Skocz do zawartości
Nerwica.com

DLACZEGO ZOSTAŁAM WYRZYUCONA?!


Pinkiii

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Ka_po - tak się przechwala jaka to nie jest zajebista- tu rozmowy do super pracy, tu jest szefową, boski mąż, och ach ale to tylko gra przed kompem- mi wytyka że jestem niedowartościowana a sama co robi? Żre tablety żeby się zabić? Pani wielce znająca swoją wartość! Takich jak ona powinni trzymać w szpitalu na dożywocie a nie puszczać- jeszcze kogoś zabije maniaczka cholerna.

 

-- 01 cze 2011, 23:00 --

 

skandal, Magdo, nikt nie zostal ukarany bo nikt nie zastosował takiego chwytu , jaki Ty zastosowałaś.

Pomyśl......no jak można napisać komuś coś takiego? Jak można tak złożyczyć?

 

 

Moniko, tak samo jak ona złożyczy mi od dawna, była miła tylko wtedy jak ja byłam modem. A potem_ Wzyzwala mnie na kazdym zakrecie i nikt jej za to nawet upomnienia nie dal!!! W koncu wybuchlam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skandal, Magdo...pozwolę sobie powiedzieć,że wcale nie musicie sympatyzować ze sobą... Ty i Kasia.

Po co tak siać intrygi i uzewnętrzniać publicznie swoją agresję?

Było już niejednokrotnie powiedziane,że wyjaśniać sobie można wiele na PW, nie przy użytkownikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom to nie ja tutaj pokazalam tylko wladze forum :brawo: Szczegolnie admin ktory ucieka :lol::lol::lol:

Ja juz dlugo bylam cierpliwa- nawet swiety w koncu wybuchnie! I tak chcialam stad odejsc, ale w takiej sytuacji krew mi sie wzbuzyla- jesli po 3,5 roku ktos mnie wywala bez slowa, banuje nie dajac wyjasnic sytuacji, ucieka przede mna jak admin :lol: No jajca! Ja chetnie stad odejde jak mialam w planach, szkoda tylko ze w takim smutku i zawiedzeniu! p.s. Innym sie teraz pogorszyo? sorry mi tez sie pogarszalo jak ta suka Ka-po po mnie cisnela od miesiecy a nikt jej nawet uwagi nie zwrocil!

 

 

wszystkim ktorzy mnie lubia- zgloscie sie do Paradoksy po moje namiary np na fb. Wszstkie mendy pozdrawiam srodkowym palcem i nara. Sorry za brak polskich znakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie mam wyrzutow sumienia, ona mnie nazywala jeszcze piekniej- szmata czy suka to tylko czesc jej slownictwa jakie mi na pw wysylala. Myslicie ze jest taka swieta? Polowie z Was dupe obrabia za plecami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Bliksa, juz wiem co i jak- jedyne wytumaczenie jest takie ze to faktycznie forum dla CHORYCH ludzi. :hide: Ja juz sie pozegnalam. Mozna zamknac watek. Kazdy swoje wie. Dla mnie to farsa i szczyt chamstwa, ale swiata nie zmienie! Nara, jade nad morze opalic moje piekne cialko. Milego gnicia w domciach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,bo pinkii nie siedziała nie posługuje sie kozackim textem i nie kradnie aut,to nie ma takiego rispektu jak roberto666,tam skolei Amon dzielnie broni żeby wątka nie zamykać :P

 

pogieło was troche ludzie,chyba przez te upały

 

Jakie upaly? U mnie jest 11 stopni i leje. A poza tym, ludzie, czy wy jestescie tak ograniczeni, ze nie potraficie ogarnac, dlaczego watek wciaz jest otwarty? Wiec wyjasnie, jak krowie na rowie: PO TO, ZEBY OSOBY O KTORYCH PISAL ROBERT, MOGLY WYRAZIC SWOJA WLASNA OPINIE NA TEN TEMAT I ZRIPOSTOWAC. Chyba wyjasnilem juz wystarczajaco jasno. I wyraznie w tamtym watku napisalem, w jakich okolicznosciach zostanie zamkniety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon,wedle tej logiki pinki powinna założyć teraz specjalny wątek w którym pojedzie od suk i kurw paru dziewczynom,przy okazji przeprosi pozostałych,wspomnie tez o ciężkim życiu i chorobie,a potem będziemy czekać co tamte zeszmacone na to odpowiedzą...fajnie

 

Michuj i tytus już się wypowiedzieli,ten ostatni moim zdaniem bardzo trafnie i na temat ,wiec co jeszcze tam ma się wydarzyć?moze chodzi o to zeby jatke następną sprowokować?;P

Nie chce się za tych trzech gości wypowiadać,ale no sory,ja bym nie chciał zeby temat w którym ktoś mi grozi i wyzywa od skurwieli wisiał na publicznym forum

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×