Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, Nie wiem. Nigdy nie liczyłam, ale mi się k... z szaf wszystkich wysypują :shock: I to nie jest żart. To strasznie smutne bo nie "żyją" w należytych warunkach tylko takie pościskane.. A to że mam problem to już w ogóle odrębna sprawa. :(

 

-- 11 cze 2013, 20:22 --

 

siostrawiatru, jak ci sie chce 4h na południe jechać to zapraszam, bo nie zasne dopóki tego nie znajde :P

To musiałabym przez lasy jakoś okrężnie jechać bo na asfalcie to mi tak kostki giną, że bym na łysych oponach do Ciebie dojechała :? I nawet nie wspomnę o telepaniu kierownicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :shock::shock::shock: kurde to może chociaż ogranicz, np. jedna para miesięcznie, co i tak jest dużo.

 

albo bloga modowego otwórz i wstawiaj fotki w swoich kreacjach. :smile:

Nie no wstydzę się. A jedną parę na miesiąc to nawet nie poczuję. Już laski z pracy robią zakłady czy przyjdę do roboty z jedną torbą zakupów czy z dwoma :shock: Załamka kurwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już laski z pracy robią zakłady czy przyjdę do roboty z jedną torbą zakupów czy z dwoma

 

siostrawiatru, chcesz mi oznajmić, że nawet w drodze do pracy molestujesz sklepy? :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już laski z pracy robią zakłady czy przyjdę do roboty z jedną torbą zakupów czy z dwoma

 

siostrawiatru, chcesz mi oznajmić, że nawet w drodze do pracy molestujesz sklepy? :shock::shock::shock:

No w galerii handlowej pracuję więc jak mam na drugą zmianę to lecę na wyższe poziomy na zakupy... Ginę po prostu i laski do mnie dzwonią żebym już zeszła do pracy bo się spóźnię :shock: Źle ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, aaa w galerii handlowej, to już rozumiem, no lepiej nie mogłaś trafić z tą pracą przy swoich skłonnościach. :mrgreen:

 

a takie coś się leczy normalnie w monarach czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, hej :D Daj trochę życia w ten wątek bo mam wrażenie, że go stłamsiłam :(

 

-- 11 cze 2013, 20:52 --

 

siostrawiatru, aaa w galerii handlowej, to już rozumiem, no lepiej nie mogłaś trafić z tą pracą przy swoich skłonnościach. :mrgreen:

 

a takie coś się leczy normalnie w monarach czy nie?

A nie wiem. Wstydzę się t. do tego przyznać. Wiem debil ze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, żeby nie było to ja nie polecam Ci żadnej terapii pod tym względem tylko tak z ciekawości pytam, bo czytałem, że to jest normalnie uzależnienie jak hazard, używki.

 

-- 11 cze 2013, 20:57 --

 

Aranjani, ja dzisiaj też spoko dzień. musze zanotować w pamiętniku :]

siostrawiatru, a jak Ty wyprowadzasz kota, na smyczy czy nie wypuszczasz go z domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a jak Ty wyprowadzasz kota, na smyczy czy nie wypuszczasz go z domu?

Na smyczy bo nie mam sumienia jej cały czas w chałupie trzymać :? Jak mieszkałam w kamienicy w rynku to wychodziłam z nią nawet bez smyczy. Trzymała się mnie i jak chciałam iść do domu to za mną szła, ale teraz mieszkam w bloku i dużo zwierząt tam lata. Boję się o nią bo już 10 lat jest ze mną i "ratuje" mnie w trudnych chwilach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×