Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.


Gość -Zalamany-

Rekomendowane odpowiedzi

fobia - dzięki, troszkę się uspokoiłam :) poza tym odkryłam coś ciekawego, o czym do tej pory nie miałam pojęcia, to znaczy wiedziałam że to MAM, ale nie wiedziałam CO TO :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%99ty_cia%C5%82a_szklistego

od miesiąca mam ich więcej, może to dlatego że mam nowe szkła i wyraźniej widzę?

Aha. Byłam dzisiaj w szpitalu na SORze, przyjęli mnie, zbadali neurologicznie i chyba jest ok, badania krwi super, ale dla świętego spokoju zrobię sobie NMR głowy...

I też mi kazali palcami trafiać do nosa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kochani ja chce napisac o swoich dolegliwosciach i tym co meczy mnie, na imie mam Piotr juz pisalem kiedys ale napisze jeszcze raz lecze sie na depresje i nerwice dosc dlugo z 13 lat z malymi przerwami chyba cale moje zycie to jakis krzyz sam nie wiem, matka mi zmarla jak mialem 7 lat i tak pozniej polecialo.

Chcialem napisac co mnie meczy bo od czego sie zaczelo nie ma sensu byly leki na poczatku i natrectwa ale teraz dokuczaja mi drzenia miesni szczegolnie lydek i stop a czasmi innych grup miesniowych takie fascykulacje, biore magnez i to cos nie daje a wiem ze to na tle nerwowym dlatego jak cos wiecie jak ztym wlczycie itp. piszcie na gg moje 3229790 i dziekuje z gory, naprawde mecza mnie te szrpania bo sa non stop na nogach od paru latek i niewiem czy to juz tak zostanie czy z tym mozna wygrac,z ycze wam wszytkiego dobrego i duzo zdrowia caluje was mocno Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam czasami... albo takie uczucie ciepła w stopie przez sekundę.

 

W ogóle myślałam że to okropieństwo już za mną bo przez cały tydzień było ok, mogłam wszystko normalnie robić i nie było żadnego drżenia, ale niestety w tym tygodniu dostałam w kość, doszły nowe obowiązki i znowu :( wracam do domu i jestem tak roztrzęsiona że mogę tylko leżeć i kwiczeć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego, ze jak sie kłade spać, zamykam oczy, to mam takie mimowolne ruchy drgnięcia ręki czy nogi.niemam że to nerwowe, choć częstotliwość tych drgniec znacznie sie zmniejszyła. mam tez przestawiony moment zaśnięcia, sennosc przychodzi koło 3-4 i wstaje mniej wiecej o 11, męczy mnie już to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam depresje od ponad 15 lat.od jakiegos roku zauwaczylam drzenie miesni calego ciala ktore poglebia sie coraz bardziej. do tego lewa reka mi dretwieje-najpierw dlon,teraz juz cala.rece trzesa mi sie tak koszmarnie ze czesto nie jestem w stanie zjesc obiadu,zupa wylewa mi sie z lyzki.nie wspomne juz o jedzeniu czegokolwiek w obcym towarzystwie czy wiekszym gronie.badania wykazaly ze nie mam parkinsona a leki nie pomagaja.juz nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia mam osłabione mięśnie w lewej nodze i trochę ręce, w nodze tuż za kostką czuję taką miękkość, jakby z gąbki...Boję się, że to sm lub zanik mięśni :( choć neurolog uważa, że objawów sm nie mam =(

