Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu walcze z tym zeby wstawac o 9

dzisiaj nie dałem rady i spałem do 11

tu cię doskonale rozumiem - ja tez staram się wstawać względnie rano, ale mi się nie udaje. Mnie to sie zdarza do 1 nie wstać. Pół nocy nie mogę spać, bo jak durna odwlekam jak mogę ten moment położenia się. Ja normalnie boję się tego momentu zasypiania, bo wiem że bedę sie dłuuugo przewracać z boku na bok. Nie lubię tego, więc chodze spać jak juz "padam na twarz".

 

Co prawda mówiłam że tu powinnam przesiadywać cały czas, ale może jednak zmienię zdanie, nie wiem na jak długo, bo mam straszne huśtawki nastrojów. Wiecie jakie to męczące?? Zwariowac można. :?

jedyny sposob na takie spanie to wstac bardzo wczesnie (o 7 w naszym przypadku :D)

i wtedy przesunac "padanie na twarz" na 23

ale wtedy kto u bedzie siedział?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:17 am ]

odbiegajac od tematu bo nie znalazłem na forum którego masz term matury?

4 polski pisemny

7 angielski pisemny

14 matma

18 fizyka

22 informatyka

24 polski ustny

28 angielski ustny

 

takze to chyba w moim przypadku nie ma znaczenia?

Pośrednie może mieć zawsze...

czyli taka standardowa sesja przed toba

spoko dasz rade

na studiach sobie odpoczeniesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny sposob na takie spanie to wstac bardzo wczesnie (o 7 w naszym przypadku Very Happy)

i wtedy przesunac "padanie na twarz" na 23

ale wtedy kto u bedzie siedział?

 

No wlasnie wstaję o 7 (często ,gesto)4 razy w tygodniu.....ale,,,niemogę pasc o 23 (jak widac) :?

Maiev dokladnie tak jest ,podobnie ze mna ,jak padam....tylko dlaczego ja prawdę powiedziawszy rzadko padam??? :roll: Niech to będzie 9 rano--->nie padam ...jest ok....qrde ,dziwne :roll:

Ale zaraz zmykam się zmusic...uchhhh

Dobranoc (nie)spiochy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzisiaj jest piątek. Do ok. 15 będe mogla przebywać z wami, ale najgorsze przedemną piatek od 15 aż do soboty i niedzieli o czy dowiem się po godzinie 15,30 nie bedę miala dostępu do inetrnetu. Dopiero w poniedzialek rano i tylko do poludnia i najprawdopodobniej jeszcze przez okolo tygodnia jeszcze. I to jest straszne :cry: A najgorsze jest że nikt nie moze wplynąć bym miała dostęp .Myślami będę z wami i duchowo, by każda sekunda dawała wam radość.

Od kilku dni mogę byc z wami tylko do poludnia. Co też nie jest łatwo znosić. Wcześniej nie pisałam o tym. Ale zbliżający się czas będzie dzialal na moją niekorzyść.

Nie chce się bardziej dołować tą myślą. Jejkuś będę zmuszona sobie z tym fantem poradzić :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze tyle sie napisałam i mi skasowało :?

Pewnie że sobie poradzisz...my tu bedziemy czekac,ja też teraz tylko wieczorkiem będę bo komp okupywany zostanie przez chlopaków ,u giny to samo ,trudno sie dopchac.. ;)

ale wiesz jak fajnie bedzie jak wrócisz?Ileee czytania,pomysl tylko :)

Ładna pogoda ,wykorzystaj ten czas inaczej ,tu nikt o tobie niezapmni ,zbyt wiele dobrego wnisisz...

Glowa do góry,my również jestesmy z Tobą

Pozdrawiam cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, mam. Nieśmiałość, głupie opory, czasem brak odwagi w pewnych kwestiach, kompleksy, wymyślanie wymówek. Czuję że przez wymienione znowu coś spi******łem. Tylko nie chciałbym jęczeć, a coś ze sobą zrobić. I to skutecznie. Tylko nie wiem jak

