Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, ciesz się że jeszcze żreć dostajesz. kiedyś to się skończy.

właśnie o to chodzi że może nigdy się nie skończyć nie znasz mojej sytuacji rodzinnej nawet bez pracy mam zapewniony byt jeśli żadna katatrofa ekonomiczna czy klęska żywiołowa nie nastąpi. No ale życie na koszt rodziny nie jest dobrą i pozytywnie wpływającym na psychikę rzeczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, jeszcze nie szukam, bo jak rano wstaje to cała sie trzesę, depresja mi nie mija, biore nowy lek i chciałabym aby on w koncu mi pomogł, bo juz mam dość tego stanu naprawde

 

carlosbueno, dzięki Karol za miłe słowa

 

Michuj, mnie już żarcie wypomina od czasu do czasu:/ to jest dopiero okropne uczucie, nie wiadomo czy w lewo czy w prawo ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma zimy caly rok :(

goraco, okropnie, jeszcze nie mozna chodzic w spodniach dlugich itp do zakrycia ciala okropnego :(

i sie pocisz jak swinia w tym sloncu gryyyy cholerny upal

mam ochote sie upic

znalazlam jedno zdjecie, o ktorym zapomnialam a one jak fatum co chwile gdzies sie odnajdzie :(

 

wlasnie dostaje ataku nerwicy jakiejs, mam ochote wszystko rozwalic , pozabijac wszystkich a najlepiej siebie :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ciesz się że jeszcze żreć dostajesz. kiedyś to się skończy.

właśnie o to chodzi że może nigdy się nie skończyć nie znasz mojej sytuacji rodzinnej nawet bez pracy mam zapewniony byt jeśli żadna katatrofa ekonomiczna czy klęska żywiołowa nie nastąpi. No ale życie na koszt rodziny nie jest dobrą i pozytywnie wpływającym na psychikę rzeczą

 

To jak już zostaniesz sam na świecie, będąc "dziedzicem fortuny", załóż i prowadź, dopóki wystarczy kasy swoistą komune dla wszelkiej maści ćpunów, alkoholików, lekomanów i chorych psychicznie :D Kto wie jak wiele osób z forum kiedyś z takiej pomocy mogłoby skorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ciesz się że jeszcze żreć dostajesz. kiedyś to się skończy.

właśnie o to chodzi że może nigdy się nie skończyć nie znasz mojej sytuacji rodzinnej nawet bez pracy mam zapewniony byt jeśli żadna katatrofa ekonomiczna czy klęska żywiołowa nie nastąpi. No ale życie na koszt rodziny nie jest dobrą i pozytywnie wpływającym na psychikę rzeczą

 

To jak już zostaniesz sam na świecie, będąc "dziedzicem fortuny", załóż i prowadź, dopóki wystarczy kasy swoistą komune dla wszelkiej maści ćpunów, alkoholików, lekomanów i chorych psychicznie :D Kto wie jak wiele osób z forum kiedyś z takiej pomocy mogłoby skorzystać ;)

To nie żadna fortuna raczej starczy na skromne życie dla 1,2 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×