie sprawę jaka to będzie strata w historii ludzkości i centrum dowodzenia dwa kompy i z tyłu flaga amerykańska i jak laskę wciągnęła macka a dziadek zero reakcji tylko sprawdził czy moneta złota zębami hehe i ten jego uśmiech

Leżę i kwiczę :lol: Zwłaszcza z powodu Centrum Dowodzenia na Bahamach czy cholera wie gdzie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis,

a mnie rozwaliło, jeśli S11 zginie to zdajesz sobie sprawę jaka to będzie strata w historii ludzkości i centrum dowodzenia dwa kompy i z tyłu flaga amerykańska i jak laskę wciągnęła macka a dziadek zero reakcji tylko sprawdził czy moneta złota zębami hehe i ten jego uśmiech

Leżę i kwiczę :lol: Zwłaszcza z powodu Centrum Dowodzenia na Bahamach czy cholera wie gdzie :pirate:

Na dwa laptopy. :D

 

-- 23 sie 2012, 22:31 --

 

halenore, jaką miałam twarz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sobie pozwolę zrobić offtopa w tym filmowym wątku ;)

Ostatni zatraceniec wrócił po zlocie do domu i tako rzecze:

Było zajebiście, Wielkie podziękowania Królowi Julianowi... a w zasadzie to Królowej. Dzięki Dorcia za gościnę i przywództwo stada gdzieś tam na Oksywiu. Kto pojechał w przeciwnym kierunku wie to lepiej ;) .Oczywiście podziękowania są także dla pozostałych zlotowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×