Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

hasselti,

Zgodnie z narodowym programem dot. zdrowia psychicznego w Polsce

w ogole ma sie odchodzic od duzych psychiatrykow na rzecz otwartych oddzialow

i srodowiskowego leczenia ambulatoryjnego.

Tylko, ze na razie kasy nie ma na to a co najwyzej duzo sie o tym problemie pisze

w prasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem kijki do nordica w biedrze :). Poki co zamierzam wyluzować trochę ze swoim blogiem. Sprawy prywatne będę zostawiał dla siebie, bo już przestałem być tutaj anonimowy a tym bardziej skumplowałem się z kilkoma użytkownikami forum i mam z nimi stały kontakt. O chorobach też średnio chcę mi się już nawijać, bo przerobiłem już większość leków i siedzę w tym gównie 8 rok. Opiszę tylko w piątek jak szczegółowo wyglądała moja rozprawa w Sądzie. Może ktoś w przyszłości będzie się z was starał o rentkę. Zawsze będzie można posilić się moim przykładem i dowiedzieć się jak to wygląda. Ja zresztą sam jestem ciekaw :).

Anna Feninnger props za poziom sportowy i nieprzeciętną urodę, ale narciarstwo wychowało jeszcze kilka ładnych dupeczek

Lindsey-Vonn.jpg

n_Curto%20primo%20piano.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak ja się boje przyszłości, mam ostatnio natręctwo myślowe, że umiera mi matka i zostaje sam na sam z ojcem w domu,

gdzie wariuje kompletnie i zamykają mnie finalnie w jakimś psychiatryku gdzie spędzam miesiące i tonę w swoim psychicznym bagnie

podniosionym do potęgi N-tej.

Najgorsze, że nie dogaduje się ze starszym bratem, który jest uparty jak koza i jest ostro cyniczny co wyprowadza z równowagi,

o ojcu nawet nie wspominam, istny dom wariatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach wielkopostnego oczyszczenia organizmu już drugi dzień nie łoję browarków. Poszczenie występuje w wielu kulturach i religiach i w zarodku była chyba ta przyczyna- pozbycie się toksyn.

Psychicznie gorzej nie jest, przerwa dobrze mi zrobi. Moze, jak niegdyś posuszę te 40 dni, bo już z czasem zmuszałem się do gulgania cervezy, wolałem setę kolorowej, żeby nie mprzemęczać pracą przełyku.

Kamil jest "zdemolowanym psychicznie facetem", trafił do szpitala z powodu stresu :why:

Może trafi na forum jako "Dupczok"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, piszesz zajebiście, zgadza się.

A to mój 666 post. Ciekawe czy to jakieś symboliczne jest. Jeśli tak to chyba powinienem napisać coś odkrywczego lub poetycko szatańskiego. Ale nie mam weny, bo mi katar mózg zamulił. Poza tym mam dziś dziwny nastrój jakiś i kurna nie wiem o co chodzi moim demonom i co tam kobinują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin jestem na tym forum i tak prubuję. Choruję na chad od 15 lat, jest to moje pierwsze forum i chciałbym się podzielić oraz dowiedzieć się od innych jak sobie radzą bo ja mimo tylu lat ciągle mam problemy. Mam 53 lata czy są chorzy w moim wieku.

 

-- 20 lut 2015, 16:21 --

 

Od kilku godzin jestem na tym forum i tak prubuję. Choruję na chad od 15 lat, jest to moje pierwsze forum i chciałbym się podzielić oraz dowiedzieć się od innych jak sobie radzą bo ja mimo tylu lat ciągle mam problemy. Mam 53 lata czy są chorzy w moim wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo książki Roberta, to do dziś mam szczątki PTSD po przeczytaniu tej lektury,

jedcznocześnie jest ona dla mnie przestrogą, by siedzieć cicho i grzecznie, bo boję

się jakiegokolwiek zadarcia z prawem, ogromny lęk przed więzieniem. A w tym chorym

kraju można zamknąć praktycznie każdego, a jak się jest uzależnionym od leków,

to nawet 48h może mocno człowieka skarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej rozprawie dzisiaj. Szkoda gadać. Sędzia spóźnił się 15 minut. Sama rozprawa z ogłoszeniem wyroku trwała niedłużej. Mam 7 dni na złożenie wniosku o wyrok z uzasadnieniem potem 14 dni na zaskarżenie tego wyroku. Sędzia wydawał się nieprzyjemny. Zapytał się czy zgadzam się z orzeczeniem. Odpowiedziałem ,że nie, że to są bzdury. Oczywiście zgodził się z tym biegłym i oddalił mój wniosek.Kocioł mam w bani od tej choroby. Ciężko się na czymkolwiek skupić ,ale fajnie dzisiaj było na nordicu. Nie poczułem zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×