Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, oby :D:D Zaraz będę wcinać serduszkowe ptasie mleczko z Biedronki to może będzie mi lepiej. A Ty co dziś smacznego jadłaś?

serduszkowe ptasie mleczko z biedronki? i ja nic o tym nie wiem? :shock: może jednak pójdę dziś do sklepu... :mhm::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, dla mnie bez różnicy czy to ma kształt serduszka czy prostokąta byle smaczne było. Po moich otatnich trudnych dniach już wiem, co to jest płaski brzuch i to jest jakiś plus :mrgreen :

Masz na myśli siostrzeńca? Ja mam kilkumiesieczną bratanicę ;)

 

-- 14 lut 2012, 15:53 --

 

ninja, leć... promocja była :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, go go power rangers. ;)

 

kornelia_lilia, też bym chciała wiedzieć :mrgreen: Tak, Artiego. Wielki 4 letni Mężczyzna, który wszystko wie :oops: a ja dziś wpałaszowałam rano płatki, a teraz twaróg ze szypiorkiem. Pewnie to wszystko na dziś. :)

 

-- 14 lut 2012, 14:56 --

 

idle, go go power rangers. ;)

 

kornelia_lilia, też bym chciała wiedzieć :mrgreen: Tak, Artiego. Wielki 4 letni Mężczyzna, który wszystko wie :oops: a ja dziś wpałaszowałam rano płatki, a teraz twaróg ze szypiorkiem. Pewnie to wszystko na dziś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Artur, ale ciocia mówi Arti :)

ostatnio jadam 2 posiłki. Nie czuję głodu szczególnego. A u Ciebie co dziś na obiad ;)?

 

-- 14 lut 2012, 15:08 --

 

Laima, Nie czuje szczególnego głodu, ale dużo pije za to. Soki, herbatę, wodę. Pewnie przez tabletki, bo wcześniej jadłam za dwoje przez stres.

 

-- 14 lut 2012, 15:08 --

 

Laima, Słoneczko specjalnie na Twoje urodziny :smile::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, zrobiłem tak jak radziłaś. Zamknąłem oczy na 20 minut dając jej szansę na to, że się sama rozbierze. Nic z tego - nie rozebrała się. Muszę chyba przystąpić do działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×