PIOTR ja ci coś powiem..może nie zabrzmi to zbyt dobrze ale napisze Ci jak ja Cie widze. Jesteś bardzo otwartym zaradnym facetem który moim zdaniem potrafi sobie wszystko zorganizować. Ponad to masz duży dar pocieszania ludzi i jest to u Ciebie jak najbardziej naturalne. Próbujesz wszystkich pogodzić i sprawić by poczuli sie dobrze. Świetnie dogadujesz sie z kobietami na forum ale i z facetami również..Jesteś serdeczny, otwarty i skory do pomocy...według mnie wcale nie nieśmiały i do tego z poczuciem humoru..Nie wierze w to że taki człowiek jak Ty może mieć kompleksy..slyszysz?? :D Przeczytaj sobie to wszystko jeszcze raz i zobacz że taki wlaśnie jesteś. Jedyne co to może brakuje Ci pewności siebie która również może być zaletą dla innych kobiet bo stawia Cie na pozycji wrażliwego i opiekuńczego faceta..Piotr z tymi wymówkami ..hm..też tak mam..czasami jak sie czegoś obawiam to wole kombinować a i tak potem wcale nie jestem z tego zadowolona. To chyba urok nerwusków jest ale może to wcale nie jest nic złego? przecież nie zawsze musimy być do czyjejś dyspozycji i robić to co wszyscy ( ale sama mam z tym kłopot ;) ) ...co do kompleksów to..przeczytaj co napisalam wyżej :D Jak dla mnie wszystko z Tobą jest ok :D

Wiaterku Kochany nic sie nie martw my tu na ciebie czekamy bez wzdlędu kiedy sie tu pojawisz :D

Gusiu ze spaniem przeżywałam katorgi okrutne. Bałam sie położyć spać bo zanim usnęłam to musialam przynajmniej kilka razy budzić sie z paniką jakby wlaśnie sie świat skończył..męczyło mnie to do tego stopnia że budziałam sie już płaczem..myślalam że już nigdy sie nie wyśpie. Teraz przesunęłam sobie godziny tak że kłade sie kolo 22 a wstaje o 7 rano. Mnie jest tak wygodniej bo zauważyłam że jak śpie dłużej to budze sie rozbita w złym humorze i w ogole kiepsko jest ze mną...

Z drugiej strony gdy jest mi w nocy źle to siadam na forum i czytam co piszecie. Nie ma nic złego w siedzeniu do późna jeśli nie trzeba rano wstawać...ja weekendami siedze troche dłużej..Pozdrawiam cieplutko wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany Piotrze tak jak pisze Makcia i jestem przekonana,że tu na forum ludkowie dokladnie tak samo Cię odbierają. Gdybym mogla coś zasugerować , stań przed lustrem wpatrz się w Siebie usmiechnij sie do Siebie i wypowiedz do siebie tych kilka słów .........Jestem śmialym Piotrkiem.............nawet kilka razy i z dokladnością siebie obserwój nie uciekaj wzrokiem. Jak tylko poczujesz odprężenie będzie to oznaczalo, ze zobaczyleś Siebie. Ale tak naprawdę siebie :shock:

Właśnie taki jesteś naprawdę w realu. Tylko musisz siebie zobaczyć i przyjrzeć się sobie.

Forum czy real to ten sam Piotrek. ;) silny facet, czuły i ciepły. Nie doszukuj się czegoś czego nie posiadasz. Wykorzystuj w 100% siebie takim jakim jesteś. A będziesz szczęśliwy i bumny z siebie ;)

 

Dziewczyny kochane po 15 - tej nastąpi chwila prawdy :mrgreen:

Natomiast świadomość , że ktoś będzie na mnie czekał pomoże mi przetrwać tę rozłąkę nie z mojej winy.Bardzo gorąco Was Wszystkich ściskam. Nie dajcie się dołkom.

Jeśli tylko na zew. być może wew. poczujesz leciutki wiaterek, to będę ja tuląc do siebie Ciebie i cichutko szeptając, niezamartwiaj się za momencik minie, odejdzie to coś, by szybciutko wyjść z dołka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję tak zarazem ogólnie do wszystkich i szczególnie do Atkii... Atkaa - zapomniałaś o swoim "Zamiast zaraz zemdleję - klub[...]", może tam się przeprowadzimy i nie będzie mijania się na forum

Jak ty to robisz, że o wszystkim pamiętasz :roll: Dobra, Atkaa-Reaktywacja!

Wracam do off topu na pogaduchy :mrgreen: Temat?: "Zamiast zaraz zemdleję..." Wszystkich serdecznie zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiaterku przy Twoich postach zawsze cieplej się robi, więc pamietaj o tym, że jestes bardzo ważną cząstką tego miejsca i wracaj jak najszybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiaterku - dasz radę i nie dołuj się!! I wracaj tu do nas jak najszybciej :)

Kaja -nie łam się. Tak jak mówi Atkaa - idzie wiosna będzie lepiej. A tą nie zawsze dobrą pogodę trzeba jakoś znieść. Na mnie też nie działą dobrzxe, ale damy radę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też teraz tylko wieczorkiem będę bo komp okupywany zostanie przez chlopaków

hmmm.... pomyśl o laptopie :D

 

Makcia, Wiaterku - dziękuję Wam za te wspaniałe słowa. Z wami to chyba wstyd mieć jakieś kompleksy. Więc czas popracować nad pewnością siebie. Bo chyba to mnie rozbija na kawałki i to z tego rodzą się bardziej lub mniej uzasadnione kompleksy.

