Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, chyba najpierw musisz się zdecydować, czego naprawdę chcesz. Albo, jak mówisz, jesteś z Magdą (kimś więcej niż tylko kumplem), a wtedy naturalne się wydaje, że możesz próbować działać w tym kierunku, ale jeśli jesteś z nią, a mówisz, ze chciałbyś to zrobić z obojętnie którą z Twoich koleżanek, to pewnie nic z tego nie wyjdzie i byłoby to trochę niesprawiedliwe w stosunku do Magdy (chociaż trudno mi ocenić, bo nie wiem, jakie jest jej podejście). A jeśli jesteś tylko jej kumplem, to wtedy możesz pomyśleć nad inną strategią, bo jeśli chodzi tylko o seks, to .... Twoja już w tym głowa. :D Poukładaj sobie to wszystko, a nie chwytaj wszystkich srok za ogon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie wiem gdzie mógłbym poznać potencjalną dziewczynę, w realu chyba odpada bo mieszkam na zadupiu a moje życie towarzyskie delikatnie mówiać nie istnieje. Zostaje tylko net, czat czy portale randkowe, ale one nie są chyba dla nieśmiałych. Prawie same dziewczyny robią sobie samojebki z dziubkiem albo kuszą facetów jakimiś wymyślnymi pozami i sexy bielizną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się zastanawiałem, po co robią te dziubki, przecież to wygląda idiotycznie, ale chyba po to by uwydatniać kości policzkowe - atrakcyjna cecha wyglądu u kobiety.

 

Raczej po to, zeby niby byc sexy... :hide: Mysla, ze zwabia kogos na takie "wydymane" yyyy... wydete usta... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się zastanawiałem, po co robią te dziubki, przecież to wygląda idiotycznie, ale chyba po to by uwydatniać kości policzkowe - atrakcyjna cecha wyglądu u kobiety.

 

Bingo, biologiczne zachowanie. One nawet nie zdają sobie sprawy tak na prawdę dlaczego to robią. To przerasta w większości przypadków ich możliwości intelektualne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się zastanawiałem, po co robią te dziubki, przecież to wygląda idiotycznie, ale chyba po to by uwydatniać kości policzkowe - atrakcyjna cecha wyglądu u kobiety.

 

Bingo, biologiczne zachowanie. One nawet nie zdają sobie sprawy tak na prawdę dlaczego to robią. To przerasta w większości przypadków ich możliwości intelektualne :mrgreen:

:shock:

 

Jestem w szoku - to ma jakiś SENS! :shock: I piszę to całkiem serio.

 

Teraz niech tylko ktoś wytłumaczy jakie jest biologiczne uzasadnienie robienia tych dziubków przede wszystkim w kiblach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ja jetsem za tym, że to jakaś forma atawizmu. ;) bo pa pra pra pra przodkinie tych dziewczyn przyglądały się swoim odbiciom w tafli jeziora naśladując ryby. :mrgreen: i od tego niedaleko jest współczesna łzienka = jezioro i tafla wody =lutro. :mrgreen::mrgreen:

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heretycy.

Nie rozumiecie tego kontrastu,głębi artyzmu fot w sraczu,po prostu gdy ona robi fotę w sraczu,chcę pokazać,że nawet w miejscu gdzie zostawia się wczorajszy obiad,gdzie czasem dochodzą odgłosy stęków głośniejszych niźli ostatnie tchnienie/poród,że miejsce które kojarzy się z brudem i nieczystościami,I tam może być PIĘKNO.

Zobaczcie tę majestatyczną scenę oczami wyobraźni,ONA w lustrze,jej odbicie,a zaraz za nią parujący jeszcze świeżym,toksycznym,czarnobylskim,prawie że żyjącym gównem Kibel.

Niczym piękna i bestia.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×