Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ,że lepiej nie rozmieniać sie na drobne ,,,ale im dalej do przodu tym człowiek ma jakieś retrospektywne, bardziej wysublimowane jazdy . Mi juz bliżej końca , na który czekam jak na ( dosłownie ) Boże wybawienie z tej ziemskiej nędzy . Wtedy dopiero zobaczę oco tak naprawdę wtedy tam chodziło ,,,jeśli będzie miało to jeszcze jakieś znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Ja jak patrze wstecz na dziewczyny jakie się mną interesowały, a niektóre wręcz leciały to jest to dla mnie nie do zrozumienia i jakbym zaczął wymieniać poszczególne sytuacje, uzupełniając to zdjęciami tych kobiet, to bym został tu zlinczowany publicznie na 100000% :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Ja tak miałem z MILFEM, najpierw się uśmiechała na przystanku, patrzyła się na mnie, potem następnym razem sama do mnie zagadała i przedstawiliśmy się sobie, ale ją szybko delikatnie zbyłem. Do teraz nie wiem o co jej mogło chodzić tak na prawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

 

najśmieszniejsze jest to ,że akcja działa się w Kościele na Mszy świętej ( jej chyba ze 30 spojrzeń na mnie do tyłu gdzie stałem w ławce ) i pózniej jej rajd za mną.

 

 

 

:shock::shock::shock:

To Ty nie dałeś dyla, tylko chciałeś uchronić się przed świętokradztwem.

Jednak Św. Jan Maria Vianney miał rację w swoich słowach:

 

 

"Podczas modlitwy po głowie człowieka

snują się jego ukochane przedmioty

i to im kłania się on jako swojemu "bogu".

W modlitwie czasami mówicie do Boga:

Oddaję Ci cześć i hołd; kocham Cię, Panie,

z całego serca. Łudzisz się przyjacielu, ty

wielbisz nie Boga, tylko swojego bożka.

Twoim bożkiem jest ta młoda osoba,

której oddałeś serce i którą bez przerwy

zaprzątasz swój umysł.

A twoim bogiem kto jest, siostro? Czy nie

ten młody człowiek, któremu starasz się

przypodobać nawet w kościele - tu, gdzie

powinnaś opłakiwać swoje grzechy i prosić

Boga o przebaczenie?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Ja tak miałem z MILFEM, najpierw się uśmiechała na przystanku, patrzyła się na mnie, potem następnym razem sama do mnie zagadała i przedstawiliśmy się sobie, ale ją szybko delikatnie zbyłem. Do teraz nie wiem o co jej mogło chodzić tak na prawdę

Ja mam świetną koleżankę ma 42 lata.Ale ja mam 37 lat i ona nie wydaje mi się tak stara :smile: no co innego mieć 20 lat i szukać laski w wieku 40 lat to już wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że byłeś w jej typie , spodobałeś się jej , zaczarowały ją Twoje feromony . Jakby nie było ,zjebałeś branie równie mocno jak ja . :? To się nazywa fuszera.

 

-- 25 sty 2014, 16:06 --

 

Jetodik , potem Ci odpowienm na to co napisałeś , bo muszę zmykac teraz z kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123 a była jakaś laska kiedyś tobą zainteresowana?

Raczej nie.

 

To znowu inna chciała ze mną pogadać na osobności w cztery oczy, to tylko spuściłem głowę w dól i nic nie odpowiedziałem.

Ja spuszczam głowę czasem nawet, gdy przechodzę koło jakiejś dziewczyny. Czuję się niegodny, by patrzeć na nią.

Nawet na tym forum w wątku ze zdjęciami, gdy patrzę na zdjęcia dziewczyn, to czasem czuję, że nie powinienem patrzeć na zdjęcie, że nie jestem godny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spuszczam głowę czasem nawet, gdy przechodzę koło jakiejś dziewczyny. Czuję się niegodny, by patrzeć na nią.

Nawet na tym forum w wątku ze zdjęciami, gdy patrzę na zdjęcia dziewczyn, to czasem czuję, że nie powinienem patrzeć na zdjęcie, że nie jestem godny.

Ale głupoty gadasz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Ja spuszczam głowę czasem nawet, gdy przechodzę koło jakiejś dziewczyny. Czuję się niegodny, by patrzeć na nią.

Nawet na tym forum w wątku ze zdjęciami, gdy patrzę na zdjęcia dziewczyn, to czasem czuję, że nie powinienem patrzeć na zdjęcie, że nie jestem godny.

Mam podobnie, gdy patrzę na zdjęcia forumowych facetów. Zresztą nie inaczej jest, gdy w realu przyglądam się facetom. I w jednym, i w drugim przypadku widzę, jak głupio byśmy wyglądali jako para, bo do żadnego nie pasuję wizualnie. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podczas modlitwy po głowie człowieka

snują się jego ukochane przedmioty

i to im kłania się on jako swojemu "bogu".

W modlitwie czasami mówicie do Boga:

Oddaję Ci cześć i hołd; kocham Cię, Panie,

z całego serca. Łudzisz się przyjacielu, ty

wielbisz nie Boga, tylko swojego bożka.

Twoim bożkiem jest ta młoda osoba,

której oddałeś serce i którą bez przerwy

zaprzątasz swój umysł.

A twoim bogiem kto jest, siostro? Czy nie

ten młody człowiek, któremu starasz się

przypodobać nawet w kościele - tu, gdzie

powinnaś opłakiwać swoje grzechy i prosić

Boga o przebaczenie?".

 

Piękne słowa Jetodik ,przytoczyłeś.

Pamiętam tamtą akcję bardzo dokładnie i przyznam szczerze ,że uleglbym owej pokusie , która sie nawinęła .

Pewnie , gdybym wykorzystał to i byłaby dalej okazja, zgrzeszyłbym niechybnie. Na swoje cieńkie usprawiedliwienie mógłbym tylko powiedziec ,że wtedy byłem kawalerem i pragnąłem kobiety i jej ciała . Z drugiej strony można na to spojrzeć tak ,że sam Bóg dał mi ja w swoim Domu , nie ? Co by nie spojrzeć ,stało się co się stało i sie już nie odstanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jak byłeś kawalerem, to może z nią ułożyłbyś sobie życie i wszystko by było inaczej, niekoniecznie lepiej, zresztą tak musiało być, skoro tak było.

 

 

jolantka, co masz na myśli, czy drgająca powieka jest wynikiem braku magnezu, a może stresu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×