Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, Dark Passenger, nosz kurde na mnie mało co działał, a lekarz mi mówił też że to najlepszy lek na natręctwa :? Może chodzi o to że na obsesje są lepsze neuroleptyki a leki przeciwdepresyjne, lub tak jak Anafranil trójpierścieniowe bardziej działają na rytułały :?::?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z obsesjami ,natrętnymi myślami , ale wiem jedno ,że samymi lekami ( bez terapii behawioralnej) to niezwykle ciężko wyjść , jeśli to w ogóle możliwe z tzw pierdolonyc* rytuałów. Kużwa mać , co za hujstwo! Mnie też to męczy . Ach , szkoda słów. 24 lata leczenia psychiatrycznego i tylko Bogu dziękować ,że nie jest gorzej ,a w miarę stabilnie przesranieeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze obawiam się... Żeby nie czopek wogóle bym się nie załatwiał. Na 2, 3 dzień go używam i wyduszam z siebie marne bobki, ale muszę się trochę pomęczyć. Biorę 75+37,5. Jak zmniejszam do 75, bo próbowałem to siada sen, a i tak się nie załatwiałem. Nie wiem co robić, co będzie, bo raczej tak nie może być. Szczerzę to na tej 75+37,5 również jest dystymicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę dorzucić jakiś lek na poprawę libido? Jeśli tak to jaki ?

 

Oczywiście . Sam czasem używam , bo również jadę na SSRI -( super kastrator Paroksetyna).

Najlepszy to chyba Ropinirol , pirybedyl i bromergon , czyli agoniści dopaminy.

Poza ty DAA, cynk, inozytol - (od biedy),testosteron ( Undestor). Sam musisz sobie wyczaić co najlepiej na Ciebie wpływa w tym względzie. Aha i jeszcze DHEA ( tzw. hormon młodości)

Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izaaa, ja tez biore anafranil juz 11 lat...zaczynałam od 75 mg..po 5 miesiacach jak sie stan poprawil zmniejszono mi do 37..i tak brałam te 37 11 lat...probowalam odstawic ale sie zle czulam i wszybko wracalam do leku. Od 9 miesiecy mam znow nawrot nerwicy natrectw i zwiekszono mi dawke znow do 75 mg..teraz biore 50. Sprawa wyglada tak...lekarka powiedziala mi, ze po tak dlugim zazywaniu leku, nie dziala on...to takie placebo...czlowiek jest po prostu uzalezniony psychicznie od niego..lek mu daje poczucie bezpiewczenstwa i kazda proba odstawienia konczy sie panika i somatyzacja objawow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę dorzucić jakiś lek na poprawę libido? Jeśli tak to jaki ?

 

Oczywiście . Sam czasem używam , bo również jadę na SSRI -( super kastrator Paroksetyna).

Najlepszy to chyba Ropinirol , pirybedyl i bromergon , czyli agoniści dopaminy.

Poza ty DAA, cynk, inozytol - (od biedy),testosteron ( Undestor). Sam musisz sobie wyczaić co najlepiej na Ciebie wpływa w tym względzie. Aha i jeszcze DHEA ( tzw. hormon młodości)

Nara.

 

Anafranil to trójpierścieniowiec, nie SSRI.

Dobra zobacze co jeszcze powie psych.

Poza kłopotami z pamięcia, nadpotliwością i drżeniem rąk, mogę powiedzieć że ciągle jestem na 75 i zajebiście czuję się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie.dobrze, witaj w klubie :smile:

Anafranil jest dobrym lekiem, ale bardzo uzaleznia wlasnie i ja na przyklad nie potrafie funkcjonowac bez niego.od 3dni biore 35mg dziennie a nie 50mg, zobaczymy czy dam rade. Mi zalezy zeby byc bardziej uczuciowym i orientowac sie co sie dzieje wokol mnie, dlatego m.in. zmniejszam. Na franku to jestem obojetna, nic mnie nie obchodzi i nie interesuje, niczym sie nie przejmuje. Taki stan jest fajny, po prostu psychiczny spokoj ale czesto tez brakuje mi przezywania emocji itp.

A jesli mozna wiedziec jak wyglada u ciebie sprawa z dziecmi.masz czy nie masz.Ja mam wielki problem bo chcialabym urodzic dziecko, ale jak i kiedy skoro ciagle biore Anafranil i nie moge go odstawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izaaa, ja w zasadzie kompletnie nie odczuwam działania Anafranilu...tak jakbym go nie brała..emocje normalnie przezywam. Moze delikatnie wplywa na zycie seksualne..jesli zmniejszam dawki to fizycznie nie doczuwam tego...zaczynam panikowac jak calkiem go odstawiam hahaha. Dzieci..no wlasnie..poki co nie planuje ich, chociaz powinnam- mam 29 lat. Kiedy sie zdecyduje bede musiala odstawic i tyle..wiem, ze glowna role gra tu moja psychika i mam nadzieje, ze dobro dziecka przezwyciezy panike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×