to też może być objaw silnej nerwicy+depresji? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nabawiłem się takiego paskudztwa, znaczy się drżenia, tiku..jakkolwiek to nazwać, dolnej powieki. Trwa to już jakieś dwa tygodnie. Może na tle nerwowym, przemęczenie. Naczytałem się już o podobnych przypadkach, dobrych rad i co. Orzechy wcinam codziennie, jadłem je nawet zanim zaczęły się te problem, od czasu do czasu również przekąszę kawałek gorzkiej czekolady. I dalej to mam. Czytałem, że ktoś miał tego typu problemy od pracy przy komputerze, możliwe to? Mogło by się zgadzać, ponieważ od kilku tygodni spędzam przed komputerem kilkanaście godzin dziennie m.in. próbując dopracować portal http://****** oferujący tanie noclegi w górach, nad morzem, gdzie bądź. Robię to hobbystycznie, dlatego zacząłem się zastanawiać czy warto tracić zdrowie dla czegoś co przysparza mi więcej nerwów niż radości :(. Nie lepiej tym wszystkim walnąć i iść sobie na spacer w góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego, że jak jestem w towarzystwie to czuje jakbym miala sztywny kark i czesto lekko "tika" mi glowa ;/ a bron boze zeby ktos nagle spojrzal mi w oczy albo odezwal sie do mnie nagle np. na wykladzie to wtedy cala glowa zatrzese katastrofa!! nie wiem czy ktos to zauwaza czy nie ale mnie to wtedy stresuje bardzo... po afobamie jest troche lepiej ale chyba nigdy sie tego nie pozbede;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak dretwieje lewa strona cała tak że ma sie osłabione czucie to tez nerwowe? bo ja juz mam tego serdecznie dosyc.

 

[Dodane po edycji:]

 

no a jak dretwieje lewa strona ciała tak że ma sie osłabione czucie to tez nerwowe? bo ja juz mam tego serdecznie dosyc.

 

[Dodane po edycji:]

 

wiem ze nerwica moze dawac wiele najrozniejszych objawow ale jeszcze sie nie spotkalam zeby ktos mial podobnie jak ja czyli dretwienie lewej strony ciala wlacznie z oslabionym troche czuciem...szczerze to pomimo tego ze wierze w to nerwice to objawy te mi totalnie do niej nie pasuja...tymbardziej ze staram sie cos robic nie myslec o tym a to wcale nie przechodzi ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazyłam u siebie własnie dzisiaj że jak sie zdenerwuje lub czymś przejme to zaczynam sie trząść

ręce aczełi mi sie trząść nogi i całe moje ciało , chwile jest ok a potem znowu właasnie teraz sie prawie to zaczyna myslałam ze to z zimna ale jest mi ciepło i nie wiem co to znaczy co się dzieje ze mną, moje ciało się zaczyna trząść od rąk poczynając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Ja od miesiąca, po sporym stresie, mam problemy ze zrywami mięśni. To są chyba zrywy miokloniczne, niby naturalne, ale u mnie w nienaturalnej postaci, bo w dużych ilościach nawet ok. 40, jak próbuję zasnąć to szarpnie albo głową, nogą, ręką, albo całym ciałem. Jest to wzdrygnięcie się pojedyncze mięśnia. Pojawia się też w ciągu dnia, szarpnie mięśnie np. uda, łydki albo głową lekko tiknie na bok. Oprócz tego mam też pulsowania nerwów w różnych miejscach ciała, tik powieki delikatny i rzadko się włączający, aczkolwiek to mi życia nie utrudnia, tylko te zrywy miokloniczne, bo jak mi "wzdrygnie" mięsień, to wybudza i często nie mogę zasnąć pół nocy lub całą.... Po xanaxie te zrywy się bardzo zmniejszyły, ale teraz odstawiam go i wracają :( Czy ktoś się spotkał z takimi objawami? Czy to na pewno od nerwicy? Bo wkręcam sobie jeszcze jakąś odmianę padaczki :( Bardzo się boję... i mam myśli, że to już nigdy nie przejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA MAM TIKI GŁOWY(PRZY PATRZENIU SIE W JEDNO MIEJSCE LUB PRZY STRESUJACEJ ROZMOWIE) I KONCZYN DOLNYCH (PODCZAS SIEDZENIA LUB PODCZAS ZASYPIANIA)

NAJGORSZE JEST JEST TO JAK JESTEM W JAKIMS PUBLICZNYM MIEJSCU I WSZYSCY SIE NA MNIE GAPIA ;/ RRRRRRRRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×