Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Napisała do mnie jakaś pani z portalu randkowego. :yeah:

Mam nadzieje ze nie moj rocznik :P

Nie. Lat 19. Mam tylko nadzieję, że to nie jest żaden bot.

 

-- 26 lip 2014, 19:27 --

 

Właściwie to dla mnie wiek nie gra zbyt dużej roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza, czy ja byłbym z kimś, czy nie.

I tak, jeśli miałbym mieć nieodpowiednią dziewczynę, to wolałbym być sam. Poza tym, nie chciałbym ograniczeń, ani "uszczęśliwiania kogoś na siłę, bez własnej woli.

Jeśli dla mnie "bycie z kimś" ma być przytłaczające, ograniczające do czegoś, bez własnej wolności i prywatności, to ja dziękuję za takie coś. Nigdy bym się nie zgodził na to, żeby mnie dziewczyna kontrolowała, na każdym kroku. Takie coś jest nienormalne, ale w wielu związkach, występuje takie głupie zjawisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak, jeśli miałbym mieć nieodpowiednią dziewczynę, to wolałbym być sam

.

 

Ale przecież nikt nikomu nie każe się wiązać z nieodpowiednią osobą. to wygląda trochę na usprawiedliwianie siebie: wolę być sam, bo mógłbym trafić na kogoś nieodpowiedniego. Równie dobrze można myśleć odwrotnie.

 

Poza tym, nie chciałbym ograniczeń, ani "uszczęśliwiania kogoś na siłę, bez własnej woli.

Jeśli dla mnie "bycie z kimś" ma być przytłaczające, ograniczające do czegoś, bez własnej wolności i prywatności, to ja dziękuję za takie coś. Nigdy bym się nie zgodził na to, żeby mnie dziewczyna kontrolowała, na każdym kroku. Takie coś jest nienormalne, ale w wielu związkach, występuje takie głupie zjawisko.

 

I powtórnie mogłabym napisac to samo. Dla Ciebie prawie każdy związek wydaje się być toksyczny. I dla bezpieczeństwa zakładasz, że lepiej być samemu, bo jakbyś kogoś spotkał, to z pewnością ta osoba by Cię ograniczała. To tak, jakby przeciętna kobieta powiedziała: wiekszość facetów pije na umór, więc nie będe się z żadnym wiązać, żeby na kogoś takiego nie trafić. Moim zdaniem takie podejscie nie ma sensu. Przecież można być samemu i nie usprawiedliwiać ciągle swojego wyboru w ten sposób. Jak się ktoś tak negatywnie nastawia, to marne szanse na to, że spotka kogoś fajnego. Chyba trudno Ci uwierzyć, ze spotka Cię coś pozytywnego, więc z góry zakładasz, że lepiej nie, bo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, żadnego problemu z "toksycznymi związkami", bo nigdy takiego nie miałem, ani żadnego. I nie chciałbym takiego mieć.

Napisałem tylko, że jest dużo takich sytuacji, w których ktoś się z kimś męczy. Tylko tu chodzi o to, że ja, na razie nie chcę, żadnego związku, bo nie jestem na to gotowy.

Bardziej wolę znajomość koleżeńską z dziewczyną, jak "bycie z nią". Nie interesują mnie dzieci, ani zakładanie rodziny, bo to nie jest dla mnie. Jeśli dziewczyna oczekiwałaby ode mnie: dzieci, rodziny, to pomyliłaby adres...Ja mam swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten portal randkowy. Wcale nie jest on taki dobry, jakby się wydawało. Jestem tam zarejestrowany od dawna i nie ma tam, ciekawych i poważnych kobiet.

Naciągają tylko ludzi, żeby płacić za korzystanie z tego portalu. Do mnie pisało kilka kobiet na "Sympatii.pl", ale nie były, wcale miłe. Nie wiadomo, o co im chodziło...

Nie wiadomo, czy to nie była jakaś ściema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam. Ja mam wyczucie do kontaktów z kobietami, a ta cecha jest cenna, bo pozwala na pewną obronę. U mnie, relacje i kontakty z kobietami wyglądały różnie, ale zawsze ta czujność, wyczucie...to ważna sprawa. Nie jedna kobieta to niezła cwaniara, dlatego nie można się dać wykorzystać, jakieś lafiryndzie, jakich pełno teraz.

Natomiast, ten portal "Sympatia.pl", to jest w ogóle, jakaś ściema...! Niby najpopularniejszy portal randkowy w Polsce, ale niezbyt skuteczny. Zresztą to dotyczy wszystkich portali randkowych.

Tam są niebezpieczne znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukam "po trupach" dziewczyn, bo tego nie lubię. Wolę zachować dystans w znajomościach i mieć ograniczone zaufanie.

Wszystko dla własnego dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×