Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19 lutego 2013 21:00 użytkownik Forum abcZdrowie napisał:

Witam,

Konto zostało zgłoszone do usunięcia. Zostanie Pan poinformowany o usunięciu konta.

Pozdrawiam

Moderator

 

W dniu 19 lutego 2013 21:38 użytkownik ewangelizacjapantomima napisał:

Witam,

Proszę o usunięcie konta użytkownik- kapseicyna, na nerwica.com.

 

Dziękuję

 

wykończony, różnica w czasie jest, ze względu, ze u mnie jest inny, podczas wysyłania wiadomości przez abczdrowie był podawany czas jaki jest u niego aktualnie i na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19 lutego 2013 21:00 użytkownik Forum abcZdrowie napisał:

Witam,

Konto zostało zgłoszone do usunięcia. Zostanie Pan poinformowany o usunięciu konta.

Pozdrawiam

Moderator

 

W dniu 19 lutego 2013 21:38 użytkownik ewangelizacjapantomima napisał:

Witam,

Proszę o usunięcie konta użytkownik- kapseicyna, na nerwica.com.

 

Dziękuję

 

wykończony, różnica w czasie jest, ze względu, ze u mnie jest inny, podczas wysyłania wiadomości przez abczdrowie był podawany czas jaki jest u niego aktualnie i na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Dziękuje.

ale wiesz,coś co rozgarnięte jest jak kupa piachu,ciężko wziąć w garść :mrgreen:

Jak na ironie,teraz z tego żartuje,jutro znów mogę mieć idiotyczne myśli by na gardle sobie 2 uśmiech zrobić bo mi " i tak już nic nie pomoże" :roll:

 

Co do usuwania kont,najprościej napisać na PW do któregoś z administratorów - Lilith jest najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Dziękuje.

ale wiesz,coś co rozgarnięte jest jak kupa piachu,ciężko wziąć w garść :mrgreen:

Jak na ironie,teraz z tego żartuje,jutro znów mogę mieć idiotyczne myśli by na gardle sobie 2 uśmiech zrobić bo mi " i tak już nic nie pomoże" :roll:

 

Co do usuwania kont,najprościej napisać na PW do któregoś z administratorów - Lilith jest najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×