Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od słodyczy


Butterfly92

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, chwalisz się, czy żalisz :cry: wybacz, chamsko to zabrzmiało, ale ja jestem z tych, co tyją od patrzenia na jedzenie :roll: mój najgorszy problem to zastępowanie słodyczami normalnych posiłków, po prostu z reguły nie jestem w stanie przełknąć niczego innego :? mięsa praktycznie nie jem, tłuszcze tylko roślinne, poza tym bym mogła jechać na warzywach i wodzie, no ale te k*rewskie słodycze :( no ja wiem, że dobrze, jak kobieta ma kształty, gorzej, jak ma je tam, gdzie nie powinna :P

Słuchaj jeśli zrobi ci się lepiej to... ŻALĘ się :roll:

a ze słodyczami mam tak samo mogę jeść słodycze zamiast normalnego jedzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to kiedyś zjadłem 7 czekolad w przeciągu pół godziny, pół kila ptasiego mleczka czy kilo wafelków w czekoladzie też potrafię zjeść choć już najlepsze nastoletnie lata słodkożerności mam już za sobą tylko wtedy byłem przeraźliwie chudy i mogłem sobie na to pozwolić . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, Heh ja jestem spokojny ;) tylko mnie zastanawiało o co Ci chodzi ;)

to znaczy jestem spokojny aż do chwili gdy ktoś mnie porządnie nie wkur@#i :mrgreen:

No ja dziś zjadłem duże PrincePolo XXL ,w domu pół paczki markizów, i teraz ciasto a dokładnie babkę piaskową.

Pychaaaaaaaaa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to umowa stoi 8) matko, jadłam przy okazji dziś tak dobrą roladę z czekoladą, morelami i Ballantines'em, że najlepiej bym po nią pobiegła znowu, ale zamknięte :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×