Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposób nie dasz rady zostać gejem. Jak Ci się kobiety podobają, to nie będziesz gejem, choćbyś chciał. Chyba że zawsze byłeś bi

 

Tak w ogóle to mój problem polega na dwóch rzeczach: może i miałbym odwagę podrywać dziewczyny, tylko:

 

1. po prostu nie wiem co miałbym powiedzieć gdy mi się jakaś spodoba. I mogę myśleć godzinami co powiedzieć i nic konstruktywnego mi do głowy nie przyjdzie.

 

2.boję się wyśmiania - właściwie tylko tego i jest to spadek po przebywaniu w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu mężczyzn zostaje gejami dlatego, że boją się kobiet oraz dlatego, że bierny seks analny jest z reguły przyjemny i dla kobiet i dla facetów.

 

inbvo, Ile masz lat i jakie mialesi do tej pory doswiadczenia z kobietami ? (wazne sa jakiekolwiek doswiadczenia chociazby wspólne spacery, wypady do kawiarni czy pocałunki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, może masz rację - np. seminaria duchowne: podobno pełno tam gejów, którzy zostali gejami, a przyszli tam jako hetero.

 

inbvo, Ile masz lat i jakie mialesi do tej pory doswiadczenia z kobietami ? (wazne sa jakiekolwiek doswiadczenia chociazby wspólne spacery, wypady do kawiarni czy pocałunki).
Pisałem wyżej i zmuszasz mnie kolejny raz, bym pisał coś co mnie upokarza.

 

Żadnych nie miałem (tj. wypadów, spacerów, nie całowałem się). Nawet rozmów było niewiele. 23 lata.

 

Za to mam niemiłe na koncie: intryga przeciwko mnie a w roli głównej jedna nienormalna dziewczyna która chciała mnie nakłonić do tego bym ją pocałował przy wszystkich, żeby mogła dać mi w twarz przy znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, 23 lata to nie jest zle...w sumie to jeszcze ok....naprawde.

 

Intrygą się nie przejmuj, bo to żenująco niski poziom.

 

 

Próbowałeś terapi ? Leków antydepresyjnych ? SSRI, TLPD ? wiem, wiem ,ze ich skuteczność jest w sumie śmiesznie niska, ale zawsze jest jakas szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to w tym wieku można coś zrobić jeszcze. Pytanie co? Jak napisałem wyżej nie wiem co mówić, boję się negatywnej oceny, wyśmiania.

 

Nad terapią się zastanawiam. Leków wolałbym uniknąć, bo mam skłonność do nałogów.

 

Intrygą się nie przejmuj, bo to żenująco niski poziom.
Ale strach przed powtórką pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, W każdym wieku można zrobić wszystko...chocbyć smiał nie 23 ale 33 lata.........

 

To zależy od Twojej psychiki, atrakcyjności fizycznej, inteligencji, zamożności....

 

Dla pustaków i puszczalskich szmat , które szukają 20 centymetrowych bolców nie ma sensu tracić nerwów...ale pozostaje cała reszta normalnych kobiet u których masz szanse (pewnie około 2/3 do 3/4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie to dobiło jak mnie zapytałeś o te doświadczenia. Zdałem sobie sprawę że jestem opóźniony w rozwoju pod tym względem i jeszcze nie wiem co z tym zrobić.

 

To zależy od Twojej psychiki, atrakcyjności fizycznej, inteligencji, zamożności....

Psychika lekko znerwicowana, tak na 70% zdrowa. Atrakcyjność nie mnie oceniać, ale może nie najgorzej. Inteligencja którą ja posiadam tu nie znajduje zastosowania. Bogaty nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Ale twoje doswiadczenia NIE mają znaczenia jesli jestes chociaż średnio atrakcyjny ogólnie....Po prostu nie przyznawaj się do tego, że nie miałeś nigdy seksu....nic o tym nie mów....po prostu....Gdybyś miał kłopoty ze wzwodem spowodu lęków to trza iść do seksuologa po wspomagacze gwarantujące wzwód...Potem przywykniesz i nie będziesz potrzebował tychże.

 

Co do podrywania kobiet....jest na to prosta reguła...żadnych specjalnych zabiegów...po prostu zwykłe umawianie się np na kawe i kontynuowanie znajomości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podrywania kobiet....jest na to prosta reguła...żadnych specjalnych zabiegów...po prostu zwykłe umawianie się np na kawe i kontynuowanie znajomości...

