Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia nastroju pomóżcie:(


robben1866

Rekomendowane odpowiedzi

skąd jestes taki pewien o mojej socjalizacji,mi sie wydaje że już za pużno na moja socjalizacje,że jestem przegrany.

tylko wbite mam elementy postawy dysocjalnej ale wiesz że w szpitalu trzeba sie zachować grzeczniej i jak człowiek ''usycjalizowany'' musiałbym testy osobowościowe szereg pytan przejść ale wydaje mi sie że zaczyna mi sie prawdziwe cechy osobowości dyssocjalnej,bo np. po skopaniu kogoś nie odczuwam żadnej skruchy,troche uzależniony jestem od depresantów,matka mi leki wydziela - byłem agresywny do niej jak mi wiecej paroxetyny niedawałą nie raz ją biłem... ale lekko

Już Ci opowiadam kolego jak sie naćpałem benziodazepinami weszłem do goscia ''z włamaniem'' kiwało mnie po benzo,byłem tez na wiekszej dawce rexetinu na 40 mg... Dałem gosciowi u góry ''tytoń'' mial zrobić papierosa nie zeszedł nie zrobił mi ich- weszłem tam i od razu jak mu pociagnąłem z piesci w twarz,potem znowu kolejny raz i jeszcze raz ze krew mu leciala lima pod oczami,kopnąlem go silno z buta w twarz parokrotnie kazałem mu wyjść i jeszcze na zewnatrz go skopałem po twarzy,żebrach... Teraz musi chodzić do lekaza zakraplać oczy bo cale czerwone,ucho spuchniete,nos spuchniety,limo pod okiem twarz zadrapana...

Znowu tez prawie za nic przedwczoraj takiego matolata kopnałem ze dwa razy silno w twarz ze az mi kostka spuchła byłem wtedy na red bullach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robben1866, NIe umiesz panować nad agresją.Bez dwóch zdań!

To co opisujesz....odnoszę wrażenie, że się tym chwalisz.

Słuchaj.

Nie opisuj ze szczegółami,komu i w jaki sposób wyrządzasz krzywdę, bo na prawdę źle się to czyta.Zdajesz sobie sprawę, że źle postępujesz? Żałujesz swoich czynów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego takie osoby u których za póżno na edukacje jak się zachowywać z całą surowościa się karze . Popatrz w oświęcimiu na tyle osób więzionych ża hitlera jakoś umieli zaprowadzić porządek . Aby pomogło trzeba na silne zaburzenia wpływać jeszcze silniej . Dlatego śąd chce Cię wsadzić żebyś odczuł że następne takie wybryki będą skutkować następną odsiadką co z tym zrobisz to twój wybór . Pamiętaj tylko że dla dobra społeczeństwa sąd nie zawacha się poświęcić ciebie na straty.

 

-- 08 paź 2011, 09:32 --

 

Monika czy w terapi chodzi o panowanie nad agresją czy o wyeliminowanie jej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wlaczony nowy lek fevarin 1-1-0 (1 rano 50 mg i w poludnie 1 tabletka 50 mg) , znacie ten lek jak oceniacie go ?

Mialem powolanych bieglych sadowych psychiatrow niewiem jak to bedzie czy mi dadza odroczenie czy nie mpozdrawiam

 

-- 25 paź 2011, 19:43 --

 

kto bral z was fevarin?

 

-- 27 paź 2011, 16:23 --

 

odpisze ktos:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×