Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, kuzwa mac ze tak powiem. Masz DOPIERO 17 lat i juz probujesz na sobie wywierac jakies cisnienie ze musisz miec dziewczyne i to najlepiej te jedyna z ktora sie ozenisz i splodzisz dzieci i jeszcze dozyjesz spokojnej starosci. Musisz to traktowac troche z dystansem bo to nie doprowadzi do niczego dobrego. Traktuj to tak jakby to byla swego rodzaju gra - Kto ma wiecej dziewczyn ? Taka znajomosc powinna sie rozwijac w sposob naturalny - jak dorastanie fauny. Powoli podlewaj ten kwiatek. Ja pier*ole ale ze mnie poeta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, kuzwa mac ze tak powiem. Masz DOPIERO 17 lat i juz probujesz na sobie wywierac jakies cisnienie ze musisz miec dziewczyne i to najlepiej te jedyna z ktora sie ozenisz i splodzisz dzieci i jeszcze dozyjesz spokojnej starosci. Musisz to traktowac troche z dystansem bo to nie doprowadzi do niczego dobrego. Traktuj to tak jakby to byla swego rodzaju gra - Kto ma wiecej dziewczyn ? Taka znajomosc powinna sie rozwijac w sposob naturalny - jak dorastanie fauny. Powoli podlewaj ten kwiatek. Ja pier*ole ale ze mnie poeta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, trzeba być nie wiadomo jakim ciachem, żeby nikt Ci nie odmówił.

Albo może nawet tak się nie da. W sumie druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

Przypuszczam, że 99% osób tutaj przeżyło kiedyś odrzucenie i miało złamane serce.

To jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, trzeba być nie wiadomo jakim ciachem, żeby nikt Ci nie odmówił.

Albo może nawet tak się nie da. W sumie druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

Przypuszczam, że 99% osób tutaj przeżyło kiedyś odrzucenie i miało złamane serce.

To jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, moze jednak wyczuwaja jakas desperacje. Teraz tez ledwo poznales dziewczyne juz chcesz albo z nia byc albo niech spada.To tak nie dziala. Zakumpluj sie z wieloma dziewczynami a jest szansa ze ktoras zostanie Twoja dziewczyna

ja na studiach miałem sporo tzw kumpel ale żadna mnie interesowała pod względem seksualnym mi albo się spodoba od razu i będę chciał coś więcej( ale z nieśmiałości najczęściej tego nie robię) albo nie, przyjaźń czy kolesiostwo w żadną miłość się nie rozwiną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, moze jednak wyczuwaja jakas desperacje. Teraz tez ledwo poznales dziewczyne juz chcesz albo z nia byc albo niech spada.To tak nie dziala. Zakumpluj sie z wieloma dziewczynami a jest szansa ze ktoras zostanie Twoja dziewczyna

ja na studiach miałem sporo tzw kumpel ale żadna mnie interesowała pod względem seksualnym mi albo się spodoba od razu i będę chciał coś więcej( ale z nieśmiałości najczęściej tego nie robię) albo nie, przyjaźń czy kolesiostwo w żadną miłość się nie rozwiną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, trzeba być nie wiadomo jakim ciachem, żeby nikt Ci nie odmówił.

Albo może nawet tak się nie da. W sumie druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

Przypuszczam, że 99% osób tutaj przeżyło kiedyś odrzucenie i miało złamane serce.

To jest normalne.

złamane serce, a desperacja to co innego

 

ja przechodziłem jedno i drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, trzeba być nie wiadomo jakim ciachem, żeby nikt Ci nie odmówił.

Albo może nawet tak się nie da. W sumie druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

Przypuszczam, że 99% osób tutaj przeżyło kiedyś odrzucenie i miało złamane serce.

To jest normalne.

złamane serce, a desperacja to co innego

 

ja przechodziłem jedno i drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przynajmniej jeden, co mnie rozumie. Trafiles w sedno

Aranjani, "tak mialo byc", "kiedys znajdziesz jakas", pierdu srerdu, slyszane multum razy

niecierpliwy, taka znajomosc z dziewczyna nudzi na dluzsza mete. Znajomosc z kumplem jest znacznie ciekawsza (nie homo, tylko nie wszystkie aspekty znajomosci facet-facet mozna wykorzystac w znajomosci facet-kobieta).

