Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, tak powiem -jeśli masz jakieś urazy do siebie czy kogoś,czego nie możesz wybaczyć,czy nie jesteś zdecydowana co chcesz robić - idź.

Ja byłem u psychologa,ale coś takiego zwiastowało "zmiany" przed którymi podkuliłem ogon i zwiałem do własnego piekiełka,przy okazji zrozumiałem,że bez stracyu i "starodziadyzmu" sam wiem co "mam robić".

Może tam znajde przyczyny własnych lęków

Albo choć dostane pastyle które ostudzą te huśtawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, tak powiem -jeśli masz jakieś urazy do siebie czy kogoś,czego nie możesz wybaczyć,czy nie jesteś zdecydowana co chcesz robić - idź.

Ja byłem u psychologa,ale coś takiego zwiastowało "zmiany" przed którymi podkuliłem ogon i zwiałem do własnego piekiełka,przy okazji zrozumiałem,że bez stracyu i "starodziadyzmu" sam wiem co "mam robić".

Może tam znajde przyczyny własnych lęków

Albo choć dostane pastyle które ostudzą te huśtawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jeśli pójdziesz do tek lekarki, o której pisaliśmy na topicu BB, to ona podobno przypisuje pastyle w ostatecznym wypadku. Ja dostałam tylko ze względu na swoje epizody depresyjne, bo podobno na nerwicę lękową najlepsza i tak jest terapia, zresztą sama powiedziała, że pigułki szczęścia to nie wszystko :roll: łykam i tak minimalną dawkę 8)

 

chcę iść na terapię, ale musi mnie na to stać :hide:

 

-- 22 lut 2013, 09:38 --

 

girl anachronism, nic nie mówił :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jeśli pójdziesz do tek lekarki, o której pisaliśmy na topicu BB, to ona podobno przypisuje pastyle w ostatecznym wypadku. Ja dostałam tylko ze względu na swoje epizody depresyjne, bo podobno na nerwicę lękową najlepsza i tak jest terapia, zresztą sama powiedziała, że pigułki szczęścia to nie wszystko :roll: łykam i tak minimalną dawkę 8)

 

chcę iść na terapię, ale musi mnie na to stać :hide:

 

-- 22 lut 2013, 09:38 --

 

girl anachronism, nic nie mówił :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×