Ty jesteś normalny, to nie rozumiesz jakie to wyzwanie. Cholernie trudne.

 

Nie chodziło o to czy doświadczenia mają znaczenie, tylko że uświadomiłem sobie tragiczną prawdę o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, NIe jestem "normal"...też miałem problemy z tymi sprawami, przebyta: nerwica , stany depresyjne...łykanie SSRI, Xanaxu...itp itd i jakoś "żem" wyszedł z tego...w tym aspekcie....po prostu zdobywanie doswiadczenia....

 

-- 25 wrz 2012, 19:43 --

 

inbvo, Tragicznie ??? Wiesz co to znaczy "tragicznie" ??? Tragicznie to by było jabyś : był sparaliżowany, był chory na karłowatość i miał np 120 cm wzrostu, miał mikropenie i np 5 cm w stanie w zwodu , był chory na słoniowaciznę itp itd

 

Nie jesteś w tragicznej sytuacji zrozum to....

 

Jesl myslisz, ze jestes w tragicznym położeniu to biochemia w Twoim mózgu ulega zaburzeniu, bo myśli są nacechowane silnym ładunkiem negatwynym....co za tym idzie pogłębia to depresje, nerwice i lęki....Jesli zaczniesz myśleć w bardziej kolorowych barwach o swoim zyciu to złagodzi to nieco depresje. A przynajmniej nie pogłębi...

 

Zrozum...Twoje doswiadczenia NIE mają znaczenia...jesli spodobasz się dziewczynie to takie rzeczy NIE maja znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, jak nie pasuje słowo tragiczny, to niech będzie że uświadomiłem sobie " smutną prawdę o sobie".

 

-- 25 wrz 2012, 19:50 --

 

No chyba nie powiesz że to jest powód do dumy? To jakaś ułomność.

 

Relatywista, dalej jest drugie pytanie: co z tym zrobię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, może to i jest pociągające, takie oddanie się uczuciom itd. jak ładowanie w siebie kolejnej dawki narkotyku, ale uczuciami można się sparzyć podobnie jak z narkotykami, a jedno i drugie to nic więcej, jak chemiczne związki, więc nie ma sensu zastępować jednej chemii drugą. Lepiej być wolnym człowiekiem.

No ba! Wiem o tym bo sie sparzylam niemilosiernie :D Dlatego jestem rozwodka. ale .... madrzejsza o poprzednie doswiadczenia bylam jednak w stanie stworzyc nowy, lepszy zwiazek z kims innym. Absolutnie nie czuje sie w nim zniewolona. Warto bylo :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz w to, że mozesz zmienić swoje życie.
Ale tu chodzi "umiejętności społeczne", których jestem pozbawiony. Możesz być niepełnosprawny, ale jak dobrze się czujesz w towarzystwie, to masz szanse, jesteś atrakcyjny. Bo atrakcyjność to nie tylko wygląd, ale pozycja społeczna; i bynajmniej nie chodzi o zajmowane stanowisko w pracy, czy kasę, tylko o akceptację w kontaktach towarzyskich, której nigdy nie miałem i powiem Ci więcej - już akceptacji nie szukam i mam to w poważaniu.

 

Z kobietami mam kontakt ograniczony przez brak znajomych, introwertyzm i samotnictwo, ale szczególnie i przede wszystkim przez to, co pisałem wyżej: nie umiem zagadać i boję się poniżenia.

 

Ja to sobie u uświadamiam, wiem co mi jest, tylko nie wiem co z tym zrobić.

 

-- 25 wrz 2012, 20:11 --

 

na przykład: chcę napisać do jednej dziewczyny, do czego zbieram się już od... trzech lat. Potrafiłbym się przełamać i to zrobić. Dlaczego tego nie zrobiłem? Bo nie wiem jak ją zainteresować. Nie wiem w ogóle co napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Może po prostu to czy chciałaby się z Tobą umowić do kawiarni ? (w KR jest tego troche).

