Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


lucus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie ,że wszyscy jakże często z uśmiechem na ustach,chcą mnie wepchnąć na siłę w określoną rolę społeczną.I teraz nie jestem pewien czy rzeczywistość uważam za głupią bo nie potrafię się w niej odnaleźć czy też nie potrafię a raczej nie chcę się w niej odnaleźć bo uważam ją za głupią.Zdaje się,że wszystkiego po trochu.

 

Z okresu dzieciństwa wyszedłem z kompletnie zwichrowanymi uczuciami.Stąd dzisiaj problemy z bliskością, zaburzenia depresyjno-lękowe,samotność. Piłem przez 10 lat. Od 1,5 roku nie piję. Od 8 miesięcy uczęszczam na psychoterapię. Przeżywam prawdziwą huśtawkę.Ze dwa,trzy miesiące temu spore zmiany na lepsze,przyspieszenie, poznawanie absolutnie nowych dla mnie pozytywnych uczuć,euforia. Od paru tygodni jednak znów zjazd w dół, powrót najgorszych natrętnych myśli,lęki przed ludźmi.Czuję się przemęczony.Realny świat wymaga...

...a ja wolę surrealizm. Nieźle rysuję,lubię fotografować,lubię filmy psychologiczne,filmy grozy i horrory.Muzyka w zależności od nastroju ale z przewagą tajemniczego mroku.Z mieszkania chciałem uczynić coś na kształt ogrodu. Sporo w nim zieleni.Próbuję obudować się jakoś własną rzeczywistością ale gdy wychodzę między ludzi mój świat zaczyna się dziwnie chwiać jakby miał runąć.Mam problemy z samooceną. Miotam się.Czuję strach.

 

Zarejestrowałem się na forum bo potrzebuję odciągnąć myśli od pewnych sytuacji które mnie przygniatają.Muszę coś zrobić z myślami żeby nie kręciły się ciągle wtym samym miejscu.Może uda mi się zyskać nową perspektywę.To dla mnie nowość dzielić się swoimi odczuciami z tyloma ludźmi (choć tylko przez sieć).Może wejdę w jakiś nowy świat. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×