Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w bloku jest dobry patent na zajebanie się. Żeby skoczyć na główkę z 4 piętra to nie trzeba wchodzić na dach bloku i z niego skakać tylko można to zrobić wewnątrz bloku :). Rozpiętość przestrzeni jest bardzo szeroka a schody idą po środku. Tylko problem w tym ,że jest to niestety 4 piętro. W dodatku sąsiad na 4 piętrze ma fajną ławeczkę przy poręczy z której można się odbić. Dobrą opcją jest też powieszenie się na drabince od wejścia na dach. Kiedyś jak wyszedłem ze szpitala to nawet próbowałem zawisnąć. Chyba ze 30 minut ze sobą negocjowałem, ale miałem wrażenie ,że przetrącę sobie kręgosłup i nie mogłem się puścić na samym pasku chyba nie byłbym zdolny się zajebać.

a ze spraw poza zdrowotnych to zamknęli idola prawilnych gimnazjalistów. Prawdopodobnie świadek koronny go pomawia.

http://www.tvp.info/19112567/bonus-rpk-handlowal-narkotykami-prokuratura-mogl-wprowadzic-do-obrotu-26-kg-marihuany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodź na zapiecek ;)Dark Passenger, .. Słusznie prawi Nicholas1981,

Z opisu wynika, że mania, ale jeszcze nie najgorsza jej wersja, czyli psychotyczna.

Zaczyna się niewinnie, pózniej odpał, jak u kolegi w pociągu, podmianka na napęd z dysforią i obniżonym nastrojem i często urojenia czyniące właściwym wariatem.

 

Spoko Intel, że puszcza:) To i zrewiduj zakusy spowodowane tym najgorszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem od lekarza. Przepisał mi kolejną receptę na Escitalopram. Kazał jeszcze miesiąc brać. Argumentował to ,że ten lek jest do długotrwałego leczenia depresji i trzeba poczekać minimum 6 miesięcy. Zapytałem o Wellbutrin. Powiedział ,że nie ma przyjemnych doświadczeń z tym lekiem i do kompleksowego leczenia depresji średnio się nadaje. Ale jeżeli chcę to przy kolejnej wizycie mi go wypiszę i spróbujemy. Mówił też o jakimś nowym leku antydepresyjnym, który niedawno wszedł na rynek. Kosztuje 170 zł za paczkę Brintellix czy jakoś tak i nie jest refundowany. Podobno żaden jego pacjent się na ten lek nie zdecydował ,bo jest za drogi. Ja byłbym tym pierwszym. Jeżeli miałby mi pomóc to chętnie bym się podjął kuracji tym specyfikiem. Hajs nie gra roli. Zostawiłem mu też druczek ,żeby mi wypełnił na stopień umiarkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL,

http://online.synapsis.pl/Slowniczek/Stan-mieszany.html

Zawsze mi sie wydawalo, ze takie przeskoki dot. odmiany rapid cycling lub ultra-rapid cycling.

Hmmm pytalem a w zasadzie nie doczytalem tekstu w linku ktory podalem.

"Zainteresowanie stanami mieszanymi wynika więc z rosnącej wnikliwości diagnostycznej i opisywana nowych odmian choroby afektywnej dwubiegunowej (CHAD), a zwłaszcza tych, w których stany mieszane występują szczególnie często (np. choroba afektywna dwubiegunowa z szybką i bardzo szybką zmianą faz)."

Czyli takie szybkie przeskoki faz tez mozna nazwac stanami mieszanymi chociaz faktycznie, bezposrednie nalozenie faz jest

zdecydowanie czyms najgorszym.

 

Nie wiem na ile to jest prawidlowosc ale przeskoki nastroju zauwazam przy wychodzeniu z okresu obnizonego nastroju i przy wchodzeniu do niego. Podobnie moze byc przy podwyzszonym ale trwa on krocej wiec tlo glownie stanowi nastroj obnizony.

Wyglada to tak, ze nastroj sie stopniowo obniza, choc nie osiaga skrajnych rzeczy a na jego tle pojawiaja sie normalne momenty i podwyzszonego nastroju. Po osiagnieciu jakiegos tam poziomu minus, stopniowo nastepuja coraz czestsze i dluzsze okresy poprawy ale i wyskoki w zbyt podwyzszony nastroj i po jakims czasie wraca sie do lepszej gorszej stabilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, ty takie podpierdółki widzę tutaj robisz do mnie i chłopaków :D. Ale wiadomo nie ma co dyskutować przecież o filozofii Kanta. Co do lekarza to myślę ,że wielu konowałów ma podpisane umowy z jakimiś firmami farmaceutycznymi. Sam widziałem jak w szpitalu do doktora przyłazili przedstawiciele handlowi tych firm. To tak jak pracownicy Saturna. Przychodzi jakiś gościu i daje im lewy hajs jak pogonią więcej Telewizorów Samsunga zamiast Telewizorów innej firmy. Tak samo lekarze przepisują leki za dodatkowy %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×