Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak wyglada wizyta u psychologa, psychiatry, psychoterapeuty


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, Ależ ja nie zamierzam Cię przekonywać :D Po prostu wyrażam swoje zdanie! :smile:

 

-- 26 cze 2012, 13:40 --

 

profesjonalistka powinna postawić wyraźną granicę i nie odsłaniać się prywatnie, tak uważam.

 

 

Święte słowa! Inaczej terapia zamiast pracy nad trudnościami zacznie przypominać pogaduszki z koleżanką przy kawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , ja bardzo lubię takie rozmowy, co w tym złego,że zapytam psycholog , czy lubi pani ser wędzony, albo czy była ostatnio w kinie .Nie pytam się ile ma lat (ze 42 ) ,nie pytam o jej stan konta .A skoro psycholog to nie przeszkadza ,to czemu ma być źle :mrgreen: ,

kończy się różnie -masz na myśli sex , tak .Prędzej człowiek wyląduję na Jowiszu, niż moja psycholog , pójdzie ze mną do łóżka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w tym złego,że zapytam psycholog , czy lubi pani ser wędzony, albo czy była ostatnio w kinie

Nic zlego ..natomiast malo profesjonalne jest, kiedy wchodzi z Toba w takie rozmowy. Nie dziwota , ze niewiele przerobiliscie Twoich problemow skoro bardziej na pogaduchy to wyglada niz terapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończy się różnie -masz na myśli sex , tak .Prędzej człowiek wyląduję na Jowiszu, niż moja psycholog , pójdzie ze mną do łóżka :D

Trywializujesz ;)

Niekoniecznie o seks mi chodzi, to spore nadużycie i uproszczenie. Bardziej o kwestię etyki zawodowej, jej zaniechania i potencjalnych konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym , wiele z Was , jak widzę chodzi do specjalisty , by się pozbyć lęków , czy podobnie . I pewnie parę osób , wolało być zdrowych i nie chodzić do specjalisty .A ja chcę do mojej psycholog, czy mojej psychiatry chodzi jeszcze ze 20 lat.

Może powinieneś zmienić specjalistę? Nie zastanawiałeś się nad tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, A nie brakuję Ci przypadkiem w codziennym życiu przyjaciela/ kolegi i dlatego do tej roli sprowadzasz swoją Specjalistkę ? :bezradny:

 

Ja poszłam na terapię bo właśnie porady przyjaciół i codzienne gawędzenie o życiu, zakupach czy upodobaniach kulinarnych nie przynosiło mi poprawy...

Dlatego też obecnie cenię sobie, że nie wiem o mojej terapeutce nic. I chcę żeby tak zostało. Bo w gabinecie nie liczy się dla mnie ONA, a moje problemy/ trudności. ( co nie wyklucza sympatii do niej :smile: ). I jestem nastawiona na pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detekywmonk

z całym szacunkiem ale Ty głównie piszesz o swojej psycholog w kontekście sexualnym

mam wrażenie że ona zaspokaja jakieś Twoje potrzeby w tym zakresie (fantazje, słowny ekshibicjonizm?)

 

wierz mi że dużo lepiej jest szukać możliwości zaspokajania tych potrzeb gdzie indziej

 

przeniesienia, projekcje w takich relacjach się zdarzają...

ale ty chyba w tym z lubością utkwiłeś

moim zdaniem też mocno tym emaptujesz na tym forum

co czasami wzbudza we mnie niesmak

może też w ten sposób zaskojasz swoje potrzeby seksualne...

trochę jakby formum spełniało funkcję... miejsca schadzek - żebym nie powiedziała dosadniej

 

oczywiście powyższe jest moją opinia i mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kolegów w życiu

-tak masz rację , to są luźne rozmowy

-a sex , mało rozmawiamy , wolę pogadać o książkach , jedzeniu , czy o polityce .

A mi jest lepiej , jak z psycholog porozmawiam, czy była w Ustce czy, też czy robi zakupy w Biedronce .

A chodzę , po tym , między innymi , by mi napisała opinie , bym znowu dostał rentę socjalną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×