L.E., no fajnie, ale te osoby cos osiagnely, byly z kims, a mnie spalaja na starcie.

 

Zadam adwokata, za duzo ludzi mi pisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przynajmniej jeden, co mnie rozumie. Trafiles w sedno

Aranjani, "tak mialo byc", "kiedys znajdziesz jakas", pierdu srerdu, slyszane multum razy

niecierpliwy, taka znajomosc z dziewczyna nudzi na dluzsza mete. Znajomosc z kumplem jest znacznie ciekawsza (nie homo, tylko nie wszystkie aspekty znajomosci facet-facet mozna wykorzystac w znajomosci facet-kobieta).

L.E., no fajnie, ale te osoby cos osiagnely, byly z kims, a mnie spalaja na starcie.

 

Zadam adwokata, za duzo ludzi mi pisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nie chcę zaczynać zgrywać desperata i pesymisty, ale wiesz... niektórzy mają więcej, np. ja

 

:/

a w wieku 17 lat niektórzy mają czego chcą, dziewczyny same na nich lecą... jak ktoś ma problem to trzeba się zastanowić z czego wynika.

a problem jest wtedy kiedy uważamy to za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nie chcę zaczynać zgrywać desperata i pesymisty, ale wiesz... niektórzy mają więcej, np. ja

 

:/

a w wieku 17 lat niektórzy mają czego chcą, dziewczyny same na nich lecą... jak ktoś ma problem to trzeba się zastanowić z czego wynika.

a problem jest wtedy kiedy uważamy to za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, 17 a zaraz 18. Chyba jak skoncze te 18 to zaczne zamawiac panienki, bo chyba tylko za forse moglbym sie do jakiejs zblizyc. No i oczywiscie rozprawicze sie, bo w inny sposob rady nie dam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, 17 a zaraz 18. Chyba jak skoncze te 18 to zaczne zamawiac panienki, bo chyba tylko za forse moglbym sie do jakiejs zblizyc. No i oczywiscie rozprawicze sie, bo w inny sposob rady nie dam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a problem jest wtedy kiedy uważamy to za problem.

 

:great:

 

wiesz to jest tak jak jest czesto z chęcią posiadania dziecka... bardzo chcesz... a nie możesz, odpuszczasz i nagle wielkie bum...udało sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a problem jest wtedy kiedy uważamy to za problem.

 

:great:

 

wiesz to jest tak jak jest czesto z chęcią posiadania dziecka... bardzo chcesz... a nie możesz, odpuszczasz i nagle wielkie bum...udało sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, carlosbueno, święte słowa.

 

nie chodzi o to żeby na siłę być w związku... ale żeby ... mieć taką możliwość..

 

wtedy zaczniesz mieć zdrową

 

jak ktoś bardzo chce, a nie może, to zaczyna świrować.

z kolei jak możesz, nie masz problemu, to wtedy właściwe jest wasze podejście.. bo jesteś w miarę pewny siebie. że nie jest tak najgorzej, że miałeś szansę, ale sam decydujesz...

i wtedy z desperacji nie zrobisz głupoty.

 

mam nadzieję że to się da zrozumieć co piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, carlosbueno, święte słowa.

 

nie chodzi o to żeby na siłę być w związku... ale żeby ... mieć taką możliwość..

 

wtedy zaczniesz mieć zdrową

 

jak ktoś bardzo chce, a nie może, to zaczyna świrować.

z kolei jak możesz, nie masz problemu, to wtedy właściwe jest wasze podejście.. bo jesteś w miarę pewny siebie. że nie jest tak najgorzej, że miałeś szansę, ale sam decydujesz...

i wtedy z desperacji nie zrobisz głupoty.

 

mam nadzieję że to się da zrozumieć co piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, 17 a zaraz 18. Chyba jak skoncze te 18 to zaczne zamawiac panienki, bo chyba tylko za forse moglbym sie do jakiejs zblizyc. No i oczywiscie rozprawicze sie, bo w inny sposob rady nie dam :)

no tak dla własnego zdrowia psychicznego przed 20 wypadałoby zaliczyć a najlepiej znaleźć dziewczynę i z nią to zrobić bo później problemy psychiczne i blokady murowane zwłaszcza że Ci na tym tak zależy. Oczywiście dziewczyny będą Ci coś innego mówić ale przykłady Amfce, Bakusia czy nawet moje mówią same za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×