Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

a przymułka następnego dnia jest do zniesienia?

Po trittico w ogóle nie było przymulenia tylko piękne poranki pełne energii. Po mianserynie mam problem z dojściem do siebie. Mimo już 2 lat brania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na następnej wizycie nie zapytać doktorka o trazodon. Libido w stanie agonalnym i efekt nasenny mirtazapiny - zerowy. Chociaż śpię dobrze ;P

Ma ktoś z was porównanie trazodonu do mirtazapiny? Ewentualnie mix z wenlafaksyną jak by się sprawdził?

 

Michal,pozwolè sobie odpowiedziec na ten post,aczkolwiek nie wiem czy nie jestem czasem na liscie ignorowanych(u ciebie) powniewaz takie mnie sluchy doszly :time: najwyzej ktos Ci tego posta wklei czy cos tam.

Moj brat bierze wenlè z trittico,czuje sie rewelacyjnie,a z opowiesci moich wiesz w jakim byl paskudnym stanie.Na dzien dzisiejszy smiga jak funkiel nowka:))

Owszem na pewien czas odstawil wenlè ze wzglèdu na pèkniècie wrzoda,ale znow powrocil do tego leku plus wlasnie trittico.Efekt-zadnego zamula,spi,funkcjonuje bardzo dobrze i stracil zbèdne kilogramy.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce Trittico napusane jest, ze jesli w trakcie leczenia wystapia objawy takie jak bol gardla, goraczka to nalezy odstawic, gdyz zachodzi ryzyko leukopenii. Otoz ja trzy dni po zazyciu Trittico zauwazylam u siebie takie objawy i nie wiem, co o tym sadzic. Moze to zwyczajne przeziebienie? Chociaz przy temperaturach jakie ostatnio panuja to ciezko o nie. Mysle, ze wstrzymam sie jeszcze i jak mi nie przejdzie do polowy przyszlego tygodnia to przejde sie zrobic morfologie. Mieliscie cos takiego, slyszeliscie cos na ten temat? Nie chce rezygnowac z tritico, bardzo dobrze je do tej pory znosze. Chcialabym wlaczyc w najblizszym czasie wenle, ktora mi tez lekarz przepisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce Trittico napusane jest, ze jesli w trakcie leczenia wystapia objawy takie jak bol gardla, goraczka to nalezy odstawic, gdyz zachodzi ryzyko leukopenii. Otoz ja trzy dni po zazyciu Trittico zauwazylam u siebie takie objawy i nie wiem, co o tym sadzic. Moze to zwyczajne przeziebienie? Chociaz przy temperaturach jakie ostatnio panuja to ciezko o nie. Mysle, ze wstrzymam sie jeszcze i jak mi nie przejdzie do polowy przyszlego tygodnia to przejde sie zrobic morfologie. Mieliscie cos takiego, slyszeliscie cos na ten temat? Nie chce rezygnowac z tritico, bardzo dobrze je do tej pory znosze. Chcialabym wlaczyc w najblizszym czasie wenle, ktora mi tez lekarz przepisal.

 

Ja pierwsze 2 noce miałem zatkany nos , w 4 noc czyli wczoraj miałem dziwne dreszcze całego ciała jak by tysiace mrówek po mnie łaziło...

A wczoraj czyli noc 5 jeszcze raz spróbowałem wziąsc , a biorę 100 mg , tak mnie śćieło na spanie , że poszedłem spać o 1 nad ranem a z budziłem się o 10 z pozytywnym nastawieniem i głodny ;] Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, ja nie moge, jestem przymulona dzisiaj na maksa, juz po poludniu a ja bym najchetniej do lozka wrocila.Najgorsze jest to ze ja jestem przymulona a w nocy I TAK NIE MOGLAM zasnac. Chyba sie krecilam do 2?

probowalam beac godzine lub 2 przed snem, wczoeraj wzielam 4 godz przed snem i nic. dziala na drugi dzien :evil:

 

podbijam pytanie

z czym jeszcze bierzecie to trittico?

czy ktos bral z citalopramem?

 

acha , kiedy ta przymulka przechodzi tzn to jakim czase stosowania?

 

-- 26 cze 2012, 19:43 --

 

no widze ze nikt sie nie zglasza wiec ja znowu z kolejnym pytaniem

 

czy jesli przez tydzien biore tritico - najpierw 25, potem 50 , potem 3x75 mg wieczorem i sen wogole nie przychodzi wieczorem

czy jest szansa ze zaskocze na 100, 125, czy 150?

tzn szansa pewnie jest ale czy ktos tak mial ze reagowal dopiero na wyzszej dawce jesli chodzi o spanie bo z tego co czytam to dawka dla doroslych na spanie to wlasnie dawka niska 25-50

juz z lekka zglupialam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos tak mial ze reagowal dopiero na wyzszej dawce jesli chodzi o spanie bo z tego co czytam to dawka dla doroslych na spanie to wlasnie dawka niska 25-50

juz z lekka zglupialam :roll:

 

z mojego doświadczenia do 75mg = typowo nasennie, do 150mg = da radę nasennie, powyżej tej dawki wyłącznie "regulacja snu" (w sensie, śpi się bez wybudzania i dłużej); u mnie jednak bardzo szybko występowała tolerancja i po kilku miesiącach raczej nie brałem pod uwagę aspektu działania na sen.

 

przy fluoksetynie + trittico o zaśnięciu bez zolpidemu nie było mowy - za to spało się nawet nieźle, ale zdecydowanie za długo, doszedłem do 12h snu na dobę i to nie było za dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ahahahahah :mrgreen: Dopiero po dłuższym namyśle zrozumiałam dlaczego dwuznacznie.

Miałam na myśli dla ciebie jako moderatora, a nie ciebie-jako chętnej do uczestnictwa w procederze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×