Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.


Angie89

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś tanie leki ziołowe które nie uzależniają i pomagają na uspokojenie, nerwy i stres ? Robię prawo jazdy i chciałbym kupić jakiś , aby mi pomógł i nie tylko chciałbym go brać na prawo jazdy , ale w innych stresujących dla mnie sytuacjach , które czasem się zdarzają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w temacie, ostatnio coraz bardziej odczuwam skutki ciągłego życia w napięciu bez wyraźnej przyczyny,

 

Chciałbym się poradzić przed wizytą u lekarza:

Czy są leki uspokajające, które nie zamulają i nie wpływają na spadek koncentracji i sprawności intelektualnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buspiron-Spamilan jest takim lekiem, ale ma długi sięgający 2 tygodni początek działania, dlatego nie nadaje się do stosowania doraźnego w przypadku napadó paniki.

 

mi właśnie chodzi o coś co działa permanentnie, ja nie mam napadów, tylko żyję w ciągłym napięciu,

 

Nie szukaj, bo nie znajdziesz, zrobiłam to przed Tobą.

 

czyli co, nie ma ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o jakis silniejszy lek, bo hydro 50mg nic a nic na mnie nie działa

 

-- 09 lut 2013, 15:31 --

 

ps. zaczalem zazywac sertaline 200 mg i mam niepokoj z lekami i szukam jakiegos leku na zminimalizowanie tego:( bo ciezko to znosze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzodiazepiny, jak alprazolam, bromazepam, diazepam itd. Z nie-benzo jest jeszcze Pramolan i Doxepin, albo z neuroleptyków Chlorprothixen, bardzo dobry na lęk, uspokaja i ułatwia zasypianie, w dawkach 15-50mg. Może być pomocne, przede wszystkim na sen, jeszcze Trittico 75 lub 150mg, mi dali właśnie ten lek jak zaczynałem sertralinę (100mg) i spałem po 75mg elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpierw 1 mg dzialalo wspaniale i tak bralem i mnie wciagnelo przez 2 tygodnie co razz bardziej zwiekszajac dawki,doszedlem do 12mg. po tygodniowej przerwie po 5mg czuje lekkie dzialanie tylko. wiem dojebalem tym waleniem astronomicznych dawek, ale to mnie tak wciagnelo, tak dobrze sie czulem, ze mnie depresyjnego fobika bylo dla mnie marzeniem tak zyc, ale ppo 2 tygodniach zdalem sobie sprawy, ze za duzo tego i przestalem brac.

 

ale wzialem po tygodniu na nagla sytuacje no i 5mg ledwo podzialalo:( co musze zrobic zeby cos podzialalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×