Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

o tak, jak ktos mnie olewa, to ja wtedy wszystko bym oddala ,zeby byc z tym kims, macie jakis sposob na to ?

A co tak naprawdę jest problemem? Bo ja tu widzę jakieś zaburzone postrzeganie związków w którym wyrosłaś. Twoje zachowanie to tylko efekt tego.

 

-- 22 lut 2013, 01:10 --

 

Mushroom, na razie nie moge, bo reka sie goi po operacji i kazde gwaltowniejsze ruchy powoduja bol.

Trzymam kciuki żeby się ładnie zagoiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak, jak ktos mnie olewa, to ja wtedy wszystko bym oddala ,zeby byc z tym kims, macie jakis sposob na to ?

A co tak naprawdę jest problemem? Bo ja tu widzę jakieś zaburzone postrzeganie związków w którym wyrosłaś. Twoje zachowanie to tylko efekt tego.

 

-- 22 lut 2013, 01:10 --

 

Mushroom, na razie nie moge, bo reka sie goi po operacji i kazde gwaltowniejsze ruchy powoduja bol.

Trzymam kciuki żeby się ładnie zagoiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, to musi być jakiś wyuczony wzorzec który się uruchamia...

 

możliwe że np. masz kompleksy i jednocześnie wysokie wymagania, dlatego interesują Cię tylko Ci, którzy Cię olewają, bo to jest dla Ciebie dowód że oni są na wyższym poziomi.

 

sorry, ale mogę się mylić i nie wiem jak się tego pozbyć. chciałbym wiedzieć jak się pozbywać takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, to musi być jakiś wyuczony wzorzec który się uruchamia...

 

możliwe że np. masz kompleksy i jednocześnie wysokie wymagania, dlatego interesują Cię tylko Ci, którzy Cię olewają, bo to jest dla Ciebie dowód że oni są na wyższym poziomi.

 

sorry, ale mogę się mylić i nie wiem jak się tego pozbyć. chciałbym wiedzieć jak się pozbywać takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wiesz co ja sama nie wiem, kiedys sie zrazilam bardzo do zwiazkow, bo jednemu wyznalam milosc, on mnie zignorowal, a drugiego ktorego tez kochalam odbila mi przyjaciolka

 

-- 22 lut 2013, 00:13 --

 

inbvo, mozesz miec racje, mam niska samoocene i wysokie wymagania, ktorych nie powinnam miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wiesz co ja sama nie wiem, kiedys sie zrazilam bardzo do zwiazkow, bo jednemu wyznalam milosc, on mnie zignorowal, a drugiego ktorego tez kochalam odbila mi przyjaciolka

 

-- 22 lut 2013, 00:13 --

 

inbvo, mozesz miec racje, mam niska samoocene i wysokie wymagania, ktorych nie powinnam miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, zdaję mi się że niektóre kobiety zwłaszcza te atrakcyjne tak mają że taki facet który się nią nie interesuje i nie zabiega wydaje się jakiś tajemnicy, pociągający a taki co podrywa wydaję się zwykły i nieciekawy, ale w Twoim wypadku chyba nie do końca o to chodzi to bardziej lęk albo eskapizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, zdaję mi się że niektóre kobiety zwłaszcza te atrakcyjne tak mają że taki facet który się nią nie interesuje i nie zabiega wydaje się jakiś tajemnicy, pociągający a taki co podrywa wydaję się zwykły i nieciekawy, ale w Twoim wypadku chyba nie do końca o to chodzi to bardziej lęk albo eskapizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wiesz co ja sama nie wiem, kiedys sie zrazilam bardzo do zwiazkow, bo jednemu wyznalam milosc, on mnie zignorowal, a drugiego ktorego tez kochalam odbila mi przyjaciolka

Zdaję sobie sprawę że tego typu pytania sa bardzo trudne i często gęsto nie umiemy na nie odpowiedzieć sami (albo odpowiadamy a potem się okazuje że błędnie zakładaliśmy coś). IMO Twój problem doskonale się nadaje na pogaduchy z psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wiesz co ja sama nie wiem, kiedys sie zrazilam bardzo do zwiazkow, bo jednemu wyznalam milosc, on mnie zignorowal, a drugiego ktorego tez kochalam odbila mi przyjaciolka

Zdaję sobie sprawę że tego typu pytania sa bardzo trudne i często gęsto nie umiemy na nie odpowiedzieć sami (albo odpowiadamy a potem się okazuje że błędnie zakładaliśmy coś). IMO Twój problem doskonale się nadaje na pogaduchy z psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dybym był młodszy to bym Cię na to poderwał

Każda wymówka dobra, nie? A skąd wiesz że jesteś dla niej za stary?

 

 

wie, bo sie mnie pytal, jak wstawilam foto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dybym był młodszy to bym Cię na to poderwał

Każda wymówka dobra, nie? A skąd wiesz że jesteś dla niej za stary?

 

 

wie, bo sie mnie pytal, jak wstawilam foto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, no co za buce, zeby tak traktowac ladna i ogarnieta dziewczyne. Ten swiat jest okropny :?

nie taką ogarniętą :)

e tam buce, nie każdy się rzuca na kobiety jak leci

 

-- 22 lut 2013, 01:16 --

 

dybym był młodszy to bym Cię na to poderwał

Każda wymówka dobra, nie? A skąd wiesz że jesteś dla niej za stary?

 

 

wie, bo sie mnie pytal, jak wstawilam foto :D

aa, to mea culpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, no co za buce, zeby tak traktowac ladna i ogarnieta dziewczyne. Ten swiat jest okropny :?

nie taką ogarniętą :)

e tam buce, nie każdy się rzuca na kobiety jak leci

 

-- 22 lut 2013, 01:16 --

 

dybym był młodszy to bym Cię na to poderwał

Każda wymówka dobra, nie? A skąd wiesz że jesteś dla niej za stary?

 

 

wie, bo sie mnie pytal, jak wstawilam foto :D

aa, to mea culpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, u mnie to jest wlasnie lek, narazie to ja sie nie przejmuje, bo nie chce miec chlopaka, jestem za mloda na to, chce sie wyszalec, a chlopak bylby ograniczenie, gorzej bedzie pozniej

 

Mushroom, jak pojde do niego, to sie zapytam o co biega

 

anonus, masz racje, jest okropny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, u mnie to jest wlasnie lek, narazie to ja sie nie przejmuje, bo nie chce miec chlopaka, jestem za mloda na to, chce sie wyszalec, a chlopak bylby ograniczenie, gorzej bedzie pozniej

 

Mushroom, jak pojde do niego, to sie zapytam o co biega

 

anonus, masz racje, jest okropny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×