 

-- 25 wrz 2012, 20:36 --

 

http://www.narkotyki.pl/aktualnosci/art743,pigulka-odwagi.html

 

-- 25 wrz 2012, 20:45 --

 

Emapunil (AC-5216, XBD-173) is an anxiolytic drug which acts as a selective agonist at the peripheral benzodiazepine receptor, also known as the mitochondrial 18 kDa translocator protein or TSPO.[1][2] This protein has multiple functions, among which is regulation of steroidogenesis,[3][4] particularly the production of neuroactive steroids such as allopregnanolone in the brain.[5][6][7] In both animal and human trials, emapunil produced fast acting anxiolytic and anti-panic effects, without producing sedation or withdrawal symptoms following cessation of use.[8][9] Emapunil is also used in its 11C radiolabelled form to map the distribution of TSPO receptors in the brain.[10][11]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, zapomnij o dziewczynie sprzed 3 lat. Posłuchaj się mnie i poproś lekarza o sertralinę. Doda Ci pewności siebie, poprawi humor, doda energii. To są lajtowe leki. Poukładasz sobie w głowie i odstawisz.

 

Do reszty: Zapamiętajcie chłopaki!: NAJWRAŻLIWSZĄ SFERĄ EROGENNĄ KOBIETY JEST JEJ ...WYOBRAŹNIA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Może po prostu to czy chciałaby się z Tobą umowić do kawiarni ? (w KR jest tego troche).
tylko wiesz - ja jej nie znam a ona mnie też...

 

zapomnij o dziewczynie sprzed 3 lat.
dlaczego?

 

Za narkotyki podziękuję. Psychotropów też wolałbym uniknąć.

 

Posłuchaj się mnie i poproś lekarza o sertralinę. Doda Ci pewności siebie, poprawi humor, doda energii. To są lajtowe leki. Poukładasz sobie w głowie i odstawisz.
I wtedy będę szczęśliwym samotnym prawiczkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpijcie sobie jak chcecie.

 

Wtedy będziesz jak Dalajlama :uklon:
Do tego musiałbym zostać wegetarianinem.

 

Candy14, przed sobą to ja na razie nic nie widzę. Przyszłość jest niepewna.

 

beladin,

Ad.1 Dlaczego iluzjon?

Ad. 2 Kim zechcę w realu czy na fazie? Bo jak to drugie to nie chcę.

 

-- 25 wrz 2012, 21:33 --

 

Candy14, chociaż Ty możesz mieć rację.

 

-- 25 wrz 2012, 21:37 --

 

cudak, chyba że chodziło o mój podpis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pustaków i puszczalskich szmat , które szukają 20 centymetrowych bolców nie ma sensu tracić nerwów...ale pozostaje cała reszta normalnych kobiet u których masz szanse (pewnie około 2/3 do 3/4).

A co takiego dziwnego jest w 20cm bolcach?

 

carlosbueno, Bo ludzie są lepieni psychicznie przez media :) w takim temacie prawie każdy ściamnia haha, się ludziom wydaje, że muszą być "cool"..i pieprzą farmazony...a to bzdura.....odpowiednie wiek dla rozpoczęcia współżycia seksualnego to około 17-22/3 lata - uwzględniając rozwój fizyczny człowieka....

ale ze mnie powszechnie szydzono już w pierwszej klasie technikum( 15-16 lat starym systemem) że nie miałem nigdy seksu i dziewczyny i myślałem że to prawda. Dodatkowo w magazynach typu bravo 14 letnie dziewice i prawiczki uważane były za stare, media , telewizja, kino tez lansowały model w którym seks 15 latków był normą. Co do odpowiedniego wieku współżycia to chyba każdy ma inny ale wg mnie raczej przed 20 tką należy mieć to za sobą zwłaszcza jak ktoś ma słabą psychikę i porównuje się z innymi non stop. Ja będąc na studiach bardzo się tego wstydziłem ,ukrywałem swoje prawictwo, blokowało mnie to przed poznaniem dziewczyn których otaczały mnie wówczas tysiące bo studiowałem tzw żeński kierunek i mieszkałem w akademikach w których 80% to były dziewczyny. To była doskonała szansa żeby kogoś poznać a jednak nic nie wyszło bo później mój kontakt z płcią przeciwną był bardzo ograniczony przez pracę lub jej brak.

Jak dla mnie dobry wiek to taki w którym można sobie poradzić z rezultatem ewentualnej wpadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×