 

Wiaterku, mam nadzieję, że (bo już jest 15) zaraz napiszesz, że z netem wszystko ok :smile: bo zdecydowanie by nam Ciebie brakowało przez weekend.

 

nunus85 - standardowa sesja mówisz... to przynajmniej się wprawię :D

Może to ta pogoda tak na mnie działa

hmmm... jeszcze zależy, jaka ta pogoda. U mnie jest pięknie i cieplutko. Wiosna nadeszła w pełni :D Zaraz mykam na kosza :D Kaju - jeśli pogoda u Ciebie beznadziejna, to zasłoń rolety, a jeśli świeci słonko, to pomyśl, że świeci dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jeszcze zależy, jaka ta pogoda. U mnie jest pięknie i cieplutko. Wiosna nadeszła w pełni Very Happy Zaraz mykam na kosza Very Happy Kaju - jeśli pogoda u Ciebie beznadziejna, to zasłoń rolety, a jeśli świeci słonko, to pomyśl, że świeci dla Ciebie.

U mnie pogoda dziś beznadziejna :!: Słoneczka nie ma, tylko szary, ponury świat :?:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet kiedyś coś mówił o jakims poradniku.

Po coś przypominała :twisted::twisted::twisted:

 

Atkaa

Wpisujesz:

[img=adres obrazka]

jako adres obrazka wpisujesz np.

http://www.forum.nerwica.com/images/avatars/167408257145dab5d474909.jpg

czyli zbierając razem:

[img=http://www.forum.nerwica.com/images/avatars/167408257145dab5d474909.jpg]

Wynik końcowy:

167408257145dab5d474909.jpg

 

Teraz tylko kwestia, żebyś znalazła w necie odpowiednie obrazki i je wklejasz w ten sposób. Ewentualnie możesz (na niektórych kontach pocztowych na przykład) wykorzystać przestrzeń dyskową konta. Np. na strony.wp.pl rejestrujesz się rejestrując od razu domenę (tam jest raczej wszystko wytłumaczone) i tam wrzucasz pliki - i tylko wpisujesz linki (na wp.pl to jest : http://nazwadomeny.webpark.pl/nazwaobrazka np. http://atkaa.webpark.pl/123.jpg). Ale to ostatnie z tym kontem to opcja. Możesz po prostu szukać przez google.pl odpowiednich obrazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem Beth. Mam 26 lat. Od 10 roku życia mam problemy ze sobą: gwałt ojca, anoreksja i bulimia, samobójstwa, okaleczanie, narkotyki, alkohol, problemy z prawem... Półtorej roku temu po raz któryś z kolei usiłowałam się zabić. Przedawkowałam wszystko. Leki, narkotyki, alkohol. 2 miesiące spędziłam w szpitalu psychiatrycznym. Przeszłam liczne terapie, przeżyłam paru psychiatrów i udało się. Pierwszy raz w życiu chce żyć.

Jest tylko jeden problem...

Nie wiem jak dalej żyć! Nie umie! Nie mam pojęcia jak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ze mnie taki nauczyciel że ho ho

wiesz co - chyba lepszy niż ja. Wiem bo sprawdziłam...tzn. nie profesjonalnie ale jednak. Jak ja coś komus wytłumaczę to nic nie zrozumie a jeszcze się oboje wkurzymy solidnie. Zero talentu pedagogicznego. :)

bethi smutne to co piszesz - bardzo.

Pierwszy raz w życiu chce żyć.

I to jest to. Wykorzystaj to. To bardzo ważne że chcesz żyć. Strasznie to ciężkie ale musisz myśleć pozytywnie -choć troszkę. Nie zastanawiaj się za często nad tym jak żyć - żyj. Umiesz!! Pokonuj te trudności, ciesz się nawet z małych rzeczy. Nie rozpamiętuj przeszłości jeśli nie musisz.

Trzymaj się!!! Szczerze powiem że nie wiem co ci poradzić bo nie mam takich przeżyć. Musisz wierzyć że będzie lepiej. Pozdrawiam. Dasz radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi - z takim bagażem doświadczenia myślę, że naprawdę wiesz, jak żyć. Tylko boisz się do tego przyznać przed sobą. Przeżyłaś bardzo wiele. Teraz wystarczy tylko podnieść głowę do góry, spojrzeć daleko przed siebie (zaplanować - bliższe i dalsze plany) i zacząć żyć. I zobaczysz, że - może małe potknięcia będą, bo zdarzają się każdemu na każdym etapie życia - dasz sobie radę z rozkręceniem się do życia. Tylko uwierz, że to potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×