Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, sam powinieneś mieć poczucie bezpieczeństwa i samoocene własciwa w sobie a nie szukać kogoś kto Cie dowartościuje ,nie tedy droga jeśli sam siebie bedziesz cenił otoczenie to zauważy i nie bedziesz miał problemow z nawiązywaniem kontaktów ,teraz lecz się terapia pracuj nad sobą a wszystko w swoim czasie.

zmienny, dziewczyny lubią różnych facetów i nie ma tu co generalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, piszesz jak 100latek ;) spokojnie z tymi dziewczynami zacznij nad soba pracować masz dużo czasu.

 

-- 22 lut 2013, 11:31 --

 

anonus, na'' momentach'' nic trwałego nie zbudujesz rozumiesz?zachowujesz się jakby swiat sie miał zakonczyć bo ty juz teraz nie masz dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, piszesz jak 100latek ;) spokojnie z tymi dziewczynami zacznij nad soba pracować masz dużo czasu.

 

-- 22 lut 2013, 11:31 --

 

anonus, na'' momentach'' nic trwałego nie zbudujesz rozumiesz?zachowujesz się jakby swiat sie miał zakonczyć bo ty juz teraz nie masz dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ale ja nie chce taka byc, ja chce to zmienic, ale ten lek mi na to nie pozwala, to jest niezalezne ode mnie

 

Lęk?

To jest zalezne moim zdaniem od Ciebie ale posrednio to znaczy poprawisz samoocene i sie zmieni.

 

W pewnym stopniu tez to mialem, bo az tak skrajnie, ze bym szalal za jakas i ona nagle zwrot w moja strone to ja wtedy suchar, to nie.

 

 

Saraid wiem, ale pewne uogolnienia mozna zastosowac, by zwiekszyc swoje szanse.

 

Candy, no niektore chca sie poczuc mlodziej i do samego seksu, zaszalenia z mlodym wysportowanym chlopakiem by chcialy bardziej niz z 35 latkiem z opona na brzuchu.

Nie chodzilo mi o zwiazek tutaj.

 

Tak jak Jenifer Lopez czy tam jakas inna Beyonce ma 40 i chlopaka ma 20 lat mlodszego. A moze przebierac i wybrala sobie wlasnie takiego, nie bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ale ja nie chce taka byc, ja chce to zmienic, ale ten lek mi na to nie pozwala, to jest niezalezne ode mnie

 

Lęk?

To jest zalezne moim zdaniem od Ciebie ale posrednio to znaczy poprawisz samoocene i sie zmieni.

 

W pewnym stopniu tez to mialem, bo az tak skrajnie, ze bym szalal za jakas i ona nagle zwrot w moja strone to ja wtedy suchar, to nie.

 

 

Saraid wiem, ale pewne uogolnienia mozna zastosowac, by zwiekszyc swoje szanse.

 

Candy, no niektore chca sie poczuc mlodziej i do samego seksu, zaszalenia z mlodym wysportowanym chlopakiem by chcialy bardziej niz z 35 latkiem z opona na brzuchu.

Nie chodzilo mi o zwiazek tutaj.

 

Tak jak Jenifer Lopez czy tam jakas inna Beyonce ma 40 i chlopaka ma 20 lat mlodszego. A moze przebierac i wybrala sobie wlasnie takiego, nie bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny,

 

Candy, no niektore chca sie poczuc mlodziej i do samego seksu i zaszalenia z mlodym wysportowanym chlopakiem by chcialy bardziej niz z 35 latkiem z opona na brzuchu.

Nie chodzilo mi o zwiazek tutaj.

 

Tak jak Jenifer Lopez czy tam jakas inna Beyonce ma 40 i chlopaka ma 20 lat mlodszego. A moze przebierac i wybrala sobie wlasnie takiego, nie bez powodu.

:bezradny: to są celebrytki widzisz róznice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny,

 

Candy, no niektore chca sie poczuc mlodziej i do samego seksu i zaszalenia z mlodym wysportowanym chlopakiem by chcialy bardziej niz z 35 latkiem z opona na brzuchu.

Nie chodzilo mi o zwiazek tutaj.

 

Tak jak Jenifer Lopez czy tam jakas inna Beyonce ma 40 i chlopaka ma 20 lat mlodszego. A moze przebierac i wybrala sobie wlasnie takiego, nie bez powodu.

:bezradny: to są celebrytki widzisz róznice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze roznicy, inny poped maja czy jak, wola 40letnie cialo niz 20letnie?

 

Wiadomo, ze 30tka nie bedzie sie z nim w towarzystwie pokazywac, wezmie go do zabawy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze roznicy, inny poped maja czy jak, wola 40letnie cialo niz 20letnie?

 

Wiadomo, ze 30tka nie bedzie sie z nim w towarzystwie pokazywac, wezmie go do zabawy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×